Ζητείται KTM 990 Adventure 30th Anniversary Dakar Edition

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Μου αρέσει που ψάχνετε να βρείτε λογική στον έρωτα ρε τσαρλατάνοι...
Στείλε διεύθυνση να σου στείλω ένα ζευγάρι δώρο για τους καψουριριδες


Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Άσε με κάθε φορά που λέω για πορτοκαλί παπούτσια τρώω δούλεμα.

Επόμενη δοκιμή ASICS noosa tri το παρδαλό, έχω και μια απορία τα altra πως κάθονται στο πόδι γιατί zero drop είναι κουραστικό.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Άσε με κάθε φορά που λέω για πορτοκαλί παπούτσια τρώω δούλεμα.

Επόμενη δοκιμή ASICS noosa tri το παρδαλό, έχω και μια απορία τα altra πως κάθονται στο πόδι γιατί zero drop είναι κουραστικό.
αμα αισθανεσαι ωραια,δεν πανε να λενε οι αλλοι.....δοκιμασε και το
Joma R.hispalis
θα εκπλαγεις
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Άσε με κάθε φορά που λέω για πορτοκαλί παπούτσια τρώω δούλεμα.

Επόμενη δοκιμή ASICS noosa tri το παρδαλό, έχω και μια απορία τα altra πως κάθονται στο πόδι γιατί zero drop είναι κουραστικό.
Αυτά τι γωνιές γονάτων σου κάνουν Γιάννη;
Για να προλάβω τον al800 ρωτάω! Χαχα
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Νίκο πήρα τα nike invincible 2 πριν λίγο καιρό γιατί βγήκαν σε τιμή που δεν μπορούσα να πω όχι και έχω μείνει έκπληκτος από το πόση τεχνολογία (που δεν είναι και κορυφαίο μοντέλο...) χωράει στο πόδι και πόση διαφορά κάνουν σε άνεση σε μια μεγάλη ημέρα. Σε τρέξιμο έχω μείνει πολύ πίσω και δεν έχω εικόνα. Οπότε τα γόνατα και τα πέλματα είναι τρελά ικανοποιημένα.


Το γελάνε αλλά είναι σοβαρό ζήτημα το παπούτσι πέραν του χρώματος
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Νίκο πήρα τα nike invincible 2 πριν λίγο καιρό γιατί βγήκαν σε τιμή που δεν μπορούσα να πω όχι και έχω μείνει έκπληκτος από το πόση τεχνολογία (που δεν είναι και κορυφαίο μοντέλο...) χωράει στο πόδι και πόση διαφορά κάνουν σε άνεση σε μια μεγάλη ημέρα. Σε τρέξιμο έχω μείνει πολύ πίσω και δεν έχω εικόνα. Οπότε τα γόνατα και τα πέλματα είναι τρελά ικανοποιημένα.
Συμφωνώ έχουν ξεφύγει πολύ και αυτά. Εγώ είμαι πολύ φαν της Salomon
 

mike

Μέλος
Περιοχή
Ρέθυμνο
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
aprillia caponord rally
Γιάννη πάντως το μηχανάκι στο Ρέθυμνο είναι οτι γράφει η αγγελία . Δε ξέρω αν είναι πολλά η λίγα τα χρήματα, ξέρω όμως το παλικάρι που το έχει είναι σαν εσένα μερακλής! Αν θέλεις κάτι μου λες !
(δηλώνω προτεταραιότητα για το 690 μετά ) :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Γιάννη πάντως το μηχανάκι στο Ρέθυμνο είναι οτι γράφει η αγγελία . Δε ξέρω αν είναι πολλά η λίγα τα χρήματα, ξέρω όμως το παλικάρι που το έχει και είναι σαν εσένα μερακλής! Αν θέλεις κάτι μου λες !
(δηλώνω προτεταραιότητα για το 690 μετά ) :)
Ωχωχωχ...:rolleyes:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γιάννη πάντως το μηχανάκι στο Ρέθυμνο είναι οτι γράφει η αγγελία . Δε ξέρω αν είναι πολλά η λίγα τα χρήματα, ξέρω όμως το παλικάρι που το έχει είναι σαν εσένα μερακλής! Αν θέλεις κάτι μου λες !
(δηλώνω προτεταραιότητα για το 690 μετά ) :)
Σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία!
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Νίκο πήρα τα nike invincible 2 πριν λίγο καιρό γιατί βγήκαν σε τιμή που δεν μπορούσα να πω όχι και έχω μείνει έκπληκτος από το πόση τεχνολογία (που δεν είναι και κορυφαίο μοντέλο...) χωράει στο πόδι και πόση διαφορά κάνουν σε άνεση σε μια μεγάλη ημέρα. Σε τρέξιμο έχω μείνει πολύ πίσω και δεν έχω εικόνα. Οπότε τα γόνατα και τα πέλματα είναι τρελά ικανοποιημένα.


