Μία Αγγλίδα από την Ιταλία!!

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Όμορφα δείχνουν. Έλα μια Λος Άντζελες να τα στρώσεις. Κερνάω εσπρεσσο
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Λος Άντζελες από την μια, Μανχάταν Αττικής απ'την άλλη..... ωρέ που πάμε!!!!!
:laugh:
Λονγκ Άιλαντ... Αιγαιου
Μακροννησος
Αμέρικα πάμε. Όλοι θέλουν να μοιάσουν στους Έλληνες και εμείς στους άλλους (Έτερος Εγώ)
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Κατέληξα τελικά, μετά από αρκετή σκέψη και ψάξιμο.....η παραγγελία έγινε πριν λίγο από Ιταλία, σε τελευταίο κομμάτι με τόσο καλή τιμή.
Μπορεί να είναι εικόνα κείμενο



Μου αρέσει!



Σχόλιο


Κοινοποίηση
 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Παρατήρησα ότι εδώ και ένα διάστημα έχεις ανεβάσει τη μηχανή στις αγγελίες.
Αν επιτρέπεται ποιος είναι ο λόγος να το κάνεις σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα (δεδομένου ότι έχεις δείξει ότι σε έχει ενθουσιάσει η απόκτηση της);
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Παρατήρησα ότι εδώ και ένα διάστημα έχεις ανεβάσει τη μηχανή στις αγγελίες.
Αν επιτρέπεται ποιος είναι ο λόγος να το κάνεις σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα (δεδομένου ότι έχεις δείξει ότι σε έχει ενθουσιάσει η απόκτηση της);
Πράγματι είμαι ενθουσιασμένος από την μηχανή και δεν έχω απολύτως κανένα παράπονο η πρόβλημα με αυτήν. Η αγγελία κατά διαστήματα και υπάρχει και δεν υπάρχει. Με λίγα λόγια και πωλείται και δεν πωλείται!! Όταν υπάρχει, ο λόγος είναι καθαρά προσωπικός που δεν μπορώ να αναφέρω δημόσια και δεν έχει απολύτως καμία σχέση με την κατάσταση της μηχανής.
 
Τελευταία επεξεργασία:

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Παρατήρησα ότι εδώ και ένα διάστημα έχεις ανεβάσει τη μηχανή στις αγγελίες.
Αν επιτρέπεται ποιος είναι ο λόγος να το κάνεις σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα (δεδομένου ότι έχεις δείξει ότι σε έχει ενθουσιάσει η απόκτηση της);
H απάντηση είναι απλή φυσικά!!! η νέα Multistrada V4...Τι να λέμε τώρα.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Παρατήρησα ότι εδώ και ένα διάστημα έχεις ανεβάσει τη μηχανή στις αγγελίες.
Αν επιτρέπεται ποιος είναι ο λόγος να το κάνεις σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα (δεδομένου ότι έχεις δείξει ότι σε έχει ενθουσιάσει η απόκτηση της);
....Μαρτυριαρη....
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Πάνω που είναι έτοιμος να σε πάρει τηλέφωνο..... τσουπ, την κατεβάζεις!!!!!
Και ξανά μανά απ'την αρχή :laugh:!!!!!

Τον todor τι τον έχεις;;;; :friend:
πρώτα ξαδέρφια :ha
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πάνω που είναι έτοιμος να σε πάρει τηλέφωνο..... τσουπ, την κατεβάζεις!!!!!
Και ξανά μανά απ'την αρχή :laugh:!!!!!

Τον todor τι τον έχεις;;;; :friend:
Aldebaran λέμε, αυτός είναι ο θέλω δεν θέλω να πουλήσω. Ο Θοδωρής είναι με τις αγορές.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Πράγματι είμαι ενθουσιασμένος από την μηχανή και δεν έχω απολύτως κανένα παράπονο η πρόβλημα με αυτήν. Η αγγελία κατά διαστήματα και υπάρχει και δεν υπάρχει. Με λίγα λόγια και πωλείται και δεν πωλείται!! Όταν υπάρχει, ο λόγος είναι καθαρά προσωπικός που δεν μπορώ να αναφέρω δημόσια και δεν έχει απολύτως καμία σχέση με την κατάσταση της μηχανής.
....Μαρτυριαρη....
Δεν κρατήθηκε βλέπεις!! :D
Όχι δεν είμαι μαρτυριάρης και ούτε φαντάζομαι ότι είμαι ο μόνος που είδε την αγγελία.
Όμως ο Γιάννης έχει δείξει έντονα την αγάπη του και έναν τεράστιο ενθουσιασμό για την αγορά αυτής της μοτοσυκλέτας. Προφανώς και δε θέλω να μάθω κανέναν προσωπικό λόγο και γενικά δεν οφείλει να μου πει τίποτα.
Την ερώτηση την έκανα γιατί όντως μπορεί ο ενθουσιασμός να ξεφούσκωσε ή να φούσκωσε ακόμη περισσότερο και να θέλει να πάρει τη μεγάλη αδελφή. Τέτοια πράγματα σκεφτόμουν και τίποτα περισσότερο.... και πάλι όμως το ρώτησα με πολύ σεβασμό. Όσο το ξανασκέφτομαι μάλλον ήταν άκομψο από πλευράς μου.
 
Top Bottom