Μία Αγγλίδα από την Ιταλία!!

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Reactions: sek

HackmaN

Χωμασφάλτινος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Xtz 660 tenere 2009
Ποιός φέρνει πλέον τα R&G στην Ελλάδα;
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Ποιός φέρνει πλέον τα R&G στην Ελλάδα;
Δεν ξέρω γιά όλα τα προιόντα R&G ,αλλά γιά αυτά που είπα πριν στο Motomarket υπάρχουν.
 

HackmaN

Χωμασφάλτινος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Xtz 660 tenere 2009
Δεν ξέρω γιά όλα τα προιόντα R&G ,αλλά γιά αυτά που είπα πριν στο Motomarket υπάρχουν.
Εχουν σταματήσει τη συνεργασία από τέλος του 2021.
Μαλλον θα ήταν stock.
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Και επειδή πριν χρόνια πέρασα πολύ όμορφα και από Αφρικάνα, την αγαπώ και εάν τύχει όπως τώρα με το ένα από τα δίδυμα ανίψια μου....κάνουμε πολύ καλή παρεούλα!!

Παρ....Το μήλο κάτω απ'τη μηλιά θα πέσει έλεγαν οι παλιοί!!

 
Τελευταία επεξεργασία:

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Στο ΚΤΕΟ πριν λίγους μήνες...μία Fhoto που ανακάλυψα τυχαία στο site της επιχείρησης ως διαφημιστική φωτογραφία....ούτε που ξέρω σε ποιά στιγμή την τράβηξαν.


image hoster
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Στο ΚΤΕΟ πριν λίγους μήνες...μία Fhoto που ανακάλυψα τυχαία στο site της επιχείρησης ως διαφημιστική φωτογραφία....ούτε που ξέρω σε ποιά στιγμή την τράβηξαν.


image hoster
Να ζητήσεις το επόμενο δωρεάν. Τσάμπα διαφήμιση δεν έχει
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Αντάμωμα και συμβίωση γιά μία εβδομάδα αυτό το καλοκαίρι σε Camping της Ιταλίδας, με Τροχόσπιτο.....υπέροχος συνδυασμός!!

 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Και μετά από καιρό, η περιέργεια σε ότι αφορά την τελική της Ιταλίδας, προχθές έπαψε να υπάρχει σε δρόμο και ώρα με τις κατάλληλες συνθήκες....255 στο κοντέρ σε ίσιο δρόμο....δίχως αέρα....δίχως μπαγκαζιέρες...με ολόσωμη termignoni και με ψηλότερη ζελατίνα από την εργοστασιακή. Εντύπωση μου έκανε η συμπεριφορά της σε αυτή την ταχύτητα....άψογη!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Στο δικό μου pikes pike με ολόσωμη termignoni και αλλαγή εγκεφάλου με άλλον Ducati corse είδα 270 κοντέρ (πρέπει να είναι πάνω από 250 πραγματικά )


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Στο δικό μου pikes pike με ολόσωμη termignoni και αλλαγή εγκεφάλου με άλλον Ducati corse είδα 270 κοντέρ (πρέπει να είναι πάνω από 250 πραγματικά )


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ναι...και έτσι πρέπει να είναι όπως το λές....
 
Top Bottom