Κάγκελα βαλιτσων hepco becker για nx650 dominator

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Mαλλον....αλλά πλαϊνές βαλίτσες δεν ξαναβάζω, γιατί στην ουρά του Γκάντι δεν ταιριάζουν καθόλου
Κωστή λογικά με λίγο κόψε ράψε θα μπορούσαν να στενέψουν και να δείχνουν καλύτερα
.Εκτος αν δεν θέλεις να μπλέξεις με κάτι τέτοιο.
Το δικό μου είχε Givi (ή Kappa) που ήταν σαφώς στενότερα,τώρα τα χρησιμοποιώ στο XR (με κόψε ράψε) χωρίς κανένα πρόβλημα .


Στάλθηκε από το RMX3472 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κωστή λογικά με λίγο κόψε ράψε θα μπορούσαν να στενέψουν και να δείχνουν καλύτερα
.Εκτος αν δεν θέλεις να μπλέξεις με κάτι τέτοιο.
Το δικό μου είχε Givi (ή Kappa) που ήταν σαφώς στενότερα,τώρα τα χρησιμοποιώ στο XR (με κόψε ράψε) χωρίς κανένα πρόβλημα .


Στάλθηκε από το RMX3472 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δεν θέλω να τα χαλάσω φίλε.
Και δεν του πάνε καθόλου με το λεπτό κ@λαρινο που βάλαμε.
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Γούστα είναι αυτά .Εγώ την πρακτικότητα της κιγκαλερίας δεν την αλλάζω με κανένα reckless σύστημα .
Ετσι κι αλλιώς δεν την έχω μόνιμα πάνω και δεν μου παίρνει παραπάνω από 3-4 λεπτά να την βάλω ή να την αφαιρέσω (πιάνει με 4 βίδες σε προσβάσιμα σημεία ).
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Γούστα είναι αυτά .Εγώ την πρακτικότητα της κιγκαλερίας δεν την αλλάζω με κανένα reckless σύστημα .
Ετσι κι αλλιώς δεν την έχω μόνιμα πάνω και δεν μου παίρνει παραπάνω από 3-4 λεπτά να την βάλω ή να την αφαιρέσω (πιάνει με 4 βίδες σε προσβάσιμα σημεία ).
Θα δοκιμάσω τα reckless....τα είδα στην Ελάτη και μου αρεσαν
 
Top Bottom