Το γελάνε αλλά είναι σοβαρό ζήτημα το παπούτσι πέραν του χρώματος
Δεν οδηγούνται αυτά ,δεν έχουν ρόδες στη καθομιλουμένη.
Ανοίξτε θέμα για αθλητικά παπούτσια παρακαλώ!!!
 

bmw320is

Μέλος
Όνομα
ALEX
Μοτό
XLV650
990 ADVENTURE
TENERE 700
HUSKY 701 ENDURO
Άραγε υπάρχει κανένας να ανταλλάζει 990R με Τενερε700 ??? Με έπιασε και εμένα μια μελαγχολία τώρα και το θέλω ξανά το αγρίμι....ξετάπωτο να με στραβοκοιτάει όλη η γειτονιά......
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ζητούνται 990 σε κάθε κατάσταση και χρονολογία. Θα τα μαζέψω όλα και θα τα βάλω στη πρέσα! Δεν θα το κάνουμε εδώ μέσα φόρουμ 2015!!

Δεν μας έφτανε ο ένας μονόδρομος αποκτήσαμε κι άλλον!

Άσε που δεν είναι F800gs που είναι τοκαλυτερομηχανακιτουκοσμου
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ζητούνται 990 σε κάθε κατάσταση και χρονολογία. Θα τα μαζέψω όλα και θα τα βάλω στη πρέσα! Δεν θα το κάνουμε εδώ μέσα φόρουμ 2015!!

Δεν μας έφτανε ο ένας μονόδρομος αποκτήσαμε κι άλλον!

Άσε που δεν είναι F800gs που είναι τοκαλυτερομηχανακιτουκοσμου
Ωραία....οπότε θα μείνουν τα 950 ως επιλογές... :p
 

@spyro

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Spyros
Μοτό
KTM 990 ADV
Νίκο πήρα τα nike invincible 2 πριν λίγο καιρό γιατί βγήκαν σε τιμή που δεν μπορούσα να πω όχι και έχω μείνει έκπληκτος από το πόση τεχνολογία (που δεν είναι και κορυφαίο μοντέλο...) χωράει στο πόδι και πόση διαφορά κάνουν σε άνεση σε μια μεγάλη ημέρα. Σε τρέξιμο έχω μείνει πολύ πίσω και δεν έχω εικόνα. Οπότε τα γόνατα και τα πέλματα είναι τρελά ικανοποιημένα.


Το γελάνε αλλά είναι σοβαρό ζήτημα το παπούτσι πέραν του χρώματος
το πόση τεχνολογία και R&D πέφτει για τα παπούτσια τρεξίματος που τελικά εμείς απολαμβάνουμε και εν τέλει αγοράζουμε στις εκπτώσεις με ~100€, δεν φαντάζεσαι.
Καμία σχέση με οποιοδήποτε άλλο προιον που χρησιμοποιώ ή έχω χρησιμοποιήσει.



παρεμπιπτόντως:


διατίθεται 990 Adv 2008 για ανταλλαγή με Multistrada V2

:p :cool:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Γιάννη πάντως το μηχανάκι στο Ρέθυμνο είναι οτι γράφει η αγγελία . Δε ξέρω αν είναι πολλά η λίγα τα χρήματα, ξέρω όμως το παλικάρι που το έχει είναι σαν εσένα μερακλής! Αν θέλεις κάτι μου λες !
(δηλώνω προτεταραιότητα για το 690 μετά ) :)
Ωχ ωχ :ha

 
Top Bottom