Ζητείται KTM 990 Adventure 30th Anniversary Dakar Edition

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
το πόση τεχνολογία και R&D πέφτει για τα παπούτσια τρεξίματος που τελικά εμείς απολαμβάνουμε και εν τέλει αγοράζουμε στις εκπτώσεις με ~100€, δεν φαντάζεσαι.
Καμία σχέση με οποιοδήποτε άλλο προιον που χρησιμοποιώ ή έχω χρησιμοποιήσει.



παρεμπιπτόντως:


διατίθεται 990 Adv 2008 για ανταλλαγή με Multistrada V2

:p:cool:
ψηνεσαι?:p
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μια που έχω την προσοχή σας, μεταλλική givikappa 42 43 τι στο καλό είναι δεν ψώνισα, δεν θα βάλω την πλαστική.

Το ΠΣΚ θα παίζεται πόνος και κλάμα με το 950.

Παρασκευή υποτίθεται ότι θα φύγουμε με βροχή από Αθήνα, Σ&Κ υποτίθεται ότι θα είναι στεγνά.

Οι πλευρικές του 950/990 είναι στεγανές αν έχουν το γνωστό λάστιχο υπό κατάρρευση; Δεν φαντάστηκα ότι θα χρειαστούν, θέλω να βάλω κομμάτι από λαστιχένιο δάπεδο στο σωστό πάχος, υπάρχει σε πολλές διαστάσεις με το μέτρο αλλά... Όχι αύριο. Να τις πάρω η να δέσω το λουκάνικο του μοτορέιντ ή το κρουασάν των 21Β ξέρω γω.
 

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
Την αδιαβροχοποίηση στις πλαινές την κάνει το λάστιχο που έχει το καπακι στην κάτω πλευρά αλλα 36ώρο πας.. πέτα εκει πάνω ενα σάκο με τα απαραίτητα και γειά σας :)
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Το ΠΣΚ θα παίζεται πόνος και κλάμα με το 950.
Η τιμωρια σου, να μαθεις να μας λες γεροντολαγνους...:p
Sorry, γεροντοφιλους μας ειπες...
 
Τελευταία επεξεργασία:

@spyro

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Spyros
Μοτό
KTM 990 ADV
Μια που έχω την προσοχή σας, μεταλλική givikappa 42 43 τι στο καλό είναι δεν ψώνισα, δεν θα βάλω την πλαστική.

Το ΠΣΚ θα παίζεται πόνος και κλάμα με το 950.

Παρασκευή υποτίθεται ότι θα φύγουμε με βροχή από Αθήνα, Σ&Κ υποτίθεται ότι θα είναι στεγνά.

Οι πλευρικές του 950/990 είναι στεγανές αν έχουν το γνωστό λάστιχο υπό κατάρρευση; Δεν φαντάστηκα ότι θα χρειαστούν, θέλω να βάλω κομμάτι από λαστιχένιο δάπεδο στο σωστό πάχος, υπάρχει σε πολλές διαστάσεις με το μέτρο αλλά... Όχι αύριο. Να τις πάρω η να δέσω το λουκάνικο του μοτορέιντ ή το κρουασάν των 21Β ξέρω γω.
Με το 950 θα έρθεις τελικά; Χαχα ωραίος!
Τι έγινε με όλα αυτά που ελεγες για το οτι τα μακρινά ταξίδια είναι για το bmw;
Σοκ λέμε
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Με το 950 θα έρθεις τελικά; Χαχα ωραίος!
Τι έγινε με όλα αυτά που ελεγες για το οτι τα μακρινά ταξίδια είναι για το bmw;
Σοκ λέμε
Δεν θέλω να πάρω το 950 για την σέλα και γιατί χτες θυμήθηκα ότι θέλει εξαέρωση το φρένο που έλεγε ο Γιάννης, αλλά τέλος πάντων, οι επιλογές είναι άκυρο, 950, σκούτερ.
Δηλαδή 950. Και ξέρω ότι κάπου θα χάσω, κάπου θα κερδίσω...

Και όλα αυτά γιατί απλά δεν προλάβαινα να ετοιμάσω το XR και ακόμα και τώρα αντί να μαζεύω ρούχα κλπ προσπαθώ να ελαχιστοποιήσω την πιθανότητα να παίρνουν τηλέφωνο οι τρελοί μέσα στο ΣΚ.

