Ιδέες και προτάσεις για Μαυροβούνιο .

panGS

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS 05
Σύντροχοι , επειδή σήμερα έμαθα για άδεια και ο καιρός περνάει , δεν προλαβαίνω να ψάξω πολλά πολλά μιας και 26 Αυγούστου θα ξεκινήσουμε .
Από Σάββατο σε Σάββατο και βασικός προορισμός λέμε Μαυροβούνιο , εγώ και τα κορίτσια μου , της ζωής και το BMW .
Σας δίνω τον λόγο και βαράτε άφοβα…

Ευχαριστώ
 

stefanos

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Honda Africa twin 750
Θα σου πρότεινα είσοδο από Vermosh (Αλβανία). Κατ' εμέ το ορεινό Μαυροβούνιο αξίζει περισσότερο από τα πολυσύχναστα παραλία. Επιστροφή θα μπορούσες να κάνεις μέσω Βοσνίας- Σερβίας.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
φυσικα αν βρεις χρονο περνα και στην βοσνια ερζεγοβινη , ζαμπλιακ φοτσα σαραγεβο μοσταρ και ξανα μαυροβουνιο
 

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200
Μη χασεις και το Κοτορ

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Στο Κότορ ΕΞΩ από τα τοίχοι. Απ την κεντρική είσοδο μόλις βγαίνεις λίγο πιο πάνω αριστερά περνάς το δρόμο απέναντι έχει ΜΙΑ ΨΗΣΤΑΡΓΙΑ !!!!
Γ... τα κι άφησε τα !!!!
Με 10 ευρώ 2 άτομα δεν μπορούν αν σηκωθούν απ το τραπέζι.
Έχει και κήπο πίσω αλλά δεν το βλέπεις με τη μια
:ckg:
 

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
- Να κάνεις την εσωτερική βόλτα προς το durmitor (βγαίνει σε μία μέρα 500χλ. αλλά θα σου πρότεινα να την κάνεις σε δύο αφού είναι σχετικά μικρής ταχύτητας οι δρόμοι και έχει πράματα να δεις)

Επίσης βγαίνει μια ωραιότατη βόλτα από Μπούτβα προς Κοτόρ (εννοεται οτι θα πας και στα δύο μέρη)
  • Pavlova Strana (το πέταλο που κάνει ο ποταμός Rijeka Crnojevica)
  • Cetinje (η παλιά πρωτευουσα)
  • Δρόμος P1 (που διασχίζει το πάρκο Lovcen.. θα κάνεις σχεδόν κύκλο αν θέλεις να δεις και το μαυσωλείο )
  • το Μαυσωλείο του Njego (Σημ. μην βασιστείς σε google maps για να πας εκεί όταν είχα πάει τον Σεπτέμβριο δεν ήταν ενημερωμένο αλλά ο δρόμος προσφέρει απίστευτη θέα προς τον κόλπο του Κοτόρ)
- Πρωινό καφεδάκι στο Perast

Καλά να περάσεις και να μας πεις τα σχόλια σου!
 
Τελευταία επεξεργασία:

panGS

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS 05
Παλικάρια βαστάει λέτε ο καιρός ακόμα κει σα πάνω ; Με τα καλοκαιρινά το βγάζουμε ;
 

anegis

Μέλος
Όνομα
Αιμίλιος Νεγκίζ
Μοτό
BMW 1200 GSA
Στα βουνά έχει δροσιά
Ειδικά στο Durmitor που είναι το πιο όμορφο ορεινό σημείο, επικρατούν θερμοκρασίες 5-15 βαθμοί ακόμη και αυτή την εποχή !


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Μια συμβουλή που μου ηρθε τωρα στο μυαλο , με 5 ευρω παιρνεις καρτα σιμ της Telenor που ειναι για τουριστες, με καμποσα GB Data μεσα.
 

panGS

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS 05
Μια συμβουλή που μου ηρθε τωρα στο μυαλο , με 5 ευρω παιρνεις καρτα σιμ της Telenor που ειναι για τουριστες, με καμποσα GB Data μεσα.
Ευχαριστώ !!! Είμαι καθ'οδόν...


Στάλθηκε από το WP5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Μια συμβουλή που μου ηρθε τωρα στο μυαλο , με 5 ευρω παιρνεις καρτα σιμ της Telenor που ειναι για τουριστες, με καμποσα GB Data μεσα.
Καλησπερα! Η κάρτα αυτή είναι μόνο για Μαυροβούνιο ή κάνει και για άλλες βαλκανικές (Σκοπια, Αλβανία, Σερβία κλπ); Υπάρχει πακέτο που καλύπτει όλες τις χώρες;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Ευχαριστώ !!! Είμαι καθ'οδόν...


Στάλθηκε από το WP5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλά χιλιόμετρα! Αλβανία, Σκοπια, Μαυροβούνιο, χρειάζονται τίποτα ιδιαίτερο για τη μηχανή πέραν της πράσινης κάρτας; Ξεκινάω Τριτη αλλά θα φτάσω πιο ψηλά! Ευχαριστώ!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Καλησπερα! Η κάρτα αυτή είναι μόνο για Μαυροβούνιο ή κάνει και για άλλες βαλκανικές (Σκοπια, Αλβανία, Σερβία κλπ); Υπάρχει πακέτο που καλύπτει όλες τις χώρες;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Κανει για Μαυροβουνιο και εχει ενα εξτρα πακετακι που αγοραζεις με την εφαρμογη της για Σερβια, παλι φθηνα, απλα η εφαρμογη ειναι στα Σερβικα και πρεπει να βρεις καποιον εκει να σου διαλεξει το σωστο πακετο.

Καλά χιλιόμετρα! Αλβανία, Σκοπια, Μαυροβούνιο, χρειάζονται τίποτα ιδιαίτερο για τη μηχανή πέραν της πράσινης κάρτας; Ξεκινάω Τριτη αλλά θα φτάσω πιο ψηλά! Ευχαριστώ!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Οχι, τιποτε παραπανω (εχε μαζι την αδεια γιατι τη ζητανε), απλα προσοχη στους δρομους, τους ντόπιους οδηγους και στα ορια ταχυτητας.
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Κανει για Μαυροβουνιο και εχει ενα εξτρα πακετακι που αγοραζεις με την εφαρμογη της για Σερβια, παλι φθηνα, απλα η εφαρμογη ειναι στα Σερβικα και πρεπει να βρεις καποιον εκει να σου διαλεξει το σωστο πακετο.


Οχι, τιποτε παραπανω (εχε μαζι την αδεια γιατι τη ζητανε), απλα προσοχη στους δρομους, τους ντόπιους οδηγους και στα ορια ταχυτητας.
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

panGS

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS 05
Να έχεις μαζί την αυθεντική σε πράσινο χρώμα και όχι φωτοτυπία από mail. Βοσνία-Εζεργοβίνη σίγουρα. Στους άλλους περνάς.

Στάλθηκε από το WP5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom