Η Κρητη παει στα Βουνα!!!

MrAdventure

Live to Ride,Ride to Live
Περιοχή
Heraklion, Greece
Όνομα
George
Μοτό
KTM Adventure 1190R
Οπως λεει και ο τιτλος θα ξεκινησουμε τελος του Οκτωβρη(τρια ατομα προς το παρων)με το καραβι και αποβιβαση Πειραια για ενα 7ημερο χωματινο ταξιδι.
Απο εκει θα θελαμε την βοηθεια σας οσο αναφορα διαδρομες χωματινες αν γινεται ακομα και απο το λιμανι του Πειραια:D με κατευθηνση βορεια(Λειβαδια,Αραχωβα,Λιδωρικι,Καρπενησι,Αγραφα,Ελατη,Καλαμπακα κτλ).
Το ιδανικο θα ηταν αν υπαρχουν καταγεγραμενες διαδρομες ωστε να μπορεσουμε να τις φορτωσουμε στα κινητα μας.
Οποιαδηποτε πληροφορια δεκτη.
:friendship::crs:
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Πώ ρε ψηλέ μας γμσς,το σκέφτομαι πολϋ τον τελευταίο καιρό για κάτι τέτοιο εκτός Κρήτης,δώσε περισσότερες info μπάς και μπορέσω να βάλω άδεια,@Miouos ακούει?!
Γιώργο ΣΚ θα είσαι Ρούβα?
 

MrAdventure

Live to Ride,Ride to Live
Περιοχή
Heraklion, Greece
Όνομα
George
Μοτό
KTM Adventure 1190R
Πώ ρε ψηλέ μας γμσς,το σκέφτομαι πολϋ τον τελευταίο καιρό για κάτι τέτοιο εκτός Κρήτης,δώσε περισσότερες info μπάς και μπορέσω να βάλω άδεια,@Miouos ακούει?!
Γιώργο ΣΚ θα είσαι Ρούβα?
Ολοι οι καλοι ευπροσδεκτοι.Κανονισε την αδεια σου και φυγαμε.
Ρουβα θα ειμαι μονο αν εχει μποφωρια και ειμαι κλειστα στην παραλια.
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Οπως λεει και ο τιτλος θα ξεκινησουμε τελος του Οκτωβρη(τρια ατομα προς το παρων)με το καραβι και αποβιβαση Πειραια για ενα 7ημερο χωματινο ταξιδι.
Απο εκει θα θελαμε την βοηθεια σας οσο αναφορα διαδρομες χωματινες αν γινεται ακομα και απο το λιμανι του Πειραια:D με κατευθηνση βορεια(Λειβαδια,Αραχωβα,Λιδωρικι,Καρπενησι,Αγραφα,Ελατη,Καλαμπακα κτλ).
Το ιδανικο θα ηταν αν υπαρχουν καταγεγραμενες διαδρομες ωστε να μπορεσουμε να τις φορτωσουμε στα κινητα μας.
Οποιαδηποτε πληροφορια δεκτη.
:friendship::crs:
Περίμενε λίγο να καταλαγιάσει η νιρβάνα απ το advONride, και οι πληροφορίες θα πέσουν βροχή!!!:yew:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
αν κανονισετε να ερθετε απο παρασκευη η σαββατο σας ακολουθω !
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Φιλε μια ερωτηση μονο ! Θα σε βγαλει ο βροντακας?:ha
Επειδη δε σε κόβω πριν την άνοιξη(χλωμό και για την άνοιξη) να πας πουθενά ! Θα έρθω να πάρω το δικο σου για να μην αραχνιάσει
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Επειδη δε σε κόβω πριν την άνοιξη(χλωμό και για την άνοιξη) να πας πουθενά ! Θα έρθω να πάρω το δικο σου για να μην αραχνιάσει
:ha:ha:ha ελα θα σε περιμενω με ανοιχτες αγκαλες :p
 

MrAdventure

Live to Ride,Ride to Live
Περιοχή
Heraklion, Greece
Όνομα
George
Μοτό
KTM Adventure 1190R
Λυσαξατε :laugh: Μαλλον Πρωτομηνια θα ξεκινησει η αποστολη:Dαπο δω και θα ακολουθηθει ενα πλανο γνωστο ως «Οτι να ναι»:ok: αρκει να περασουμε καλα.

ΥΓ.Ισχυει το «οποια βοηθεια δεκτη»

:friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λυσαξατε :laugh: Μαλλον Πρωτομηνια θα ξεκινησει η αποστολη:Dαπο δω και θα ακολουθηθει ενα πλανο γνωστο ως «Οτι να ναι»:ok: αρκει να περασουμε καλα.

