Η αναγέννηση ενός "Κυριαρχου"... Αμερικλανικου Dominator

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα ήθελα να ευχαριστήσω το τμήμα hrc... Γιατί με έφερε ακόμα πιο κοντά σε φίλους όπως ο @λευκαδιος, @Carooly... Καλά για τον γάτο δεν το συζητάω, μέχρι μονόδρομο πήρε.

Μετα την πρώτη χωμάτινη λοιπόν δεν δούλεψε ότι ηλεκτρικό υπαρχει στον αριστερό διακόπτη και έκαψε την ηλεκτρονική του, που νομίζω ότι μου είχε πει ο Βασίλης ότι είχε θέματα και στο παρελθόν.
Συμβουλές και λύση από τα φιλαράκια πιο πάνω... Και ο Απόστολος φέρνει από εξωτερικό μια καινούργια ιμιτασιον και το πουλί μου βρήκε μια Μεταχείρω ορίτζιναλ.
Θα κυκλοφορώ με μια ηλεκτρονική στην τσέπη δηλαδή.



Advphone....
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Θα ήθελα να ευχαριστήσω το τμήμα hrc... Γιατί με έφερε ακόμα πιο κοντά σε φίλους όπως ο @λευκαδιος, @Carooly... Καλά για τον γάτο δεν το συζητάω, μέχρι μονόδρομο πήρε.

Μετα την πρώτη χωμάτινη λοιπόν δεν δούλεψε ότι ηλεκτρικό υπαρχει στον αριστερό διακόπτη και έκαψε την ηλεκτρονική του, που νομίζω ότι μου είχε πει ο Βασίλης ότι είχε θέματα και στο παρελθόν.
Συμβουλές και λύση από τα φιλαράκια πιο πάνω... Και ο Απόστολος φέρνει από εξωτερικό μια καινούργια ιμιτασιον και το πουλί μου βρήκε μια Μεταχείρω ορίτζιναλ.
Θα κυκλοφορώ με μια ηλεκτρονική στην τσέπη δηλαδή.



Advphone....
Μην αγχωνεσαι καθολου! Θα σου φτιαξω διακοπτη εναλλαγης και μολις καιγεται θα ενεργοποιεις την επομενη εν κινηση.:p:D
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μην αγχωνεσαι καθολου! Θα σου φτιαξω διακοπτη εναλλαγης και μολις καιγεται θα ενεργοποιεις την επομενη εν κινηση.:p:D
:secret: Αν πατησει και τις δυο μαζι και σβησει και το αιρκοντισιο ποιος τον πιανει!! :p:roflmao::roflmao:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μην αγχωνεσαι καθολου! Θα σου φτιαξω διακοπτη εναλλαγης και μολις καιγεται θα ενεργοποιεις την επομενη εν κινηση.:p:D
Θα ήθελα να παίζουν και οι 2 μαζί μπαλίτσα.... Να γίνει πύρκαυλος!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
φυσικα αν δεν εβαζα εγω το χερι μου .....οπως καταλαβαινετε, μιζα μανιβελα θα ηταν ακομα.............
τεσπα ............
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
:fun:fun:fun
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
:ha:ha:ha

τα αλλάζει όλα κάθε 500 χιλιόμετρα, αφου.....
 

Geo

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
KTM 990 ADVENTURE R 2011
HONDA XRV 750 1999
Καλορίζικο και καλοτάξιδο...
Πάντα όρθιο.
(ΧR650 L με fairing...)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Top Bottom