Ζητείται εθελοντής για έλεγχο moto.

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
μοτο χωρις καθρεπτες δεν θα επερνα γιατι κατα την γνωμη μου εχει πολλες πιθανοτητες ο τυπος που το εχει να ειναι μονο παντιες σουζα καφετερια...
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Αυτο πια.....δεν υπαρχει μηχανη 10ετια-15ετιας στο car.....με πανω απο 30-50χιλ.χλμ....!!!!!
Οτι δηλαδη ειναι λογικο ενα μηχανακι σαν το 950 να εχει κανει 46000χλμ μεσα σε 15 χρονια... Ή οτι αν ειχε ξερω γω 80,000χλμ θα το εψαχνα παραπανω ενω τωρα που λεει 46000 ειναι αστρωτο.
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Γιατι πανε ολοι και γυρνανε τα κοντέρ μακαρι να'ξερα...
Γιατί αυτός που πουλάει είναι πανέξυπνος και θεωρεί ότι όποιος πάει να αγοράσει θα ναι ντιπ μ@λ@κ@ς. Έχουμε πολύ δρόμο ακόμα μπροστά μας για να γίνουμε άνθρωποι...δυστυχώς...
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Έδωσα ένα xtx 660 14 ετών με 11000 χλμ . Πραγματικά.
Το πρωί το πήγα στον dealer με την τιμή που ήθελα εγώ , το απόγευμα πουλήθηκε.

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Η μηχανη αυτη θα σου ζητησει σιγουρα.
Αυτο που λενε τα παιδια παραπανω για την κεφαλη του πισω κυλινδρου ισχυει σε ολα τα 03 που ειναι και αυτο (γκρι). Απο οσο ξερω δεν ειχε δοθει η δεν ειχε προλαβει να δοθει οδηγια για καποια ανακληση ετσι ωστε να προλαβουν το θεμα οσα 03 κυκλοφορησαν στην αθηνα η σε μεγαλα αστικα κεντρα και εβρασαν εκαψαν την φλαντζα. Σε μερικα μοντελα του 04 οως και το δικο μου τοτε με ειδοποιησαν για ανακληση και λυση του θεματος αυτου καθως και αλλαγης της πισω δαγκανας φρενου.
Ψαξε πριν το παρεις αν υπαρχει μαστορας στον Βολο που να ΞΕΡΕΙ να συντηρει και να επισκευαζει το συγκεκριμενο.
Αν τελικα το παρεις κρατησε μερικα χρηματα και αστο στα χρυσα χερια των δυο του φορουμ (γιατι να μν πω ονοματα) Κωστας El Gato και Cristof40 Χριστοφορος να κανουν οσα πρεπει απαραίτητα να γινουν. Αυτο το λεω με το χερι στην φωτια και εχω απολυτη εμπιστοσυνη σε αυτο που κανου η αυτο που σκεφτονται να κανουν στην μηχανη.
Εχε υποψιν σου οτι το μηχανακι αυτο καιει. Δεν υπαρχει περιπτωση να σε αφησει στην ησυχια σου και να πηγαινεις χαλαρα και ησυχα. Η παροιμια ...θελει η π@&τα%α να κρυφτει αλλα η χαρα δεν την αφηνει ισχυει οταν εισαι πανω στην σελα του. :fun Ξεχνας λοιπον τις καταναλωσεις και την φιλοσοφια του πως οδηγουσες το στρωμα και προσαρμοζεσαι στα δεδομενα του 950. Επισης η συντηρηση του σε μερικες περιπτωσεις ξεφευγει πανω απο τα στανταρ και ορισμενα απλα θα χρειαστει να τα κανεις μονος σου για να αποφευγεις δαγκωματα. Ειναι μηχανη παλια αλλα ειναι Funbike και μεγαλο οπλο κατα την ταπεινη μου γνωμη.
Καλη αγορα ευχομαι α τελικα σου κατσει και τα βρειτε με τον πωλητη.
Υγ. Οταν ερθω Βολο θα σου πω διαφορα απο οσα εζησα και ξερω για αυτο. Με μια συμφωνια ομως . Ενοτητα και 25ρακι! :ha
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Έδωσα ένα xtx 660 14 ετών με 11000 χλμ . Πραγματικά.
Το πρωί το πήγα στον dealer με την τιμή που ήθελα εγώ , το απόγευμα πουλήθηκε.

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μας το εχεις ξαναπει...μαρη.....εισαι η εξαιρεση που επιβεβαιωνει τον κανονα !!!!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Φαγητό?? Ότι θες!!! Θα σε μπουκώσω στα βολιώτικα πεινιρλι, θα σε πνίξω στα τσίπουρα και για γλυκάκι καταπληκτικό χειροποίητο χαλβά!!! Σβήσιμο με παραλιακό καφεδάκι μπροστά στην πασαρέλα...
Και μετά από όλα αυτα, περιμένεις να βγει δουλειά;;;;;
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Hero Xpulse 200, αλλο ενα καμαρι της Ινδιας.
Υπάρχει κανείς να πεταχτεί Ινδία να το δεί???
Εμένα δε με βολεύουν τα αεροπορικά δρομολόγια...
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Εχω καταλάβει ότι ο todor είναι της ανατολίτικης φιλοσοφίας...πολύ ζεν...δηλαδή στο διάστημα που αυτός ψάχνει να βρει έαν και κατά πόσο θα αλλάξει μηχανή εγώ ο φτωχός δυτικός επηρεασμένος από το μάρκετινγκ θα έχω αλλάξει 2-3...για αυτό λοιπόν του προτείνω ινδουϊστικά μπουμπούκια...
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Εχω καταλάβει ότι ο todor είναι της ανατολίτικης φιλοσοφίας...πολύ ζεν...δηλαδή στο διάστημα που αυτός ψάχνει να βρει έαν και κατά πόσο θα αλλάξει μηχανή εγώ ο φτωχός δυτικός επηρεασμένος από το μάρκετινγκ θα έχω αλλάξει 2-3...για αυτό λοιπόν του προτείνω ινδουϊστικά μπουμπούκια...
Χαχαχα!!!
Βασικά είμαι της αναποφάσιστης φιλοσοφίας, αν δεν το έχετε καταλάβει....
 
Top Bottom