ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ ΜΥΝΗΜΑ 6 ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Λαου-λαου το πανε για μπλοκαρισμα του κωδικου 6....αν κρινω το θορυβο των "εγκυρων" ΜΜΕ σημερα για τον μεγαλο αριθμο SMS το ΣΚ....το εκανα μεγαλο θεμα...!!!!
Γι'αυτο...καλυτερα συμπληρωμα εντυπου...να μην ξερουν ανα πασα στιγμη τον ακριβη αριθμο..!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ασκηση δηλαδή τρέξιμο και άλλες γυμναστικές επιδείξεις δε φοράς...αλλά μεχρι να ξεκινήσεις τις επιδείξεις πρεπει να τη φορας. αν τωρα ξεκινησεις να τρεχεις γυρω απο το σπιτι σου και γυρίσεις πισω τρεχοντας δε χρειαζεται μασκα...το περπατημα ομως δε θεωρειται ασκηση.
Το γρήγορο περπάτημα ή το αργό τζοκινγκ.. Τι θεωρείται?
Ζούμε τρομερες στιγμές... Θεωρώ εγω
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Όσοι έχουν αθλητικό δελτίο για να το ενεργοποιήσουν πρέπει να περάσουν γιατρούς και να πληρώσουν παράβολο στο αθλητικό σωματείο που ανήκουν. Ομως έχουν ακυρωθεί οι αγώνες εντούρο λόγω του γαμω-ιού, μόνο μοτοκρός γίνονται οποτε χλωμό το βλέπω το όλο σκηνικό για μας τους χομπίστες.

(Έχω δελτίο στη ΛΕΜΟΤ αλλά η τελευταία χρόνια που έτρεξα εντούρο ήταν το 2010 νομίζω στην Περαχώρα ή στο Λουτράκι δεν θυμάμαι.)
 

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Το λέει και εδώ. Αφορά μόνο πιστοποιημένους αθλητές με δελτίο.

Εχω ενα παλιο δελτιο απ τα 80"ς , κανει???
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Έτσι μου έρχεται να κλειδαμπαρωθω σπίτι και να αρχίσω τα τσίπουρα για 3 βδομάδες
Κ αυτό με τα τσίπουρα ασκηση ειναι


Στάλθηκε από το J5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Τσιπουράκι μπαλαντάινς, παίζετε βλέπω σε αλλο επίπεδο. :friendship:
Άσκηση να γίνεται, τώρα με τσιπούρα κρασί ουίσκι,η ομάδα παίζει μπάλα σε όλα τα τερέν ,ειναι ON OFF.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Κ αυτό με τα τσίπουρα ασκηση ειναι


Στάλθηκε από το J5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτα ειναι. Και με το πασοκ το καλο, το παλιο, δεν ξερω με τοση ....εξασκηση μην ειχατε περασει γυμναστική ακαδημια με την μια.....
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Αυτα ειναι. Και με το πασοκ το καλο, το παλιο, δεν ξερω με τοση ....εξασκηση μην ειχατε περασει γυμναστική ακαδημια με την μια.....
Ότι αφήνεις, σε αφήνει!!!!
Θέλει συνέχεια προπόνηση!!! :cool:
 
Top Bottom