ΚΛΟΠΗ ΚΤΜ 790 Adventure R από Αθήνα

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Αυτό μου φαίνεται πιο λογικό σαν κόστος, τα 950 το ετος μου φάνηκαν πολλά. Ίσως υπάρχουν διαφορές στις καλύψεις. Ευχαριστώ
Είναι σημαντικά χαμηλότερο το ασφάλιστρο γιατί σε αυτή την περίπτωση δεν αποζημιώνεσαι όλη την αξία την μοτοσυκλέτας αλλά ποσοστό αυτής.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Το ίδιο δεν είναι?
Δεν είναι το ίδιο.
Με μία γρήγορη ματιά είδα ότι έχει διαφορετικά προστατευτικά καλαμιών.
Διαφορετική πίσω βαλίτσα.
KTM το ένα touratech το άλλο.
Το κλεμμένο δεν έχει επέκταση πλαϊνού σταντ...
Διαφορετικά λάστιχα...
 

zilver

Μέλος
Όνομα
Ζήσης
Μοτό
790AdvR
Η βαλίτσα νομίζω είναι της τουρατεκ για την κάτεμ στο πλάι λέει τουρατεκ, πίσω κατεμ- τα αυτοκόλλητα στα καλάμια ναι είναι διαφορετικά- αλλά μπορεί κάποιες φωτό να είναι μεταγενέστερες. Ζελατίνα κάγκελα χιλιόμετρα - ίδια..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Η βαλίτσα νομίζω είναι της τουρατεκ για την κάτεμ στο πλάι λέει τουρατεκ, πίσω κατεμ- τα αυτοκόλλητα στα καλάμια ναι είναι διαφορετικά- αλλά μπορεί κάποιες φωτό να είναι μεταγενέστερες. Ζελατίνα κάγκελα χιλιόμετρα - ίδια..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Δες τα περτσίνια στην βαλίτσα...
Και μέτρησέ τα...
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Το ίδιο δεν είναι?
Αυτό είναι το απλό 790 με καποια αξεσουαρ που το κάνουν να μοιάζει με R...ο μπροστά τροχός είναι πολύ κοντά στο τεποζιτο σε σχεση με ενα R γιατι το R ειναι πιο ψηλό. αλλά μοιάζει πολύ λόγω της μετατροπής. Αν και τωρα που το ξαναβλέπω έχει και τα πλαινα πλαστικά του R οποτε μπορεί να ειναι και R...γιατι και οι στρογγυλοι καθρεφτες είναι από R...
 
Τελευταία επεξεργασία:

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Αυτό είναι το απλό 790 με καποια αξεσουαρ που το κάνουν να μοιάζει με R...ο μπροστά τροχός είναι πολύ κοντά στο τεποζιτο σε σχεση με ενα R γιατι το R ειναι πιο ψηλό. αλλά μοιάζει πολύ λόγω της μετατροπής. Αν και τωρα που το ξαναβλέπω έχει και τα πλαινα πλαστικά του R οποτε μπορεί να ειναι και R...γιατι και οι στρογγυλοι καθρεφτες είναι από R...
To πλαισιο στα απλα ειναι μαυρο, στα R πορτοκαλι, αυτο ειναι το μεγαλυτερο giveaway, πολυ δυσκολο να εχει πιασει ο αλλος να βαψει ολοκληρο πλαισιο σε καινουριο μηχανακι.
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Εκτός και αν εντοπιστεί μέσα σε καταυλισμό...
Τωρα που το λες ,θυμαμαι ενα σμαρτακι που βρεθηκε εν μια νυκτι .
Δεν θυμαμαι αν ηταν μεσα στον καταυλισμο ομως.
Κι εκει το τρακερ εκανε το θαυμα του παντως
 
Top Bottom