Μία Αγγλίδα από την Ιταλία!!

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Ημέρα αλλαγής στα παπουτσάκια σήμερα. Δεν θυμάμαι άλλη φορά σε τόσες μηχανές που έχω αλλάξει να έχω φορέσει γιά δεύτερη φορά τα ίδια ελαστικά...αυτή είναι η πρώτη και προφανώς γιατί τα συγκεκριμένα λάστιχα μου άρεσαν πάρα πάρα πολύ σε αυτή την μηχανή, σε σχέση με το δικό μου στυλ οδήγησης και στους δρόμους που κινούμαι, τόσο σε αντοχή όσο και σε απόδοση. Ο λόγος περί Michelin Anakee Adventure, πού όμως αρκετά πιό ακριβά από την προηγούμενη φορά σε συνεργείο ελαστικών φίλου.

 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ημέρα αλλαγής στα παπουτσάκια σήμερα. Δεν θυμάμαι άλλη φορά σε τόσες μηχανές που έχω αλλάξει να έχω φορέσει γιά δεύτερη φορά τα ίδια ελαστικά...αυτή είναι η πρώτη και προφανώς γιατί τα συγκεκριμένα λάστιχα μου άρεσαν πάρα πάρα πολύ σε αυτή την μηχανή, σε σχέση με το δικό μου στυλ οδήγησης και στους δρόμους που κινούμαι, τόσο σε αντοχή όσο και σε απόδοση. Ο λόγος περί Michelin Anakee Adventure, πού όμως αρκετά πιό ακριβά από την προηγούμενη φορά σε συνεργείο ελαστικών φίλου.

Δεν υπάρχει άνθρωπος να μην είναι ευχαριστημένος με δαυτα.
Καλοταξιδα
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Χριστουγεννιάτικο ακριβούτσικο δωράκι από εμένα γιά εμένα και την Ιταλίδα μου...
Shoei GT-AIR II Ubiquity TC-9
Πρώτες εντυπώσεις από ταξίδι σε εθνική 300 χιλιομέτρων;.....ΑΡΙΣΤΟ σε όλα....το καλύτερο κράνος αυτού του είδους που έχω φορέσει ποτέ!!





 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom