Ηρθε το χαρτι (το ροζ)!!

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Μετα το περσινο μου ταξιδι στην Ιταλια ,σημερα ήρθε ενα μαγικο ροζ χαρτακι!!

Λεει για υπερβαση οριου κατα 10χλμ... Δεν εχω σκοπο να μην πληρωσω, αλλα επειδη εχουν δει πολλα τα ματια μου, εχει λαβει κανεις κανα τετοιο??

Μην ειναι κανας μαγκας που στελενει επιστολες και βγαζει 70ευρα...




 
Τελευταία επεξεργασία:

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Βρες τρόπο να επικοινωνήσεις με την υπηρεσία που φαίνεται ως αποστολέας για να διασταυρώσεις. Αν είναι έγκυρο να το πληρώσεις γιατί δεν ξέρεις σε επόμενη επίσκεψη τι μπορεί να συμβεί.

Σπαμ ον
Ήμουν Ιταλία πριν ένα μήνα με έβαλες σε σκέψη τι μπορεί να περιμένω εξάλλου τα πάω καλά εκεί, είμαι ασυμβίβαστος, 3 στις 4 επισκέψεις έχω πάρει μπιλιέτο για διαφορετικούς λόγους κάθε φορά για όριο ταχύτητας ποτέ και επειδή εκανα 5000χλμ εκεί θέτω σοβαρή υποψηφιότητα να το πετύχω και αυτό.
Σπαμ οφ

Καλό ξεμπερδεμα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εντυπωσιακό που με την πινακίδα του αυτοκινήτου σε βρίσκουν σε άλλη χώρα... Για παράβαση ορίου ταχύτητας.
Όπου τους συμφέρει είμαστε ενωμένη Ευρώπη... Μην αρχίσω τίποτα καντήλια. :mad:
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Μετα το περσινο μου ταξιδι στην Ιταλια ,σημερα ήρθε ενα μαγικο ροζ χαρτακι!!

Λεει για υπερβαση οριου κατα 10χλμ... Δεν εχω σκοπο να μην πληρωσω, αλλα επειδη εχουν δει πολλα τα ματια μου, εχει λαβει κανεις κανα τετοιο??

Μην ειναι κανας μαγκας που στελενει επιστολες και βγαζει 70ευρα...






Εχω ενα συρταρι γεματο απο δαυτες.... Πληρωσε το μεσω του site που σε παραμπεπτει, ηλεκτρονικα, και κρατα το αποδεικτικο.
 

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Εχω ενα συρταρι γεματο απο δαυτες.... Πληρωσε το μεσω του site που σε παραμπεπτει, ηλεκτρονικα, και κρατα το αποδεικτικο.

skliros_kariolis & νομοταγής :cool:
 

Siaperas

a.k.a faraway
Περιοχή
Άρτα-Κέρκυρα-Αθήνα ...κτλ
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW 1200GS LC
Tuono V4 1100 Factory
Εγώ 4 φορές πάντως που έχω καγκουρίσει εκεί στα ξένα δεν με έχουν ενοχλήσει .
Και μιλάμε και για Ελβετία κιόλας που μια φορά βινιέτα δεν αγόρασα ...

Τυχερούληδες είσαστε !!
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
Εντυπωσιακό που με την πινακίδα του αυτοκινήτου σε βρίσκουν σε άλλη χώρα... Για παράβαση ορίου ταχύτητας.
Όπου τους συμφέρει είμαστε ενωμένη Ευρώπη... Μην αρχίσω τίποτα καντήλια. :mad:
Για να ειμαστε δικαιοι σε βρισκουν απο την πινακιδα ακομη και αν πρεπει να σε βρουν για να σε πληρωσουν.
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Εντυπωσιακό που με την πινακίδα του αυτοκινήτου σε βρίσκουν σε άλλη χώρα... Για παράβαση ορίου ταχύτητας.
Όπου τους συμφέρει είμαστε ενωμένη Ευρώπη... Μην αρχίσω τίποτα καντήλια. :mad:
Σε οποιαδήποτε χώρα Κώστα (ιδίως στις εντός Σενγκεν) είσαι καταχωρημενος και ο ίδιος αλλά και το όχημα σου με πλήρη στοιχεία...Δλδ σε ένα απλό έλεγχο στο εξωτερικό με τον αριθμό της ταυτότητας σου η την πινακίδα του οχήματος σου φαίνονται όλα...
 
Top Bottom