Θέλω Μπότα

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
Σχετικά πρόσφατα δοκίμασα αρκετές μπότες off-road.
Οι Sidi όσο ποιοτικές και να είναι μάλλον λόγω του σφηνοειδούς σχήματος που έχουν μπροστά μου πίεζαν το δάχτυλο από την πάνω μεριά ανεξαρτήτως νούμερου.
Προφανώς αυτό έχει να κάνει με το δικό μου πόδι απλά είπα να το αναφέρω.
99% θα πήγαινα σε Alpinestars Tech 5 που έδειξαν πως με βολεψαν αρκετά αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω και τις Gaerne fallback enduro αν θυμάμαι καλά τον τύπο που όμως δεν τις βρήκα κάπου Ελλάδα.
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Πριν κάνα μήνα πήρα τις forma adventure , τις έχω βάλει στο ταξιδάκι τζουμερκα Ελάτη !
Από άνεση είναι πολύ καλές , αλλά από προστασία δεν τρελάθηκα κιόλας . Λίγο πάνω από μέτριες θα έλεγα
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Σχετικά πρόσφατα δοκίμασα αρκετές μπότες off-road.
Οι Sidi όσο ποιοτικές και να είναι μάλλον λόγω του σφηνοειδούς σχήματος που έχουν μπροστά μου πίεζαν το δάχτυλο από την πάνω μεριά ανεξαρτήτως νούμερου.
Προφανώς αυτό έχει να κάνει με το δικό μου πόδι απλά είπα να το αναφέρω.
99% θα πήγαινα σε Alpinestars Tech 5 που έδειξαν πως με βολεψαν αρκετά αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω και τις Gaerne fallback enduro αν θυμάμαι καλά τον τύπο που όμως δεν τις βρήκα κάπου Ελλάδα.
Λίγο αργά αλλά τί νούμερο?
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Παρε οτι πιο χοντροκομμενο κ ακαμπτο μπορεις και μην κοιτας την ανεση,εγω παρολο που εχω χοντρες μοτοκρος ακαμπτες (tech 7)προχτες το γυρισα κ το εσπασα,οταν στο νοσοκομειο ειδαν τις μποτες δεν το πιστευαν.Αν ειχα οτιδηποτε αλλο θα το ειχα αφησει το ποδι στο βουνο
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Παρε οτι πιο χοντροκομμενο κ ακαμπτο μπορεις και μην κοιτας την ανεση,εγω παρολο που εχω χοντρες μοτοκρος ακαμπτες προχτες το γυρισα κ το εσπασα,οταν στο νοσοκομειο ειδαν τις μποτες δεν το πιστευαν.Αν ειχα οτιδηποτε αλλο θα το ειχα αφησει το ποδι στο βουνο
Περαστικά και αγύριστα εύχομαι, κρίμα.
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Παρε οτι πιο χοντροκομμενο κ ακαμπτο μπορεις και μην κοιτας την ανεση,εγω παρολο που εχω χοντρες μοτοκρος ακαμπτες (tech 7)προχτες το γυρισα κ το εσπασα,οταν στο νοσοκομειο ειδαν τις μποτες δεν το πιστευαν.Αν ειχα οτιδηποτε αλλο θα το ειχα αφησει το ποδι στο βουνο
Περαστικά. Σπειροειδές κάταγμα κνήμης?
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Παρε οτι πιο χοντροκομμενο κ ακαμπτο μπορεις και μην κοιτας την ανεση,εγω παρολο που εχω χοντρες μοτοκρος ακαμπτες (tech 7)προχτες το γυρισα κ το εσπασα,οταν στο νοσοκομειο ειδαν τις μποτες δεν το πιστευαν.Αν ειχα οτιδηποτε αλλο θα το ειχα αφησει το ποδι στο βουνο
Περαστικά εύχομαι !
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Παρε οτι πιο χοντροκομμενο κ ακαμπτο μπορεις και μην κοιτας την ανεση,εγω παρολο που εχω χοντρες μοτοκρος ακαμπτες (tech 7)προχτες το γυρισα κ το εσπασα,οταν στο νοσοκομειο ειδαν τις μποτες δεν το πιστευαν.Αν ειχα οτιδηποτε αλλο θα το ειχα αφησει το ποδι στο βουνο
περαστικά :(
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Ευχαριστω παιδια,ναι καταγμα κνημης ,τι ειδους δεν το συγκρατησα,το καλο ειναι οτι ολα ειναι στην θεση τους και θα αποφυγω τα σιδερα
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Ευχαριστω παιδια,ναι καταγμα κνημης ,τι ειδους δεν το συγκρατησα,το καλο ειναι οτι ολα ειναι στην θεση τους και θα αποφυγω τα σιδερα
περαστικά πατρίδα
για να είναι όλα στην θέση τους μάλλον δεν είναι συντριπτικό...
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Ευχαριστω παιδια,ναι καταγμα κνημης ,τι ειδους δεν το συγκρατησα,το καλο ειναι οτι ολα ειναι στην θεση τους και θα αποφυγω τα σιδερα
Περαστικά :friendship:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Παρε οτι πιο χοντροκομμενο κ ακαμπτο μπορεις και μην κοιτας την ανεση,εγω παρολο που εχω χοντρες μοτοκρος ακαμπτες (tech 7)προχτες το γυρισα κ το εσπασα,οταν στο νοσοκομειο ειδαν τις μποτες δεν το πιστευαν.Αν ειχα οτιδηποτε αλλο θα το ειχα αφησει το ποδι στο βουνο
Περαστικά Μήτσο...!
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Περαστικά.:(
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ευχαριστω παιδια,ναι καταγμα κνημης ,τι ειδους δεν το συγκρατησα,το καλο ειναι οτι ολα ειναι στην θεση τους και θα αποφυγω τα σιδερα
Χτύπησε πάνω στη μηχανή ή καπου άλλου?
Περαστικά ρε φιλε
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Περαστικά ,όσο πιο ανώδυνη και γρήγορη η επάνοδος στο μοτόρι σου .
 
Top Bottom