ΥΓ.Ισχυει το «οποια βοηθεια δεκτη»

:friendship:
Εγώ θα έρθω στο λιμάνι για καφέ στα σίγουρα και θα πούμε από κοντά για τα υπόλοιπα...γιατι μου φαίνεται ότι ούτε και εσείς ξέρετε τι θελετε:p
Βεβαια υπάρχει και η λύση που πρότεινε παραπάνω το πετούμενο γεροντι!
Να έρθει μαζί σας πλοηγός..:sk:
 

MrAdventure

Live to Ride,Ride to Live
Περιοχή
Heraklion, Greece
Όνομα
George
Μοτό
KTM Adventure 1190R
:laugh::laugh::laugh::laugh:
Εγώ θα έρθω στο λιμάνι για καφέ στα σίγουρα και θα πούμε από κοντά για τα υπόλοιπα...γιατι μου φαίνεται ότι ούτε και εσείς ξέρετε τι θελετε:p
Βεβαια υπάρχει και η λύση που πρότεινε παραπάνω το πετούμενο γεροντι!
Να έρθει μαζί σας πλοηγός..:sk:
Μαρεσει...Οσο για το πετουμενο γεροντι μακαρι να ερθει μαζι μας αλλα για πλοηγος δεν νομιζω γιατι με τον κιτρινο πυραυλο θα ειναι πισω απο τα πορτοκαλι s300.Αν και ο σπυρος θα ειναι με τον ασπρο ιαπωνικο σιφουνα και μπορει να συμβιβαστουμε εμεις οι «γρηγοροι»:p:D:wacky:
 

MrAdventure

Live to Ride,Ride to Live
Περιοχή
Heraklion, Greece
Όνομα
George
Μοτό
KTM Adventure 1190R
Ανάλογα για που θα πάτε ίσως έρθω μαζί σας κι εγώ για ένα 2-3ημεράκι. Οδηγίες ζητήσατε, κόσμο θα πάρετε :D
Ειπαμε αλεξανδρε οτι ολοι οι καλοι χωρανε.Μακαρι να ερθει ολος ο καλος ο κοσμος(με τα σωστα πορτοκαλι μηχανακια βεβαιως βεβαιως:p)να γινει χαμος.
Εμεις χωμα θελουμε και ταλαιπωρια.
Οποτε δικη σας η πιτα δικο σας και το μαχαιρι(θα εχει και ρακι να ξερετε)!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
:laugh::laugh::laugh::laugh:
Μαρεσει...Οσο για το πετουμενο γεροντι μακαρι να ερθει μαζι μας αλλα για πλοηγος δεν νομιζω γιατι με τον κιτρινο πυραυλο θα ειναι πισω απο τα πορτοκαλι s300.Αν και ο σπυρος θα ειναι με τον ασπρο ιαπωνικο σιφουνα και μπορει να συμβιβαστουμε εμεις οι «γρηγοροι»:p:D:wacky:
δεν θα ερθω με τον θερμοσυφωνα!!! αλλα με το 640 και ισως με καρμπυρατερ καθετου ροης γιατι παρατηρησα οτι στις εξοδους των στροφων εχει ενα κομπιαζμα.......γατακια !!!!
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Συμφωνα με την εμπειρια που ειχα απο τον πλοηγο του γκρουπ μου το περασμενο 3ημερο, ο πλοηγος ή αλλιως η πλοηγαραααα ειναι ενας και δεν ειναι αλλος απο τον..........τουρου τουρου τουρου!!!!!!!!! Τον Αλ-εξα-νδρο-Χαλατσηηηηη!!!!!! ενα μεγαλο χειροκροτημα!!!!

Λοιπον γιωργη,δευτερα επεστρεψα με το ζαχαρη απο Πατρα-Φολοη-Νεμουτα-Σταυρι-Κοντοβαζαινα-Λιμνη Λαδωνα-Λυκουρια-Λιμνη Δοξας-Φενεος-Καστανια-Λιμνη Στυμφαλια-Νεμεα και μετα πιασαμε εθνικο μεχρι Αθηνα (ωρες 12 ξεκινησαμε απο πατρα και τερματισε 9 στην αθηνα με 3-4 μικρες στασεις) , αφου θα ειστε χωματινοι μπορειτε να το σπασετε σε δυο μερες και να προσθεσετε και κανενα χωμα παραπανω.

Υπαρχει ετοιμη, την καναμε προχτες και ειναι απιστευτη, ολη η διαδρομη μεσα σε ελατα και ανεβοκατεβασματα σε βουνα.
 
Top Bottom