Ζητείται εθελοντής για έλεγχο moto.

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Ινδία, μπορώ να το δω εγώ, λόγω χρώματος φυσικά, μιας και θα πουν: καλώς τον δικό μας ...
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Κώστα el-Gatto και Κώστα k0k0s σας ευχαριστώ πολύ για την προσπάθεια και τον χρόνο σας, οπωσδήποτε χρωστάω (τουλάχιστον) κεράσμα!!
Αυτή η μηχανή (το adv του 03) δεν με ενδιαφέρει, άλλωστε δεν φεύγει και η δικιά μου.....
Επίσης, αλλάζει ο μήνας και αλλάζει και ο στόχος μου (δε σας λέω τι κοιτάω τώρα)....

Σας ευχαριστώ όλους και συγνώμη για το κουραστικό της όλης υπόθεσης
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
todor

Θεος απλά..
Δεν ξέρω αλλά σε έχω συμπαθήσει πολύ ρε Θοδωρή!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
todor

Θεος απλά..
Δεν ξέρω αλλά σε έχω συμπαθήσει πολύ ρε Θοδωρή!
Τι πεινιρλι του Βόλου φταίει

Θα έλεγα να σου στείλω, αλλά πιο γρήγορα έρχεσαι τα τρώμε, σου δίνω και για τον δρόμο
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τι πεινιρλι του Βόλου φταίει

Θα έλεγα να σου στείλω, αλλά πιο γρήγορα έρχεσαι τα τρώμε, σου δίνω και για τον δρόμο
Ειναι στο πρόγραμμα μια επίσκεψη στα μέρη σου αν προλάβω, αλλιώς από Σεπτέμβρη και μετά...
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ο Θοδωρής είναι λεβεντιά.. Εγώ ψηφίζω να μην αποφασίσει ποτέ.. Και όταν σταμάτησε η Λάμψη τί καταλάβαμε?? Για 15 χρόνια είχαμε θέμα συζήτησης και μετά νέκρα..:p:p

Συνεπώς απο όποιον ζητηθεί να δει μηχανάκι και εγώ μαζί θα του τα βγάζουμε σκάρτα και επίσης να μποΙκοτάρουμε και την αγγελία του για το V-strom. Μην το πάρει κανείς!!

Να έχει ζωή το φόρουμ για πάντα!!!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Επίσης Θοδωρή μου αν θες να το δούμε λίγο επιχειρηματικά, προτείνω να βάλεις βυζά και αν έχεις μπατζανάκη να κάνει αλλαγή φύλλου σε γυναίκα και να τα φτιάξει με τον φούρναρη και να τους πάς στην εκκλησία με το Strom!

Θα το πουλήσουμε Youtube τύπου Kardasians, θα το πούμε Volos Tails. Θα ανοίξουμε και σελίδα στο Instagram να γίνεις Influencer.. How to change your mind every 14 seconds..! Θα γίνεις Hit και μετά θα σου αλλάζουν οι χορηγοί μηχανές ανα 2 μέρες! Δεν θα κοιμηθείς ποτέ ξανα! Θα σκέφτεσαι συνέχεια και άλλες! Θα βγάζουν εργοστάσια μοτοσυκλέτες μόνο για να ικανοποιήσουν τις ανάγκες σου!

:hungry::hungry::hungry::roflmao::roflmao::roflmao:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Θυμήθηκα τώρα πριν κάνα μήνα που είχα πουλήσει και τις 2 μηχανές και δεν μπορούσα να αποφασίσω τί να κάνω, τί να πάρω. Πέρναγα απο μια αντιπροσωπεία Honda και μπαίνω μέσα και λέω του μάστορα να σου πω παίζει καμιά προσφορά στα Crosstourer 1200?? Μου λέει κοίτα κάνει τόσο.. Του λέω μάλιστα.. Αυτό το μεταχειρισμένο VFR1200 ΄τι λέει. Με κοιτάει καλά καλά μου λέει αυτό κι αυτό.. Ωραία του λέω αλλά άμα έχεις υπόψη σου και κάνα CBF1000 καλό πες το μου..

Ετοιμαζόταν να με πετάξει έξω απο το μαγαζί αλλά του λεω είμαι φίλος του Θόδωρα απ το Βόλο. Μου λέει πές το ρε αδερφέ.. ΟΚ θα έχω το νου μου να βρούμε απο ένα καλο Astrea Supra μέχρι ένα Goldwind..:wacky::wacky:

(Η ιστορία By the way είναι αληθινη, δεν είσαι ο μόνος με προβλήματα χαχα)
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Επίσης Θοδωρή μου αν θες να το δούμε λίγο επιχειρηματικά, προτείνω να βάλεις βυζά και αν έχεις μπατζανάκη να κάνει αλλαγή φύλλου σε γυναίκα και να τα φτιάξει με τον φούρναρη και να τους πάς στην εκκλησία με το Strom!

Θα το πουλήσουμε Youtube τύπου Kardasians, θα το πούμε Volos Tails. Θα ανοίξουμε και σελίδα στο Instagram να γίνεις Influencer.. How to change your mind every 14 seconds..! Θα γίνεις Hit και μετά θα σου αλλάζουν οι χορηγοί μηχανές ανα 2 μέρες! Δεν θα κοιμηθείς ποτέ ξανα! Θα σκέφτεσαι συνέχεια και άλλες! Θα βγάζουν εργοστάσια μοτοσυκλέτες μόνο για να ικανοποιήσουν τις ανάγκες σου!

:hungry::hungry::hungry:
Χιμαλάιαν todor edition!!!! Ω ρε πχιος με πιάνει μετά!!!!!
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Δικός μας άνθρωπος είσαι και συ...

Θα σου πω όταν (ξανά)αποφασίσω να βάλω αγγελία το 990 adv
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
todor, οι δυό μας μείναμε :)
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
todor, οι δυό μας μείναμε :)
Μπα, δεν ανησυχώ... Είμαι σίγουρος ότι όλοι παρακολουθούν με κρυφές ματιές
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Μπα, δεν ανησυχώ... Είμαι σίγουρος ότι όλοι παρακολουθούν με κρυφές ματιές
Εννοείς κρυφές ματιές στο β-στρομ? :) λες να το αγοράσει κάποιος?
 
Top Bottom