Ζητούνται μπροστινά φανάρια και μπροστινό φτερό για TUONO 1000 Gen 2

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Όπως λέει ο τίτλος αναζητώ μπροστινά φανάρια και μπροστινό φτερό (δεν με απασχολεί το χρώμα) για TUONO 1000 Gen 2.
Ακόμα και προτάσεις σε ποιο μαγαζί ή site θα μπορούσα να βρω θα ήταν πολύ χρήσιμο.
Στην Aprilia του Πειραιά που είχα ρωτήσει δεν μου απάντησαν ποτέ για καινούρια.

Ευχαριστώ.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Σου έγραψα στο apriliabikers ;)

(Υποθέτω ότι έχεις κοιτάξει στο car ε?)
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Ελα ψηλέ! Σε ευχαριστώ πολύ. Είδα την απάντηση σου στο Aprilia. Εχω που ψάχνω μήνες και καρ και σε μάστορες αλλά δεν υπάρχει τίποτα ούτε σε RSV. Δεν συζητάω να το φέρω απο Αμερική, πάει ο κούκος αηδόνι. Μου είπε ο Bill ότι μπροστινό κάνει και απο RSV4 αλλά μια ματιά που είχα ρίξει δεν έπαιζε μεταχειρισμένο. Θα έρθω και στη κοπή τη πίτα στο Aprilia και θα αρχίσω να παρενοχλώ τον κόσμο
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Ελα ψηλέ! Σε ευχαριστώ πολύ. Είδα την απάντηση σου στο Aprilia. Εχω που ψάχνω μήνες και καρ και σε μάστορες αλλά δεν υπάρχει τίποτα ούτε σε RSV. Δεν συζητάω να το φέρω απο Αμερική, πάει ο κούκος αηδόνι. Μου είπε ο Bill ότι μπροστινό κάνει και απο RSV4 αλλά μια ματιά που είχα ρίξει δεν έπαιζε μεταχειρισμένο. Θα έρθω και στη κοπή τη πίτα στο Aprilia και θα αρχίσω να παρενοχλώ τον κόσμο
Δες σε αυτόν που σου έστειλα στο fb, appie-parts. Είναι Ολλανδία και λογικά θα είναι προσιτά τα μεταφορικά.

Θα τα πούμε από κοντά στην πίτα :)
 

dorso

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
990 adventure s
Κάνε ένα τηλέφωνο στο αρμακολα επίσημος έμπορος aprilia, ίσως σου βρει μεταχειρισμένα..
 
Top Bottom