Ζητούνται πλΕροφορίαι περί φου 700 GS

Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
Πιθανή υποψήφια του ετέρου ημίσεος, οπότε το ψάχνουμε το θέμα.

Για λέτε το λΕπόν, ειδικά το πού "πονάει" το μΕκανάκι.....
 

VKon

Μέλος
Περιοχή
Καβάλα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F 800 GS
Από ότι κατάλαβα μετά από δέκα μέρες που δεν σου απάντησε κανείς μάλλον κανένας δεν πιστεύει ότι στο γκαράζ σου θα μπει άλλη μάρκα εκτός από χόνδα...:D
Πάντως πέρα από την πλάκα τα προβλήματα τα βασικά φανάρι & πηνία έχουν λυθεί στα καινούρια μοντέλα μετά το 2012 πηνία & 2013 φανάρι πλέον HELLA.
Ελπίζω πάντως η Υασμίν να κάνει την σωστή επιλογή..:yew:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Νομιζω οτι πονάει στο μπροστινό φρένο ( μόνος δίσκος )
Στο επομενο μοντέλο του τοποθετήσανε διπλό!
Το εχω οδήγηση
Ειναι πολυ δυνατό μηχανακι
Τα κυβικά ειναι ιδια αλλα βγάζει λιγότερους ήπιους και ειναι πιο ήρεμο
Δεν εχω ακούσει για σοβαρα θεματα βεβαια δεν εχουν πουληθεί πολλα και όσα υπαρχουν εχουν μια χρήση παπιου δηλαδη χαλαρή
Σε ταξιδια μου οξω εχω δει οτι τα χρησιμοποιούν πολυ ξένοι με τριβαλιτσο για τις βόλτες τους και ολοι μου μιλάγανε για την αξιοπιστία τους και ποσο οικονομικά σε βενζίνη ειναι
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Το F700gs έχει διπλό δισκόφρενο μπροστά. Το F650gs (798cc) είχε μονό. Το μηχανάκι είναι all around και προσφέρεται για αναβάτες μεταξύ 1,70 και 1,75. Είναι πολυεργαλείο. Το προηγούμενο μοντέλο τουλάχιστον ήταν τρένο παντού. Ταξιδεύει άνετα με 150 χλμ ακόμα και με όχι τουριστικό φέρινγκ. Για ταξίδια έχει νοημα να παρει το δικύλινδρο σε σχέση με το μονοκύλινδρο G650GS, αλλιώς και το G650Gs είναι αρκετά καλό και ισως ιδανικότερο για την πόλη, αλλά είναι μια κατηγορία κάτω.
 

VKon

Μέλος
Περιοχή
Καβάλα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F 800 GS
Καλοτάξιδη Παναγιώτη όποια και αν είναι η επιλογή της.

GS is a great way to spend a lot of time on the road.
 
Top Bottom