ΚΑΝΤΗΛΙ ΕΥΒΟΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Αυτο το Καντηλι θα το χασω, σε αντιθεση με τα προηγουμενα, αλλα η διαδρομη του TC-Βαγγελη ειναι εγγυηση! :ok: :cool: Βαγγο, προσεξε μη παραριξεις πιπερι καγιεν, θαχει και χοντρούλες ;) :D
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αυτο το Καντηλι θα το χασω, σε αντιθεση με τα προηγουμενα, αλλα η διαδρομη του TC-Βαγγελη ειναι εγγυηση! :ok::cool: Βαγγο, προσεξε μη παραριξεις πιπερι καγιεν, θαχει και χοντρούλες ;):D
Μια χαρά θα είναι, κλασσικό αγαπημένο Καντήλι.. Λασπουριά, κάποια δύσκολα σημεία, όλα κομπλέ.

Δυστυχώς δε μπορώ να ξέρω την κατάσταση ακριβως του βουνού αλλά άμα βρούμε πολύ δύσκολα θα γίνει κάποια αλλαγή επιτόπου.
 

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
Ψηνω. Οσοι το εχετε κανει τι λαστιχο θα προτεινατε για 990?
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μια χαρά θα είναι, κλασσικό αγαπημένο Καντήλι.. Λασπουριά, κάποια δύσκολα σημεία, όλα κομπλέ.

Δυστυχώς δε μπορώ να ξέρω την κατάσταση ακριβως του βουνού αλλά άμα βρούμε πολύ δύσκολα θα γίνει κάποια αλλαγή επιτόπου.
Χαμός... Με τόση βροχή και αλλε; τόσες ροδιες από τζιπ... Θα γίνει χαμος :ll:
Θα έχω και την δεύτερη μπαταρία της nikon
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Σκεφτομουν κατι σε Ε09 Dakar..
Zuper Duper.

Ειδικά για πίσω ταμάμ.. Τώρα για μπροστά δεν ξέρω τί χρήση κάνεις αλλά για να πας σε κάτι πιο επιθετικό θα χάσεις στην άσφαλτο. Στον Όλυμπο ήταν ένα GS με E09 πίσω και Enduro καθαρόαιμο μπροστά και γάζωνε! Αλλά σκέψου ήρθε με τρέιλερ!!
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Το Ε-09 (το απλό) το είχα πίσω πριν στο DAKAR και παρόλο που ήταν το πρώτο λάστιχο με τακούνι που έβαζα, όποτε δεν έχω πολλή εμπειρία από λάστιχα του είδους, μου φάνηκε εξαιρετικό σε όλες τις συνθήκες (ακόμα κ σε βρεγμένη άσφαλτο)! Επίσης παρόλο που το έβαλα ελαφρώς μεταχειρισμένο, μου έβγαλε 6000 χλμ, τα οποία θα ήταν περισσότερα αν πήγαινα πιο συντηρητικά στην άσφαλτο! Τώρα έβαλα mt21 το οποίο είναι επίσης πολύ καλό, αν και το MITAS μου φάνηκε λίγο καλύτερο!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

lep990

Μέλος
Περιοχή
ΚΙΑΤΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Όνομα
Νίκος
Μοτό
ΚΤΜ adventure 990
GAS GAS EC250
Honda bros 400
Το 990 με το MT21 γίνετε τρακτέρ!
Δεν έχω δηλώσει ακόμα γιατί θα είμαι τις τελευταίας στιγμής η απόφαση.. ελπίζω να σας δω πριν αλλάξει ο χρόνος..

Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

lep990

Μέλος
Περιοχή
ΚΙΑΤΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Όνομα
Νίκος
Μοτό
ΚΤΜ adventure 990
GAS GAS EC250
Honda bros 400
Επίσης θέλω ν ρωτήσω αν διαδρομή βγαίνει με το νέο μου μου σκαρφαλωτηρι. Η να φέρω το μεγάλο??


Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

lep990

Μέλος
Περιοχή
ΚΙΑΤΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Όνομα
Νίκος
Μοτό
ΚΤΜ adventure 990
GAS GAS EC250
Honda bros 400
Επίσης θέλω ν ρωτήσω αν διαδρομή βγαίνει με το νέο μου μου σκαρφαλωτηρι. Η να έρθω με το μεγάλο??


Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Πρώτα ο Θεός και η τύχη μου στο πρώτο κομμάτι μέχρι τους λουκουμάδες είμαι μέσα 99%.
Αν κάποιος από επαρχία θέλει να τα
Φορτώσουμε Η να με συνοδέψει από Κόρινθο προς Χαλκίδα ευχαρίστως

Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

lep990

Μέλος
Περιοχή
ΚΙΑΤΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Όνομα
Νίκος
Μοτό
ΚΤΜ adventure 990
GAS GAS EC250
Honda bros 400
Πρώτα ο Θεός και η τύχη μου στο πρώτο κομμάτι μέχρι τους λουκουμάδες είμαι μέσα 99%.
Αν κάποιος από επαρχία θέλει να τα
Φορτώσουμε Η να με συνοδέψει από Κόρινθο προς Χαλκίδα ευχαρίστως

Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θανάση παίζει να πάω κ εγώ αλλά θα ξέρω τελευταίες μέρες..

Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Και εγώ το ίδιο θα μιλήσουμε τηλ (στο προφίλ) !
Μαζί δεν ειμανε στον παρνωνα?

Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Zuper Duper.

Ειδικά για πίσω ταμάμ.. Τώρα για μπροστά δεν ξέρω τί χρήση κάνεις αλλά για να πας σε κάτι πιο επιθετικό θα χάσεις στην άσφαλτο. Στον Όλυμπο ήταν ένα GS με E09 πίσω και Enduro καθαρόαιμο μπροστά και γάζωνε! Αλλά σκέψου ήρθε με τρέιλερ!!
Ετσι ακριβως :ok: Tο Καντηλι και διαδρομες με τοση λασπη θελουν καταλληλα λαστιχα, νομιζω ο συνδυασμος TKC80 μπροστα / E09 πισω ειναι εξαιρετικος για μηχανακια σαν τα 950/990 και CRF1000, τον χρησιμοποιει ο καπταιν Aldebaran στο 990 και εχει πει τα καλυτερα.

Εγω εκανα το λαθος να παω στα Αγραφα με τελειωμενο TKC80 μπροστα με 1χλ τακουνι στο κεντρο o_O και καινουργιο μεν TKC80 πισω που ομως και παλι στομωνε στην πολλη λασπη και τα ειδα ολα - αλλα δε φανταζομουνα οτι θαχε πιασει ηδη τοση λασπη με την καλοκαιρια πουχε μεχρι τελος Νοεμβρη :rolleyes:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom