ΚΤΜ 690 Enduro

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Καλησπέρα παιδιά

Είμαστε σε αναζήτηση 690 enduro. Ιδανικά θα θέλαμε του 2011 άλλα επειδή δεν υπάρχουν και πολλά enduro είμαστε ανοιχτοί σε προτάσεις

Ευχαριστω
 

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Πιο πολυ ψυχολογικο ειναι που εχει να κανει με τα πρωτα μοντελα. Κατι σαν τις παιδικες αρρωστιες του 950 του 03 και μετα απο το 04.
 

elrodeo

Μέλος
Περιοχή
Βύρωνας
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Tuareg 660 & Husqvarna TE 610
Καλησπέρα , αν μου επιτρεπεται δεν θα το ελεγα ψυχολογικο. Εάν οδηγησετε του 2008-2011 και ένα π.χ του 2014 θα δειτε οτι εχουν πολλες διαφορές στην συμπεριφορά .

Του 2011 πάντως είναι ίδιο με του 2008. Πραγματική διαφορά βλέπεις από το 2014 και μετά .....
 

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Συμφωνω και δεν αντιλεγω καθολου. Μεχρι τωρα ημουν κατοχος 950 και μετα EXC450. Απο 690 δεν εχω ασχοληθει καθολου. Γενικα ακουω και θετικα και αρνητικα σχολια. Επειδη ομως ως πρωην κατοχος 950 του 04 ξερω καλα οτι οσο πιο παλιο ειναι τοσο πιο πολυ δουλιτσα θα θελει να ερθει στα ισα του. Και παλι ομως αυτο ειναι καθαρα η γνώμη μου
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Χρήστο, για τι χρήματα ψάχνεις ?
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
ότι αποφασίσω τελικά να πάρω θα είναι μέχρι 6000
οκ, σε ρωτησα γιατί πουλαει ενας φίλος το δικό του, αλλά είναι '21, σε άλλα χρήματα
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Δημήτρη στείλε κ σε εμένα ένα μνμ για το μηχανάκι , είμαι επιρρεπής στις μαλ*κιες
Αν έχεις και φωτό ακόμα καλύτερα

Στείλε κ μια δίκη σου (ημίγυμνος)
Εσύ θα πάρεις τον Γκάντι που δε θα πάρει ο Ελβετός που είναι αποκύημα της φαντασίας του XR Maniac
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Δημήτρη στείλε κ σε εμένα ένα μνμ για το μηχανάκι , είμαι επιρρεπής στις μαλ*κιες
Αν έχεις και φωτό ακόμα καλύτερα

Στείλε κ μια δίκη σου (ημίγυμνος)
με μαγιό θέλεις ή εσώρουχα ... ? διευκρίνισε γιατί έτσι γίνονται παρεξηγήσεις :laugh:

λοιπόν, με έχετε τιριλάνει με το 690 ... όλο μνματα στέλνω, αλλά δεν σας βλέπω αποφασισμένους :D
θα βάλω αγγελία να ηρεμήσετε ...

σαν κάτι άλλες ψυχές, που μου φάγανε ολοκληρα απογευματα, θελω forester, θέλω forester, θελω forester
ποσο κάνει, πόσο καίει, που θα βρισκω ανταλλακτικά, ποσα νιουτον θέλει το χερούλι της πορτας για να ανοίξει ...
και στο τέλος φυσικά πήρανε clio diesel ... :laugh:
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
με μαγιό θέλεις ή εσώρουχα ... ? διευκρίνισε γιατί έτσι γίνονται παρεξηγήσεις :laugh:

λοιπόν, με έχετε τιριλάνει με το 690 ... όλο μνματα στέλνω, αλλά δεν σας βλέπω αποφασισμένους :D
θα βάλω αγγελία να ηρεμήσετε ...

σαν κάτι άλλες ψυχές, που μου φάγανε ολοκληρα απογευματα, θελω forester, θέλω forester, θελω forester
ποσο κάνει, πόσο καίει, που θα βρισκω ανταλλακτικά, ποσα νιουτον θέλει το χερούλι της πορτας για να ανοίξει ...
και στο τέλος φυσικά πήρανε clio diesel ... :laugh:
Καλά τα λες...690 enduro λενε οτι θέλουν αλλά μετά πάνε και παίρνουνε transalp...
 

Dakkar1983

WannaBe
Περιοχή
Αιγάλεω
Όνομα
Νικόλαος
Μοτό
BMW g 650 x challenge
με μαγιό θέλεις ή εσώρουχα ... ? διευκρίνισε γιατί έτσι γίνονται παρεξηγήσεις :laugh:

λοιπόν, με έχετε τιριλάνει με το 690 ... όλο μνματα στέλνω, αλλά δεν σας βλέπω αποφασισμένους :D
θα βάλω αγγελία να ηρεμήσετε ...

σαν κάτι άλλες ψυχές, που μου φάγανε ολοκληρα απογευματα, θελω forester, θέλω forester, θελω forester
ποσο κάνει, πόσο καίει, που θα βρισκω ανταλλακτικά, ποσα νιουτον θέλει το χερούλι της πορτας για να ανοίξει ...
και στο τέλος φυσικά πήρανε clio diesel ... :laugh:
Μόλις ακούσαμε ότι είναι του 21' μας έπιασε μια κάψα Δημήτρη! Να δούμε ποιος θα είναι ο τυχερός:yew:
 
Reactions: dtz

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Μπορείς να γράψεις λίγα λόγια και εσυ για την εμπειρία σου με το Γκάντι

Υγ. Αν μπορείς στα αγγλικά για να την στείλουμε στον Ελβετό .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Καλά τα λες...690 enduro λενε οτι θέλουν αλλά μετά πάνε και παίρνουνε transalp...
Πρώην τενεράκιας, σε τσούζει η κατοστάρα άλογα και το 0.01 παρσέκ (άσχετο μέτρο μέτρησης αλλά δεν θα το καταλάβει κανείς, ακούγεται εντυπωσιακό)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μπορείς να γράψεις λίγα λόγια και εσυ για την εμπειρία σου με το Γκάντι

Υγ. Αν μπορείς στα αγγλικά για να την στείλουμε στον Ελβετό .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ο Γκαντις είναι ιδέα και δεν περιγράφεται.....τότε δεν ήταν τακαρισιος
 
Top Bottom