Μία Αγγλίδα από την Ιταλία!!

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Επειδή είμαι μουσικός τα Π/Σ/Κ είναι κλεισμένα γιά εμένα προς το παρών,και έτσι έχω πρόβλημα......τουλάχιστον γιά αυτή την εποχή μέχρι να έρθει κάποιο κενό λόγω αλλαγής σεζόν.
Ε δικος μου εισαι. Κ εγω ειμαι με τις καθημερινες. Εγω δουλευω ολα τα σου_ κου, δηλ ειμαι χεροτερα
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Ήρθαν και μπήκαν σήμερα και τα υπόλοιπα καλούδια, και νομίζω ότι έγινε ένα αρμονικό και όμορφο δέσιμο. Δεν ξέρω πόσο θα αντέξουν, αλλά προσωπικά μου αρέσουν και το κόστος σε πολύ λογικά πλαίσια...ο χρόνος θα δείξει.










 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Ήρθαν και μπήκαν σήμερα και τα υπόλοιπα καλούδια, και νομίζω ότι έγινε ένα αρμονικό και όμορφο δέσιμο.
Ομορφιές. Κανένα κλμ κάνεις? Γιατί μάλλον δεν έχεις χρόνο κατάλαβα.
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Ομορφιές. Κανένα κλμ κάνεις? Γιατί μάλλον δεν έχεις χρόνο κατάλαβα.
Τώρα τελείωσα με την μουσική σεζόν, και μέχρι να ξεκινήσει η επόμενη, ξεκινώ και εγώ τα χιλιόμετρα!!
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Τώρα τελείωσα με την μουσική σεζόν, και μέχρι να ξεκινήσει η επόμενη, ξεκινώ και εγώ τα χιλιόμετρα!!
Σε περιμενω για καφε μεσα στην εβδομαδα
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Σε περιμενω για καφε μεσα στην εβδομαδα
Απο αύριο θα είμαι Αθήνα γιά διάφορα μαζέματα και δουλειές...εάν γυρίσω μέσα στην εβδομάδα θα σε ενημερώσω...εάν δεν μπορέσεω αυτή, την επόμενη σίγουρα.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Απο αύριο θα είμαι Αθήνα γιά διάφορα μαζέματα και δουλειές...εάν γυρίσω μέσα στην εβδομάδα θα σε ενημερώσω...εάν δεν μπορέσεω αυτή, την επόμενη σίγουρα.
Ενταξει. Ξεσκωνιζω τους δισκους
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Μας έφαγε ο Covid Κώστα!!
Γράφεις στο έντυπο, εγω σμσ δεν στέλνω ποτέ, ψώνια (το όνομα μου που θα σου στείλω κ διεύθυνση) και έρχεσε λος αντζελες για καφέ.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Γράφεις στο έντυπο, εγω σμσ δεν στέλνω ποτέ, ψώνια (το όνομα μου που θα σου στείλω κ διεύθυνση) και έρχεσε λος αντζελες για καφέ.
Δε ξέρω αν έχω καταλάβει καλά, πάντως και με χαρτί δε μπορείς να βγεις από το νομό καθώς καταγράφεις στοιχεία δνσης και ώρα. Και εγώ μόνο χαρτί χρησιμοποιώ.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Δε ξέρω αν έχω καταλάβει καλά, πάντως και με χαρτί δε μπορείς να βγεις από το νομό καθώς καταγράφεις στοιχεία δνσης και ώρα. Και εγώ μόνο χαρτί χρησιμοποιώ.
Δεν αλλάζει νομό. τωρα λος αντζελες αλαζεις ηπειρο χαχαχαχα.
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Εξι σχεδόν μήνες πλέον μαζί, και εδω μέσα από το κατάστημα αγοράς στο Blakpool λίγο πριν φτάσει στα χέρια μου και με γεμίσει χαμόγελα χαράς....ακόμη και μία φωτογραφία έξω απο το κατάστημα αυτό, καθώς επίσης και η σελίδα αναζήτησης την οποία και πρόλαβα ευτυχώς τότε!!
















 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Όμορφη καιρικά ημέρα σήμερα εδώ, και αφορμή γιά μπανάκι στο σπίτι, με πολύ φροντίδα, αγάπη και αγνά υλικά!!





 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Και τελικά μετά από αρκετό ψάξιμο και μελέτη, ήρθε η ώρα αλλαγής σε παπουτσάκια στην Ιταλίδα Enduro, αφού από όταν την έφερα από το εξωτερικό έπρεπε να αλλαχθούν.
Ελπίζω να μην με απογοητεύσουν!!
Σήμερα έγινε η παραγγελία, και από Τρίτη τα φοράμε.
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Θα σου αρέσουν, αν εξαιρέσεις τον θορυβο βέβαια.
Ετσι πιστεύω και εγω......έχω ακούσει και διαβάσει τα καλύτερα...όσο γιά τον θόρυβο.....εδω δεν με ενοχλεί η ολόσωμη Termi, εκεί θα κολλήσω;...!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ετσι πιστεύω και εγω......έχω ακούσει και διαβάσει τα καλύτερα...όσο γιά τον θόρυβο.....εδω δεν με ενοχλεί η ολόσωμη Termi, εκεί θα κολλήσω;...!!
Επειδή έχω "φάει" 2 ζευγάρια από το συγκεκριμένο, θα σε εντυπωσιάσει από το καταπληκτικό κράτημα σε λερωμενο οδοστρωμα(χαλικάκι κλπ) και από την αντοχή τους σε χλμ.
Ιδανικά για ελληνικό χειμώνα και άνοιξη.
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Επειδή έχω "φάει" 2 ζευγάρια από το συγκεκριμένο, θα σε εντυπωσιάσει από το καταπληκτικό κράτημα σε λερωμενο οδοστρωμα(χαλικάκι κλπ) και από την αντοχή τους σε χλμ.
Ιδανικά για ελληνικό χειμώνα και άνοιξη.
Πολύ ωραία .....στην άσφαλτο πως τα είδες;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom