ΚΤΜ 950/990 (Προβλήματα - Λύσεις - Service - Μόντες - Αναβαθμίσεις)

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμόε
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
XR, X, R
Εν τω μεταξύ με το ψάξιμο για αυτό βρήκα και το ένα από τα θέματα που έλεγα μήπως κάνω, με το ακόλουθο κουμπί για το μενού/τριπ (αν κατάλαβα καλά) TRIPMASTER SWITCH CPL. ADV. 02

Και θυμήθηκα πόσο με εκνευρίζει που δεν έχει αλαρμ το μηχανάκι, οπότε βρήκα ένα σχεδιάγραμμα για να ακολουθήσω μήπως βάλω. Όπου "ιδανικό" μπλινγκ θα ήταν ένας διακόπτης από ράλυ/roadbook με τρια κουμπιά, το ένα αλαρμ και τα άλλα δύο για κάθε ένα πλήκτρο των οργάνων αλλά οι φαντασιώσεις βρίσκουν τοίχο μερικές φορές :p

Aoua

Μέλος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
WR-200
Transalp 600
ΚΤΜ 990
Στο car. gr έχει μια αγγελία στα ανταλλακτικά ένας που φτιάχνει καπάκια για τα όργανα και για το κουμπί του ABS, 3D printed. Για ψαξτο, ίσως φτιάχνει και το κουμπί.

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μιλησα χτες με το παλικαρι, οντως φτιαχνει το τριγωνακι, οχι ομως και το κουμπι.

Aoua

Μέλος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
WR-200
Transalp 600
ΚΤΜ 990
Αυτό είναι το θέμα που είχα συμβουλευτεί. Στην αρχή στην θέση του μαμά διακόπτη είχα βάλει φωτιζόμενο διακόπτη, αλλά προτίμησα να το έχω στον αριστερό διακοπτη.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
Το ειδα κ εγω αυτο στο ψαξιμο που εκανα φιλε αλλα οπως του γραφουν και παρακατω ειναι οντως κακασχημο.

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R,09' 990 Adventure,94' TTR250
Το ειδα κ εγω αυτο στο ψαξιμο που εκανα φιλε αλλα οπως του γραφουν και παρακατω ειναι οντως κακασχημο.
Αν διαβάσεις πιο παλιές απαντήσεις εκεί μπορείς να το καταργήσεις εντελώς. Όπως έκανα και εγώ.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Nikos ori

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
Ktm adventure 950 2004
Καλησπέρα έχει κανένας κάγκελα προστασίας κινητήρα μεταχειρισμένα προς πώληση?ευχαριστω

Xrhstosktm

Μέλος
Όνομα
Xrhstos
Μοτό
Ktm 950 adv
Καλημερα αγορασα κατι μπροστινες δισκοπλακες τσουμπος και δεν μπενουν πανο στο μιχανακι 950 adventure γιατι βρισκουν τα πριτσινια στης βασεις απο της δαγγανες πιες δισκοπλακες βα βαλο που να μην εχω αυτο το προβλιμα η motomaster kales einai?

Top Bottom