Όλα καλά θα πάνε :p



Αυτό το θέμα γιατί δεν έχει κλειδώσει ακόμα? Δεν πήρε τα χάπια του ο καπετάνιος? Ρε Γιάννη θα σε κυνηγάμε??
Δεν πήρε το σωστό το μπλε.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Αυτό το θέμα γιατί δεν έχει κλειδώσει ακόμα? Δεν πήρε τα χάπια του ο καπετάνιος? Ρε Γιάννη θα σε κυνηγάμε??
Ωραία φαίνεται( στην παρέα) ότι μόνο ,ο Γιάννης Aldebaran , χρειάζεται λοβοτομή για να βγεί το anniversary από τον εγκέφαλο!
Εγώ χάθηκα, ευκαιρία να κατεβάσω αγγελία:rolleyes:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ωραία φαίνεται( στην παρέα) ότι μόνο ,ο Γιάννης Aldebaran , χρειάζεται λοβοτομή για να βγεί το anniversary από τον εγκέφαλο!
Εγώ χάθηκα, ευκαιρία να κατεβάσω αγγελία:rolleyes:
Εσύ Θανάση μου εχεις φάει την πετριά απο παλιά δεν θα μας κανει εντύπωση να ανέβεις σε ένα κλαιρί να φωνάζεις 990, 990 κικιρίκου!!!

ο Γιάννης απο την άλλη είχε μια ελπίδα! Κρίμα..
 

christos ktm R

Μέλος
Όνομα
χρηστος
Μοτό
ktm adventure 990R
Yamaha xt 550
Piaggio liberty
honda cub 90
Μια που έχω την προσοχή σας, μεταλλική givikappa 42 43 τι στο καλό είναι δεν ψώνισα, δεν θα βάλω την πλαστική.

Το ΠΣΚ θα παίζεται πόνος και κλάμα με το 950.

Παρασκευή υποτίθεται ότι θα φύγουμε με βροχή από Αθήνα, Σ&Κ υποτίθεται ότι θα είναι στεγνά.

Οι πλευρικές του 950/990 είναι στεγανές αν έχουν το γνωστό λάστιχο υπό κατάρρευση; Δεν φαντάστηκα ότι θα χρειαστούν, θέλω να βάλω κομμάτι από λαστιχένιο δάπεδο στο σωστό πάχος, υπάρχει σε πολλές διαστάσεις με το μέτρο αλλά... Όχι αύριο. Να τις πάρω η να δέσω το λουκάνικο του μοτορέιντ ή το κρουασάν των 21Β ξέρω γω.


Βαζει λιγο νερο.Χοντρη σαμπρελα ειχα βαλει εγω.Μια ωρα δουλεια το πολυ.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αυτό το μηχανάκι κάθε φορά που θα το ποστάρεις θα του βάζω καρδούλα :inlove:..

Είναι στο τέλειο "μέτρο", σε δύναμη σε μέγεθος σε ομορφιά. Και πρέπει να στρίβει σαν ξυράφι :cool:
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Αυτό το μηχανάκι κάθε φορά που θα το ποστάρεις θα του βάζω καρδούλα :inlove:..

Είναι στο τέλειο "μέτρο", σε δύναμη σε μέγεθος σε ομορφιά. Και πρέπει να στρίβει σαν ξυράφι :cool:
Τι να σε κανω που πηρες αγριμακι...:D
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Πέτυχα 950 που κατέβαζε τύπος από τρέιλερ στο αεροδρόμιο.
Πένα! Φτιαγμένο rally και με αγωνιάρικα γραφικά πανέμορφο!
Δεν τον πρόλαβα για φωτογραφία, είχα σκοπό να τρολάρω άσχημα :x3::laugh::laugh:
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Πέτυχα 950 που κατέβαζε τύπος από τρέιλερ στο αεροδρόμιο.
Πένα! Φτιαγμένο rally και με αγωνιάρικα γραφικά πανέμορφο!
Δεν τον πρόλαβα για φωτογραφία, είχα σκοπό να τρολάρω άσχημα :x3::laugh::laugh:
Μην τα γράφεις αυτά ,έχουμε θέμα :sorry:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Μην τα γράφεις αυτά ,έχουμε θέμα :sorry:
Τώρα σοβαρά, ήταν ίσως το πιο όμορφο που έχω δει από κοντά. Αφού στην αρχή προσπαθούσα να καταλάβω μήπως ήταν κάτι καινούργιο.
Πιθανόν ήταν στημένο για κάποιο αγώνα. Δεν τον πρόλαβα τον τύπο, θα ρωτούσα.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Σαν το μπλε το 10 το καλό δεν είναι και μιλάω ήρεμα.
 
Top Bottom