Ηλεκτρονική συσκευή απώθησης σκύλων και μεγάλων ζώων.

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Για κάποιον που το έχει χρόνια είναι το ίδιο.
Εγώ καβαλάω 3 διαφορετικά μηχανακια και κανένα δεν έχει την κόρνα στο ίδιο σημείο.
Δεν ξέρω εγώ 2 χρόνια που έχω το BMW δεν μπορώ αυτό να το χρησιμοποιήσω. Αυτή η κίνηση του αντίχειρα προς τα πάνω δεν είναι φυσική για να μπορέσεις ταυτόχρονα να κάνεις και μανούβρα σε μια περίπτωση ανάγκης. Και είναι και σκληρό σαν κουμπί οπότε αν θες απλά να κάνεις ένα μικρό μπιπ στο φανάρι άμα καθυστεορύν να ξεκινήσουν να ακούγεται σα διαδήλωση. Απο την άλλη τα φλάς δεν είναι άσχημα. Πιο φυσικά και καλά στην χρήση απο τα τυπικά σε ένα διακόπτη.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Δεν ξέρω εγώ 2 χρόνια που έχω το BMW δεν μπορώ αυτό να το χρησιμοποιήσω. Αυτή η κίνηση του αντίχειρα προς τα πάνω δεν είναι φυσική για να μπορέσεις ταυτόχρονα να κάνεις και μανούβρα σε μια περίπτωση ανάγκης. Και είναι και σκληρό σαν κουμπί οπότε αν θες απλά να κάνεις ένα μικρό μπιπ στο φανάρι άμα καθυστεορύν να ξεκινήσουν να ακούγεται σα διαδήλωση. Απο την άλλη τα φλάς δεν είναι άσχημα. Πιο φυσικά και καλά στην χρήση απο τα τυπικά σε ένα διακόπτη.
Και τον ιδιο δρομο περιεργως ακολουθει και η χοντα
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ναι αλλά, αριστερό φλας, "βγάζουμε" πριν καν το σκεφτούμε!!!!! :ha
Οπότε όταν θα πάει να σου βγεί κάποιος απο stop του πετάς στη μάπα ένα αριστερό φλάς και είναι σαν να του λες πετάξου αδελφέ αλλά άσε μου 1 μέτρο να κάνω έναν εντυπωσιακό ελιγμό να σε αποφύγω.. Και ταυτόχρονα σέβεσαι τους συμπολίτες σου να μην κάνεις φασαρίες άσκοπες.

Και θέαμα και σεβασμός.. BMW.. uber alles..:rolleyes:
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Οπότε όταν θα πάει να σου βγεί κάποιος απο stop του πετάς στη μάπα ένα αριστερό φλάς και είναι σαν να του λες πετάξου αδελφέ αλλά άσε μου 1 μέτρο να κάνω έναν εντυπωσιακό ελιγμό να σε αποφύγω.. Και ταυτόχρονα σέβεσαι τους συμπολίτες σου να μην κάνεις φασαρίες άσκοπες.

Και θέαμα και σεβασμός.. BMW.. uber alles..:rolleyes:
Σαν να διαβαζα το promo της BMW ηταν!!! :laugh:
Αυτο ακριβως λενε :ha!!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Σαν να διαβαζα το promo της BMW ηταν!!! :laugh:
Αυτο ακριβως λενε :ha!!!
Εγω παντως προχθες που με επιασε κοψιμο, ουτε φλας δεν προλαβα να βγαλω.
Kαι χωρις BMW !!
:ha
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Εγώ αν εξαιρέσω τον περίεργο σχεδιασμό στα χειριστήρια του 800 δεν έχω άλλο παράπονο από τη μοτοσυκλέτα να πω ατέλεια. Ζεστή έφερνε πολύ το μοτέρ και το έλυσα μόνος μου το πρόβλημα. Αυτό ήταν ατέλεια για μεσογειακά κλίματα. Αλλά όλες οι μοτοσυκλέτες κάποιες ατέλειες η κάτι που δεν μας αρέσει θα έχουν
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εντάξει τώρα.... Αν πιάσουμε τις ατέλειες της BMW σε αυτό το νήμα, 200 σελίδες θα πάει...
Έχει σχετικό θέμα η προπελα....για πάνε γράψε 200 σελίδες να δούμε και εμείς. :waiting:
 
Top Bottom