Η αναγέννηση ενός "Κυριαρχου"... Αμερικλανικου Dominator

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Έτσι είναι, αλλά δεν έχει θέμα.
προτείνω πλαινό βοηθητικό ρεζερβουάρ τύπου Γιωργάρα να στάζει λίγο να δούμε αν μπαίνει σε τροχιά ο Γκάντι!
 

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
Στόχος να κατέβουμε από τα 140 κιλά.... Ελαφρωμα σε ότι εξεχει
εμ έτσι έχετε καζαντήσει οι νεολαίοι σήμερα, με ένα κινητό στο χέρι όλο ίνστα και φουμπου και κυνηγάτε τα νούμερα, βρε άστο να έχει τις καμπύλες και τις στρογγυλάδες του, πως κάνετε έτσι για αυτές τις κοκκαλιάρες που ούτε πιασίματα ούτε τίποτα δεν έχουν..
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
εμ έτσι έχετε καζαντήσει οι νεολαίοι σήμερα, με ένα κινητό στο χέρι όλο ίνστα και φουμπου και κυνηγάτε τα νούμερα, βρε άστο να έχει τις καμπύλες και τις στρογγυλάδες του, πως κάνετε έτσι για αυτές τις κοκκαλιάρες που ούτε πιασίματα ούτε τίποτα δεν έχουν..
Του τα λέει και το Πουλί αλλά δεν ακούει...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Στόχος να κατέβουμε από τα 140 κιλά.... Ελαφρωμα σε ότι εξεχει



Advphone
Βρε....
Μην απασχολείτε τον μάστορα με τις αρχαιολογίες... :p
Αφήστε τον να πιάσει κάνα μηχανάκι της προκοπής...:roflmao:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Βρε....
Μην απασχολείτε τον μάστορα με τις αρχαιολογίες... :p
Αφήστε τον να πιάσει κάνα μηχανάκι της προκοπής...:roflmao:
Καλά... Κάτσε να δεις το επόμενο project του μάστορα.
Θα πέσουν οι σερβερ... Λεμεεεεε
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλά... Κάτσε να δεις το επόμενο project του μάστορα.
Θα πέσουν οι σερβερ... Λεμεεεεε
Το επόμενο θα είναι η ανάστασις του Λαζάρου... :p
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλά... Κάτσε να δεις το επόμενο project του μάστορα.
Θα πέσουν οι σερβερ... Λεμεεεεε
Υποψιάζομαι Husqvarna 510 with hybride TECHNOlogies and DCT με 1 κιλό λιγότερο από το δικο σου (νεροπίστολο)
:yup:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Υποψιάζομαι Husqvarna 510 with hybride TECHNOlogies and DCT με 1 κιλό λιγότερο από το δικο σου (νεροπίστολο)
:yup:
Το πουλι... Θα μείνει με το πουλι στο χερι
Το μέλλον είναι στην ανατολη
 

640 Armageddon

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
640 Adventure, Angry Berg 450

Όλοι προσπαθούν να αντιγράψουν τον Γκάντι...
http://instagr.am/p/CWU2t4dodsd/
Μία μικρή διόρθωση. ¨Οπως έχει βάλει και ο k0k0s πιο παλιά, στο αρχικό σχέδιο του Fabrizio Minuz (Μάρτης 2020) κινήθηκαν και οι δύο κατασκευαστές. Ο Fabrizio είναι ένας Ιταλός που φτιάχνει photoshop σχέδια για πολλές μοτοσυκλέτες και το κάνει σαν χόμπι. Συνεργαζεται στενά με τον MST (έχουν βγάλει και ζελατίνες μαζί, το Africa, αλλά και άλλα σχέδια του Fabrizio). Η εταιρία του λέγεται solid-motor και γενικά έχει κάνει κατα καιρούς αρκετά συμπαθητικά σχέδια.
Απο τον Ιταλό δεν περίμενα να δω κάτι καλύτερο απο το Ελληνικό. Γενικά ο PF, ιδίως ο πατέρας, είναι πραγματικός γλύπτης. Απο πλαϊνή φωτογραφία μπορεί να κάνει άγαλμα. Προσωπικά δεν έχω ξανασυναντήσει κάτι ανάλογο στην εργασία μας.
Πιστεύω ότι όσο περνάει ο καιρός θα βλέπουμε και περισσότερες μετατροπες με τις τιμές των μεταχειρισμένων και καινούργιων να ανεβαίνουν, αλλά και να εξαφανίζεται σιγά σιγά αυτή η κατηγορία...
Μπράβο σε όλους που το κυνηγάνε και το κάνουν!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ρε Κωστή.... gsmaniac

Βλέπω το μηχανάκι σου πόσο ωραίο και αγωνιάρικο είναι και μας κάνω εικόνα, εσύ με αυτό και εγώ με το 690 στο φανάρι να περιμένουμε το πράσινο, φουλ εξοπλισμένοι έτοιμοι γνα επιτεθούμε στους αμμόλοφους του πλανήτη, και να μας κοιταει ο κόσμος με θαυμασμό σαν τους παγκόσμιους, εσύ να μοιάζεις με το Παυλάρα τον Ταρες και εγώ με τον Βασίλη τον Μπουδρο, μιας και είμαι και λίγο τσουμπωτος με μαγουλάκια.
Και να γελάμε μέσα από το κράνος γιατί που να ήξερε ο κόσμος ότι είμαστε κουλάδια :ha
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Καλολασπωτο το νεο μηχανάκι σου Καπταιν .
Εύχομαι να σου χαρίσει ακομα περισσότερες συγκινησεις
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ρε Κωστή.... gsmaniac

Βλέπω το μηχανάκι σου πόσο ωραίο και αγωνιάρικο είναι και μας κάνω εικόνα, εσύ με αυτό και εγώ με το 690 στο φανάρι να περιμένουμε το πράσινο, φουλ εξοπλισμένοι έτοιμοι γνα επιτεθούμε στους αμμόλοφους του πλανήτη, και να μας κοιταει ο κόσμος με θαυμασμό σαν τους παγκόσμιους, εσύ να μοιάζεις με το Παυλάρα τον Ταρες και εγώ με τον Βασίλη τον Μπουδρο, μιας και είμαι και λίγο τσουμπωτος με μαγουλάκια.
Και να γελάμε μέσα από το κράνος γιατί που να ήξερε ο κόσμος ότι είμαστε κουλάδια :ha
Το θέμα είναι ότι ζούμε τον μύθο μας.... :friendship:
 
Top Bottom