Η Γκαλερί της Μοτοπαρέας...

Vvag

Αντβέτσουρερ
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Άφρικα Τουίν Ιλέβεν Χάντρεντ
Στο vfrh βρέθηκα από σπόντα ταχυδρομική (postman) γιατί μου είπανε ότι είναι καλά παιδιά και ήρεμοι στις βόλτες...
που να ξερα πως κατά τη διάρκει ατης βόλτας θα ανεβοκατεβαίναμε ένα βουνό με τα πόδια και στο τέλος το βράδυ θα γύριζα με δανεικά αδιάβροχα σπίτι μου! :p

Σήμερα ο ένας είναι παντρεμένος με παιδί και τρέχει και δεν φτάνει, ενώ ο άλλος μετακόμισε μόνιμα Θεσ/νίκη. Ο τρίτος αγνοείται!!!:muted:



Ω ρε, τι θυμήθηκες!!! Ωραία βόλτα, αλλά όντως αυτό το ανεβοκατέβασμα στα λαγκάδια με τα πόδια δεν ξεχνιέται!! :p

O τρίτος είναι μόνιμα στην Κρήτη και την τελευταία φορά που είχα νέα του, νομίζω ζούσε μέσα σε ένα σκάφος..!!!! :wacky:
Πάντως κι αυτός με το παιδί, μη νομίζεις, κρα κάνει για παρέα και βόλτα... ίσως κάνουμε κάτι τώρα το Πάσχα που θα κατέβω (αν τελικά πάρω καμιά άδεια και μείνω μερικές μέρες). ;)
 

Vvag

Αντβέτσουρερ
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Άφρικα Τουίν Ιλέβεν Χάντρεντ
Μία κι από μένα. Από τις αγαπημένες μου παρεΐστικες φωτογραφίες, επιστροφή από μάζωξη του VFRh στην Πρέβεζα, πέρυσι το καλοκαίρι.
Οσωνούπω, SotosVFR, WTower, Ο Φυσικός, DoctorAbo, δηλαδή οι περισσότεροι της φωτογραφίας είναι κι εδώ μέσα.




Έχει πλάκα πάντως, που βλέπεις φωτογραφίες αγνώστων και αναγνωρίζεις φάτσες σε αρκετές από αυτές.
Ανεξάρτητα από παρέες, club, forum κλπ, είμαστε πολύ μικρή (και γαμάτη) κοινότητα τελικά! :D
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Ω ρε, τι θυμήθηκες!!! Ωραία βόλτα, αλλά όντως αυτό το ανεβοκατέβασμα στα λαγκάδια με τα πόδια δεν ξεχνιέται!! :p

O τρίτος είναι μόνιμα στην Κρήτη και την τελευταία φορά που είχα νέα του, νομίζω ζούσε μέσα σε ένα σκάφος..!!!! :wacky:
Πάντως κι αυτός με το παιδί, μη νομίζεις, κρα κάνει για παρέα και βόλτα... ίσως κάνουμε κάτι τώρα το Πάσχα που θα κατέβω (αν τελικά πάρω καμιά άδεια και μείνω μερικές μέρες). ;)

Το γνωμικό "μη τάξεις σε τρελό, παιδί ή γυναίκα? το ξέρεις? εγώ είμαι και τα τρία... πρόσεχε!!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
20 χρονια Africa Twin Club Βορειου Ελλαδος.
10 χρονια Ελληνικα Βουνα!

Φωτης Πασχαλης Ηλιας Ανδρεας Πανης Γιωργος Στελιος Θεμης
φρεσκοσωσμενοι απο τους κεραυνους της Σαρανταινας....αληταραδες!

 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Αφρικανικα κεφτεδακια και ελιες Ροδιας Λαρισης, υψηλου υψομετρου.
Απο τη μια τα Μετεριζια κι απο την αλλη τα Σκορδα Πιτιμαλη,στα Βαρδουσια



Να ξερετε οτι ο Ηλιας κρυβεται γιατι θελει να φαει διπλη μεριδα.

 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Ω ρε, τι θυμήθηκες!!! Ωραία βόλτα, αλλά όντως αυτό το ανεβοκατέβασμα στα λαγκάδια με τα πόδια δεν ξεχνιέται!! :p

O τρίτος είναι μόνιμα στην Κρήτη και την τελευταία φορά που είχα νέα του, νομίζω ζούσε μέσα σε ένα σκάφος..!!!! :wacky:
Πάντως κι αυτός με το παιδί, μη νομίζεις, κρα κάνει για παρέα και βόλτα... ίσως κάνουμε κάτι τώρα το Πάσχα που θα κατέβω (αν τελικά πάρω καμιά άδεια και μείνω μερικές μέρες). ;)
εχουμε εναν κοινο φιλο τον Φωτη πολλα χρονια γνωριμια κ λογιστης μου !!!!!!!
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
ωραιο θεματακι παιζει εδω. δε το ειχα παρει χαμπαρι :p:p:p

σελφοκαταστασεις......on the road



Λιμη Δοξας



Μαιναλος





Αλφειος



Λιμποβίτσι



 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Από τα Κρητικά Βουνά του 2014



Ωραίες εποχές... ;)
Διακρίνονται οι:
@Don Sakis , @tiflaeisai , Ben, Νεκτάριος, Laura, @xaritos , Νίκος, Δημήτρης, Άγγελος, Νεκτάριος, Δημήτρης, Νίκος (που δυστυχώς μας έφυγε), Μούσης, Αντώνης (support vehicle), Αντωνία, @yns , @MOYTPO , @tattoopanther , @gsmaniac , @jmar , @Extreme , @Markas , @ΤΡΕΛΛΟΚΟΡΙΤΣΟ!!! , @The Doctor και ένας Αγιονικολιώτης φίλος που μου διαφεύγει το όνομα.
Φωτογραφία by @paschalis
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Από τα Κρητικά Βουνά του 2014



Ωραίες εποχές... ;)
Στο χέρι μας Γιάννο είναι να τις κάνουμε και τώρα...;)
Σίγουρα οχι όπως παλιά αλλά μπορεί και σήμερα να γίνουν ωραίες...:yew:
Το μεσημέρι ήπια ένα τσιπουράκι με ένα ζευγάρι απο το Ηράκλειο,φίλοι των Νεκτάριου,Μάνου,Τύφλα,Σπύρου και του Νίκου με το EXC450!
Βαγγέλης και Μαρία τα ονόματά τους με ένα Varadero με πολλάάάάάά χιλιόμετρα...220.000+ αν θυμάμαι καλά.
Σίγουρα μια όμορφη στιγμή.;)
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Από τα Κρητικά Βουνά του 2014



Ωραίες εποχές... ;)
Διακρίνονται οι:
@Don Sakis , @tiflaeisai , Ben, Νεκτάριος, Laura, @xaritos , Νίκος, Δημήτρης, Άγγελος, Νεκτάριος, Δημήτρης, Νίκος (που δυστυχώς μας έφυγε), Μούσης, Αντώνης (support vehicle), Αντωνία, @yns , @MOYTPO , @tattoopanther , @gsmaniac , @jmar , @Extreme , @Markas , @ΤΡΕΛΛΟΚΟΡΙΤΣΟ!!! , @The Doctor και ένας Αγιονικολιώτης φίλος που μου διαφεύγει το όνομα.
Φωτογραφία by @paschalis
...Κώστας(Ο Κόκος);)
 
Top Bottom