Ζητείται Tenere 700

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Ο Ιάπωνας ο πρόστυχος, ο γοητευτικός.
Ξέρω είναι δύσκολο να βρεθεί μεταχειρισμένο Tenere 700... αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!
:ll:

Εαν δεν βρεθεί τίποτα θα πάω για 800τζιες, οπότε υπάρχει ενδιαφέρον και για αυτό, εάν έχει πάρει κάτι το αυτί σας...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν έχουμε πάρε transalp.. Με ευχαριστείς αργότερα.
Συμφωνώ... Θα υπάρχει ένας στόχος ξεκινώντας το ταξιδι
Να περάσεις το



Advphone....
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Μίλησαν οι από πάνω με επιχειρήματα.

Στα είπα κ από κοντά , δεν θέλω να γίνω πιο γραφικός και από τα Ζαγοροχώρια που είναι κ επίκαιρα .

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Αφήστε το παιδί να σοβαρευτεί ωρεεε..... Ορμα στην τενερουκλααα και μην ακούς κανένα!!!!


Θα σε βάλουν στην πορτοκαλί όμως αν χρειαστείς ποτέ;;;;

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Δεν το λέω τυχαία. Μια βόλτα από όλες τις βιτρίνες της Yamaha και θα καταλάβετε. Μόνο κάτι 50ρια σκούτερ έχουν μείνει. Με τη κρίση του κορωνοϊού ξεμείναν από ηλεκτρονικά τσιπάκια που αφορούν τα συστήματα abs, τα smart keys, της ECU κτλ. περιμέναν και αυτοί αποκατάσταση της ροής των υλικών από τους προμηθευτές τους αλλά αυτό δεν έγινε και μειώθηκε δραματικά η γραμμή παραγωγής. Έσκασε και η υπόθεση με το Ever Given στο Σουέζ το οποίο ήταν γεμάτο από εξαρτήματα και ανταλλακτικά Yamaha και τα πράγματα έγιναν ακόμη χειρότερα καθώς όλες οι εταιρείες που είχαν εμπορεύματα μέσα άσκησαν μηνύσεις με αποτέλεσμα να έχει δεσμευτεί ολόκληρο το πλοίο μαζί με το περιεχόμενο του μέχρι να αρθούν τα ασφαλιστικά μέτρα. Εν τω μεταξύ βγήκε και μίλησε για όλα αυτά ο Ολλανδός CEO για όλα τα προϊόντα Yamaha στην Ευρώπη και ο αντίστοιχος Αμερικάνος για τα προϊόντα της Yamaha Marine. Για να βγουν να μιλήσουν αυτοί και να απευθυνθούν στο κοινό αλλά ΚΑΙ στους dealers τους μου βρωμάει ότι θα πάει μακριά η βαλίτσα (αν ήταν υπόθεση εβδομάδων σιγά μη έβγαιναν να μιλήσουν), βλέπω να φθάνουμε Σεπτέμβρη για να ομαλοποιηθεί η ροή.


 

mousitsas

Μέλος
Όνομα
Αγις
Μοτό
KTM 950SE
2005 HAYABUSA
XR400R
CRF1100
....βλέπω να φθάνουμε Σεπτέμβρη για να ομαλοποιηθεί η ροή.
Μπα.....απο Σεπτεμβρη θα εχουμε τη γριππη των πτηνων :)

 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Προς το παρόν παίζει αυτο...
Να ακούσω γνώμες...
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Δεν το λέω τυχαία. Μια βόλτα από όλες τις βιτρίνες της Yamaha και θα καταλάβετε. Μόνο κάτι 50ρια σκούτερ έχουν μείνει. Με τη κρίση του κορωνοϊού ξεμείναν από ηλεκτρονικά τσιπάκια που αφορούν τα συστήματα abs, τα smart keys, της ECU κτλ. περιμέναν και αυτοί αποκατάσταση της ροής των υλικών από τους προμηθευτές τους αλλά αυτό δεν έγινε και μειώθηκε δραματικά η γραμμή παραγωγής. Έσκασε και η υπόθεση με το Ever Given στο Σουέζ το οποίο ήταν γεμάτο από εξαρτήματα και ανταλλακτικά Yamaha και τα πράγματα έγιναν ακόμη χειρότερα καθώς όλες οι εταιρείες που είχαν εμπορεύματα μέσα άσκησαν μηνύσεις με αποτέλεσμα να έχει δεσμευτεί ολόκληρο το πλοίο μαζί με το περιεχόμενο του μέχρι να αρθούν τα ασφαλιστικά μέτρα. Εν τω μεταξύ βγήκε και μίλησε για όλα αυτά ο Ολλανδός CEO για όλα τα προϊόντα Yamaha στην Ευρώπη και ο αντίστοιχος Αμερικάνος για τα προϊόντα της Yamaha Marine. Για να βγουν να μιλήσουν αυτοί και να απευθυνθούν στο κοινό αλλά ΚΑΙ στους dealers τους μου βρωμάει ότι θα πάει μακριά η βαλίτσα (αν ήταν υπόθεση εβδομάδων σιγά μη έβγαιναν να μιλήσουν), βλέπω να φθάνουμε Σεπτέμβρη για να ομαλοποιηθεί η ροή.


Μίλησα με τρεις τέσσερις ντιλερς της γιαμαχα...οι δύο μου παν αερολογιες Οί άλλοι δύο μου είπαν καλό Οκτώβρη για ένα tracer 900 που ρώτησα...και αν όλα πάνε καλά.εχουν σοβαρό θέμα.

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Μίλησα με τρεις τέσσερις ντιλερς της γιαμαχα...οι δύο μου παν αερολογιες Οί άλλοι δύο μου είπαν καλό Οκτώβρη για ένα tracer 900 που ρώτησα...και αν όλα πάνε καλά.εχουν σοβαρό θέμα.

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μα δε μπορούν να σου απαντήσουν, δεν ξέρουν ούτε οι ίδιοι. Το πρόβλημα τους αγγίζει όντως σοβαρά.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Προς το παρόν παίζει αυτο...
Να ακούσω γνώμες...
Οι φωτογραφίες είναι χαλιά με έντονες παραμορφώσεις. Π.χ. τιμόνι και αριστερό πατητό φαίνονται επίσης στραβά αλλά μάλλον δεν ισχύει.
Πρέπει να πας να το δεις από κοντά. Αν αυτά έχουν γίνει σε χωμάτινες μπορεί και να το έπαιρνα. Αν έγιναν σε άσφαλτο θα το έψαχνα περισσότερο...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Προς το παρόν παίζει αυτο...
Να ακούσω γνώμες...
Αν είναι όπως τα λέει τότε η τιμή είναι πολύ καλή, απλά πρόσεχε απ την πτώση μην έχουν αρπάξει καλάμια, τιμονοπλακες κτλ

Για τις γρατζουνιές βάζεις ένα σετ αυτοκόλλητα που σου αρέσουν με 200 γιούρια και είσαι μπεργκέτης.
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Κι εμένα φίλος ψάχνει μηχανάκι καθώς η παραγγελία του για Tracer 900 ναυάγησε, καλό Οκτώβρη.
Αυτά μας κάνουν και θα πάμε να πάρουμε κάνα ktm για αντίδραση...
Σπαμ οφ
Έφυγα..
Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom