Ιταλία Αυστρία Γερ... Γερ... Γερ...

kostasra

Ncλάτρης
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Nc750x
Καλα να περασεις αγορινα!!!
Αναμενουμε νεα σου.
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Ελπίζω να μην κοιμήθηκες εκεί έξω, θα σε έχεις γίνει παστός από την αλμύρα! Καλύτερα κάπου μέσα πίσω από τις σειρές των αεροπορικών...
Καλό δρόμο να έχεις! Keep posting Που λένε στο χωριό μου...
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Ελπίζω να μην κοιμήθηκες εκεί έξω, θα σε έχεις γίνει παστός από την αλμύρα! Καλύτερα κάπου μέσα πίσω από τις σειρές των αεροπορικών...
Καλό δρόμο να έχεις! Keep posting Που λένε στο χωριό μου...
Σιγά να μην λέτε keep posting αν είσαι από χωριό.. Συνεχεις να πουσταααρς α! Λέμε εμείς από τα χωριά χεχε. Καλημέρα σας!
 

V-Chris

Μέλος
Περιοχή
Νεα Μουδανια
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-STROM 650
Λοιπόν παίδες τελικά η βόλτα θα είναι πιο adve απ'οτι περίμενα!! Δεν έχω κινητό και η vodafone εδώ στην Βενετία με κοιτούσε σαν Κινέζος τουρίστας. Το λοιπόν η επικοινωνία θα είναι μόνο όταν βρησκω wifi.
 

V-Chris

Μέλος
Περιοχή
Νεα Μουδανια
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-STROM 650
Back on line! λοιπόν έχουμε και λέμε χθες την έπεσα στο camping sarathei στο χωριό farra d'Alpago. Και σήμερα χαλαρά χαλαρά ξεκίνησε η βόλτα στους δολομίτες. Αν θα έβαζα έναν τίτλο στην μέρα θα την ονόμαζα "Δέος"!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μερικές πρωινές...


Στάλθηκε από το Vodafone 890N μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτες οι στιγμές που εισαι στο καραβι πίνεις τον καφε σου βλέποντας την θάλασσα ειναι ολα τα λεφτα του κοζμου
Ολοι οι θεοί μαζι σου
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Μπα οι φωτογραφίες δεν λένε τίποτα, αν δεν τους δείτε από κοντά δεν καταλαβαίνετε...
αδερφε, ο Θεος πρωτα εφτιαξε τις Αλπεις κ μετα τα υπολοιπα...:secret:
 

V-Chris

Μέλος
Περιοχή
Νεα Μουδανια
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-STROM 650
Χθες την έπεσα σε ένα ξενοδοχείο στο Mutters λίγο έξω από το Innsbtuck. Ότι θα κοιμόμουν με πάπλωμα Ιούλιο μήνα δεν το είχα φανταστεί!! Φορτώνω πάλι τις βαλίτσες και δρόμο για Friedrichshafen. Καλημέρες!!
 
Περιοχή
Νικήτη- Χαλκιδικη
Όνομα
στεργιοςςςςς
Μοτό
ktm lc4 640 adv.
Χθες την έπεσα σε ένα ξενοδοχείο στο Mutters λίγο έξω από το Innsbtuck. Ότι θα κοιμόμουν με πάπλωμα Ιούλιο μήνα δεν το είχα φανταστεί!! Φορτώνω πάλι τις βαλίτσες και δρόμο για Friedrichshafen. Καλημέρες!!
Χρηστο, εδω εχει 18 βαθμους... :bdw:
 
Top Bottom