Ζητούνται χούφτες Barkbusters ή τύπου barkbusters με αντίβαρα επάνω.

AlexovTenerovski

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
Yamaha Tenere xt660z
Αν κάποιος έχει τις παραπάνω χούφτες προς πώληση ας μου στείλει ένα μήνυμα.

Yamaha tenere 660 έχω.

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Smias

ΣΜΙΑΣ (I)
Περιοχή
Αθηνα κεντρο-κεντρο λεμε!
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
xt660z Tenere '09


Duster edc
Εάν δεν θέλεις τις ορίτζιναλ λόγο τιμής τότε με αγάπη από την Κίνα αυτές:

€ 30,32 5%OFF | Universal Motorcycle Dirt Racing Motocross 7/8" & 1-1/8'' (22/28mm) Handguard Wind Deflector for Honda Yamaha KTM BMW R1200 F800

Στον Κινέζο εδώ όπως και στον Αυστραλό τα αντίβαρα που έρχονται με τις χούφτες είναι τα 2/5 σε βάρος σε σχέση με τα μαμά.
Τα έξτρα αντίβαρα που δίνει η BarkBusters είναι μια επιπλέον αγορά όπως και να έχει.
Εκτός αν τρυπήσεις τα μαμά αντίβαρα όπως έκανα κι εγώ και κουμπώσεις μετά πάνω τους τις όποιες χούφτες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

AlexovTenerovski

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
Yamaha Tenere xt660z
Εάν δεν θέλεις τις ορίτζιναλ λόγο τιμής τότε με αγάπη από την Κίνα αυτές:

€ 30,32 5%OFF | Universal Motorcycle Dirt Racing Motocross 7/8" & 1-1/8'' (22/28mm) Handguard Wind Deflector for Honda Yamaha KTM BMW R1200 F800

Στον Κινέζο εδώ όπως και στον Αυστραλό τα αντίβαρα που έρχονται με τις χούφτες είναι τα 2/5 σε βάρος σε σχέση με τα μαμά.
Τα έξτρα αντίβαρα που δίνει η BarkBusters είναι μια επιπλέον αγορά όπως και να έχει.
Εκτός αν τρυπήσεις τα μαμά αντίβαρα όπως έκανα κι εγώ και κουμπώσεις μετά πάνω τους τις όποιες χούφτες.
Μπορώ να βάλω από tdm που είναι μικρότερα και να τα τρυπήσω κ να βάλω ότι χουφτα θέλω;

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Πάντως οι μαμά χούφτες μπορεί να είναι ακριβές αλλά είναι εξαιρετικές.
 

Pikinos

Ο Φαρμακοποιος
Περιοχή
Αγια παρασκευη -Αθηνα
Όνομα
Πανος
Μοτό
BMW f800gsa
Πάντως οι μαμά χούφτες μπορεί να είναι ακριβές αλλά είναι εξαιρετικές.
Το θέμα είναι ότι πρέπει να έχεις κάποιον να στις φέρει από εξωτερικό, αλλιώς δεν...
Αν ξέρει κάποιος από που μπορεί να τις πάρουμε ας μιλήσει τώρα, αλλιώς ας σωπασει για πάντα
 

vaggosal

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Yamaha XT660Z Tenere 2008
Εάν δεν θέλεις τις ορίτζιναλ λόγο τιμής τότε με αγάπη από την Κίνα αυτές:

€ 30,32 5%OFF | Universal Motorcycle Dirt Racing Motocross 7/8" & 1-1/8'' (22/28mm) Handguard Wind Deflector for Honda Yamaha KTM BMW R1200 F800

Στον Κινέζο εδώ όπως και στον Αυστραλό τα αντίβαρα που έρχονται με τις χούφτες είναι τα 2/5 σε βάρος σε σχέση με τα μαμά.
Τα έξτρα αντίβαρα που δίνει η BarkBusters είναι μια επιπλέον αγορά όπως και να έχει.
Εκτός αν τρυπήσεις τα μαμά αντίβαρα όπως έκανα κι εγώ και κουμπώσεις μετά πάνω τους τις όποιες χούφτες.
Καλησπέρα παιδιά,

Χθες παρέλαβα τις συγκεκριμένες χούφτες απ' το AliExpress και δυστυχώς δεν ταιριάζουν στο XT660Z 09.

Το γράφω ενημερωτικά, για να μην την πατήσει και άλλος. Επίσης πλήρωσα και τελωνείο, οπότε το κόστος έφτασε περίπου τα 70 ευρώ :/
 

Smias

ΣΜΙΑΣ (I)
Περιοχή
Αθηνα κεντρο-κεντρο λεμε!
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
xt660z Tenere '09


Duster edc
Ναι δεν μπαίνουν "κουτί", θέλει κοπτοραπτική.
Εμένα δυστυχώς μου είχαν έρθει με άλλα στηρίγματα και παιδεύτικα να τις βαλω.
Τελικά τις έβαλα στο fat bar τιμόνι με κάτι πιάστρες για 28χιλ από περισσεύματα Acerbis.

Οι μόνες που μπαίνουν χωρίς πολλά πολλά είναι της Yamaha, Barkbusters + SW Motech και οι της Touratech.
Ότι άλλο θέλει έξτρα δουλίτσα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλησπέρα παιδιά,

Χθες παρέλαβα τις συγκεκριμένες χούφτες απ' το AliExpress και δυστυχώς δεν ταιριάζουν στο XT660Z 09.

Το γράφω ενημερωτικά, για να μην την πατήσει και άλλος. Επίσης πλήρωσα και τελωνείο, οπότε το κόστος έφτασε περίπου τα 70 ευρώ :/
Νομίζω ότι μπορείς να ζητήσεις τα χρήματά σου πίσω εφόσον δεν ταιριάζουν.
Όχι όμως και αυτά του τελωνείου...
 

vaggosal

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Yamaha XT660Z Tenere 2008
Ναι δεν μπαίνουν "κουτί", θέλει κοπτοραπτική.
Εμένα δυστυχώς μου είχαν έρθει με άλλα στηρίγματα και παιδεύτικα να τις βαλω.
Τελικά τις έβαλα στο fat bar τιμόνι με κάτι πιάστρες για 28χιλ από περισσεύματα Acerbis.

Οι μόνες που μπαίνουν χωρίς πολλά πολλά είναι της Yamaha, Barkbusters + SW Motech και οι της Touratech.
Ότι άλλο θέλει έξτρα δουλίτσα.
Ισχυει οτι οι πιαστρες ηταν λαθος. Αλλα αυτό το ελυσα με πατεντουλα. Το βασικό πρόβλημα είναι οτι η δεξια βρίσκει στο δοχείω του υγρού φρένων.
Εσύ τι έκανες και δεν έβρισκαν στο δοχείο;
 

vaggosal

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Yamaha XT660Z Tenere 2008
Νομίζω ότι μπορείς να ζητήσεις τα χρήματά σου πίσω εφόσον δεν ταιριάζουν.
Όχι όμως και αυτά του τελωνείου...
Το παλεύω με τον κινέζο (είχαν και ενα σημαδάκι οπότε πατάω και εκεί μπας και μου επιστρέψει κάτι)
 

Smias

ΣΜΙΑΣ (I)
Περιοχή
Αθηνα κεντρο-κεντρο λεμε!
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
xt660z Tenere '09


Duster edc
Να εδώ έχω μερικές φωτογραφίες πως ήταν οι δικές μου:

Ακούμπαγε φούλ ναι, εν το μεταξύ οι πιάστρες που είχαν ήταν τελείως διαφορετικές από το λίνκ πιο πανω, κάτι τύπου αρθρωτές..

Τις έχω βγάλει πάνω από ένα χρόνο, ήθελα τα αντίβαρα της μαμάς Γιαμάχα, στα οποία έχει γίνει τρύπα με σπείρωμα για να μπαίνει χούφτα με αυτά επάνω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vaggosal

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Yamaha XT660Z Tenere 2008
Να εδώ έχω μερικές φωτογραφίες πως ήταν οι δικές μου:

Ακούμπαγε φούλ ναι, εν το μεταξύ οι πιάστρες που είχαν ήταν τελείως διαφορετικές από το λίνκ πιο πανω, κάτι τύπου αρθρωτές..

Τις έχω βγάλει πάνω από ένα χρόνο, ήθελα τα αντίβαρα της μαμάς Γιαμάχα, στα οποία έχει γίνει τρύπα με σπείρωμα για να μπαίνει χούφτα με αυτά επάνω.
Σε ευχαριστώ φίλε!

Και σε εμένα οι πιάστρες δεν είναι ακριβώς αυτές τις φωτό. Σίγουρα δεν κάνουν σε 22mm τιμόνι

Το Σάββατο λογικά θα παιχτεί πατέντα για να τις προσαρμόσω
 
Top Bottom