Η αλλη Ηπειρος 6-7-8 Σεπτεμβρη

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δεν λέω τίποτα γιατί συνήθως στραβώνει...:waiting:
Αλλά μάλλον...;)
 

Ragnarsson

Μέλος
Περιοχή
Άνω Πατήσια, Αθήνα
Όνομα
Thanos
Μοτό
Φρέσκος Έρωτας F 800 GS Anniversary
Και εγώ σε σιγανή φωτιά είμαι, περιμένω να δω εάν θα κάτσει! Απλά λογικά ερχόμενος από Αθήνα θα φτάσω κατά τις ~10 το βράδυ, οπότε αφήστε και λίγο φαΐ για εμάς!
 

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
Και εγώ σε σιγανή φωτιά είμαι, περιμένω να δω εάν θα κάτσει! Απλά λογικά ερχόμενος από Αθήνα θα φτάσω κατά τις ~10 το βράδυ, οπότε αφήστε και λίγο φαΐ για εμάς!
το βραδυ δεν κανει να ...τρωμε
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
οταν λες ηλικιωμενοι εννοεις στα χρονια κ οχι στα ..μυαλα ε;
Εγώ για το βραδυνό μίλησα... :p:p:p
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
κατάλαβα, όλοι με το κουτάκι και τα φάρμακα ανά ημέρα "να σου πω αυτό το μπλε είναι καλό πες στον γιατρό σου να στο γράψει"
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
κατάλαβα, όλοι με το κουτάκι και τα φάρμακα ανά ημέρα "να σου πω αυτό το μπλε είναι καλό πες στον γιατρό σου να στο γράψει"
Για την ώρα θα περιοριστούμε στην έρευνα γύρω από τις ποσότητες τριγλυκεριδίων που εμπεριέχονται στα παϊδάκια και στα υπόλοιπα της ώρας εδέσματα... ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Για την ώρα θα περιοριστούμε στην έρευνα γύρω από τις ποσότητες τριγλυκεριδίων που εμπεριέχονται στα παϊδάκια και στα υπόλοιπα της ώρας εδέσματα... ;)
να ξες, εγώ σε πάρτι καταστροφής του πλανήτη δεν πάω, αν δω αγελάδα έφυγα, πέραν της γενικότερης βλάβης που προκαλεί είναι Ιερό ζώο στην Ινδία, την χώρα μεγαλομέτοχο της ΚΤΜ και όχι μόνον, προσβάλλομαι ως υποψήφιος πελάτης.

ελπίζω να το καταφέρω πάντως.
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
να ξες, εγώ σε πάρτι καταστροφής του πλανήτη δεν πάω, αν δω αγελάδα έφυγα, πέραν της γενικότερης βλάβης που προκαλεί είναι Ιερό ζώο στην Ινδία, την χώρα μεγαλομέτοχο της ΚΤΜ και όχι μόνον, προσβάλλομαι ως υποψήφιος πελάτης.

ελπίζω να το καταφέρω πάντως.

Δεν εχει προγραμματιστει κατι τετοιο Γιαννη μιας και αλλες ειναι οι προτεραιοτητες σε τετοιες μαζωξεις.
Ο σκοπος ειναι να βρεθουμε,να τα πουμε ,να βολταρουμε αντε να πιουμε και κανα τσιπουρακι.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
να ξες, εγώ σε πάρτι καταστροφής του πλανήτη δεν πάω, αν δω αγελάδα έφυγα, πέραν της γενικότερης βλάβης που προκαλεί είναι Ιερό ζώο στην Ινδία, την χώρα μεγαλομέτοχο της ΚΤΜ και όχι μόνον, προσβάλλομαι ως υποψήφιος πελάτης.

ελπίζω να το καταφέρω πάντως.
Γ@μώ τους συνειρμούς έχεις κάνει... :roflmao:
Η χλωρίδα οργιάζει εκεί πάνω οπότε νηστικός δεν μένεις...:happy:
 

Χρήστος

Μέλος
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Aprilia Tuono factory - sym vf185
Ήθελα να ρωτήσω τι ταχύτητες θα επιτρέπουν οι δρόμοι που θα κινηθούμε.
Βλέπω πολλές στροφές και φαντάζομαι ότι θα κυμανθούν σε χαμηλά επίπεδα.

Ο λόγος της ερώτησης, είναι ότι μιας και το μεγάλο όχημα δεν είναι έτοιμο, υπάρχουν σκέψεις να έρθω με το μικρό.

Αλλά επειδή το μικρό παραείναι μικρό, θέλω να δω κατά πόσο θα μπορώ να ακολουθήσω χωρίς να αποτελώ εμπόδιο και λόγο καθυστέρησης για κανένα.

Υ. Γ. Λέγοντας μικρό, εννοώ τον παπιο crypton x....

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Ήθελα να ρωτήσω τι ταχύτητες θα επιτρέπουν οι δρόμοι που θα κινηθούμε.
Βλέπω πολλές στροφές και φαντάζομαι ότι θα κυμανθούν σε χαμηλά επίπεδα.

Ο λόγος της ερώτησης, είναι ότι μιας και το μεγάλο όχημα δεν είναι έτοιμο, υπάρχουν σκέψεις να έρθω με το μικρό.

Αλλά επειδή το μικρό παραείναι μικρό, θέλω να δω κατά πόσο θα μπορώ να ακολουθήσω χωρίς να αποτελώ εμπόδιο και λόγο καθυστέρησης για κανένα.

Υ. Γ. Λέγοντας μικρό, εννοώ τον παπιο crypton x....

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν ξερω πως θα τον φερεις μεχρι Ηπειρο αλλα δεν νομιζω οτι θα εχεις ιδιαιτερο θεμα,μην σου πω οτι θα μας ριχνεις στ αυτια στα περισσοτερα σημεια.

Οτι και να αποφασισεις θα την βρουμε την ακρη.
 

Χρήστος

Μέλος
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Aprilia Tuono factory - sym vf185
Δεν ξερω πως θα τον φερεις μεχρι Ηπειρο αλλα δεν νομιζω οτι θα εχεις ιδιαιτερο θεμα,μην σου πω οτι θα μας ριχνεις στ αυτια στα περισσοτερα σημεια.

Οτι και να αποφασισεις θα την βρουμε την ακρη.
Θα τον φέρω ακριβώς όπως ήρθε και από Θεσσαλονίκη στην Αθήνα.
Οδικώς.
Θα δω αν μπορώ να είμαι εκεί λογική ώρα την Παρασκευή και θα ενημερώσω ανάλογα.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom