ΚΤΕΟ

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Καλησπέρα παιδιά.

Ξέρουμε κάνα κτεο προς τα νότια προάστια που να περνάμε εντουρο μηχανάκια χωρίς να μας στείλουν σπίτι?

Έχω ταπωσει λίγο εξατμιση, καθρέφτη έχω έναν, φλασακια δεν έχω βάλει αλλά υπάρχει καλωδίωση.

Ευχαριστω
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Αυτήν την περίοδο ξεχνάς τα ΚΤΕΟ γενικότερα!
Έχουν πάρει παράταση 45 μέρες. (τουλάχιστον έτσι μου έγραφε το μνμ από το ΚΤΕΟ που είχα περασει την μηχανη, και ήταν να περάσει στις 14 αυτού του μήνα).

Τώρα για το βασικό ερώτημα σου..... δεν γνωρίζω!
 

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Ναι το ξερω για την παραταση. Και παλι καλα δλδ γιατι εκανα και κανα δυο μαζεματα.
 

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Εαν δεν ειναι αδερφος δεν νομιζω οτι θα το κανει κανεις αυτο που ζητας. Προλαβαινεις να βαλεις φλαε για να περασει Οκ
 

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Βρε ενταξει να βαλω φλας δεν ειναι κατι. Απλα δεν μπορει ολα αυτα τα εντουρο που κυκλοφορουν να περνανε κτεο με φλας , κορνες κτλ κτλ.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Βρε ενταξει να βαλω φλας δεν ειναι κατι. Απλα δεν μπορει ολα αυτα τα εντουρο που κυκλοφορουν να περνανε κτεο με φλας , κορνες κτλ κτλ.
Σε αρκετά ΚΤΕΟ έχουν φλας και καθρέφτες που τα βάζουν για την φωτογράφιση και τα βγάζουν πάλι μετά.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλησπέρα παιδιά.

Ξέρουμε κάνα κτεο προς τα νότια προάστια που να περνάμε εντουρο μηχανάκια χωρίς να μας στείλουν σπίτι?

Έχω ταπωσει λίγο εξατμιση, καθρέφτη έχω έναν, φλασακια δεν έχω βάλει αλλά υπάρχει καλωδίωση.

Ευχαριστω
Δε νομίζω να σου απαντήσει κάποιος ανοιχτά σε αυτό που ρωτας φίλε για προφανής λόγους.
 

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Δε νομίζω να σου απαντήσει κάποιος ανοιχτά σε αυτό που ρωτας φίλε για προφανής λόγους.
Καλά πείτε μου εσείς σε ποιο κτεο πάτε ιγκοκνιτο και εγω θα την βρω την άκρη χαχαχαχα
 
Top Bottom