ΚΤΜ adventure week 2022

kavadias

Μέλος
Περιοχή
there and back again
Όνομα
Τάσος
Μοτό
KTM 1290 SA '15
KTM 690 Enduro '08
KTM EXC 250 '06
το gmaps δεν το βγάζει στο κινητό σωστά. έχει και κάτι βόλτες παρνασσό πριν καταλήξουμε αθ. διακο ή μαυρολιθάρι για καφέ/φαί.
δες το τρακ.

φυσικά ο καθένας το κάνει οπως θέλει δεν υπάρχει "υποχρεωτική" διαδρομή. :friendship:
 

Attachments

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
οκκ μεσα τα λεμε στις 11 ερυθρες , αθ.διακο για καφε ή μαυρολιθαρι και μετα μια σταση στο τελος φαρμακοποιο για να φατε και να φυγω για πισω ! μου κανει! χαχα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλά είναι, με 11 αναχώρηση λέει Διάκο στη 1μμ. Μαστροκοστωπουλο;


XR Maniac τι λες;
Μάλλον θα σας δω πάνω, γιατί πρέπει να πάω από Λαμία πρώτα και δεν ξέρω τι ώρα θα είμαι Μαυρολιθάρι.
Γύρω στη μία θα είστε Διάκο?
 

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
Γύρω στη μία θα είστε Διάκο?
Με το αρχικό πλάνο μάλλον λίγο πιο αργά, γιατι πάει απο μέσα (Αμφίκλεια, Ίταμο, Γραβιά,Καλοσκοπή). Είναι καμια 200αρια χμ απο Ερυθρές και απο Αμφίκλεια και μετα ειναι σχετικά σφιχτό
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ωραία...


Τώρα φόρτωσα χάρτη και είδα


Το ραντεβού μπορεί να γίνει στην διασταύρωση της Θήβας, γιατί Ερυθρές είναι λίγο ξεκουδουνο;
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Πολύ ωραία βόλτα σήμερα με τρομερές διαδρομές και φοβερα τοπία, φώτο δεν βγάλαμε γιατί είχαμε έναν ωραίο ρυθμό χωρίς στάσεις.


Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πολύ ωραία βόλτα σήμερα με τρομερές διαδρομές και φοβερα τοπία, φώτο δεν βγάλαμε γιατί είχαμε έναν ωραίο ρυθμό χωρίς στάσεις.


Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Νομίζω ότι σας πέτυχα στο φευγιο το πρωί, μετά τα διόδια στις Αφίδνες
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν πέρασαν από εκεί τα παιδιά.


Πολύ ωραία βόλτα.


Δεν ήθελα να φύγω από του φαρμακοποιού, ένα τσίπουρο και μία αιώρα στην δροσιά... Αλλά ποιος οδηγεί μετά. Πέρασε και ο Λεωνίδας βόλτα έκπληξη, ρε είναι ίδιος ο mandalorian σε πιο αδύνατη έκδοση.


Ούτε που θυμάμαι αν χαιρέτησα τον Μαρίνο...


Τέλος πάντων και βόλτα κάναμε και πόντους μαζέψαμε και ωραία φάγαμε και όλα καλά.


Και σε άλλα :)
 

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
Είμαστε πολύ μικρά γατάκια (a.k.a. ρε μαλακες δεν έχετε ζωή αν κάνετε τόση προσπάθεια για το WAW )
Θέλει θυσίες το ινφλουεσεριλίκι.. είναι δύσκολη δουλειά.. Κατα τ'αλλα όλοι στη δροσά του φαρμακοποιού θελαμε να μείνουμε.

Ωραία ήσαντο, να το ξανακάνουμε (και ναι, με χαιρέτησες :p)
 
Top Bottom