Κάγκελα lc4 640

batman

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
ktm 640 lc4 2000 respect
bmw r 1150 gs adventure 2003
Καλησπέρα.
Έχει βάλει κανείς βάσεις για σαμάρια σε 640;είτε κάγκελα είτε ιδιοκατασκευές;
Μιλάω για το απλό όχι το adv.οι βάσεις του adv είναι φοβερές αλλά πανάκριβες.η στιβαρότητα τους απευθύνεται κυρίως για βαλίτσες επίσης...
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Πάνο, νομίζω θα κάνεις τη δουλειά σου, με τις μεταλλικές βάσεις που κάνει ο Κασίμης
Καλή δουλειά, σε λογικό κόστος, κανε του ενα τηλέφωνο, αλλά συνηθως θέλει να πας με το μηχανάκι για να δει
 

batman

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
ktm 640 lc4 2000 respect
bmw r 1150 gs adventure 2003
Ναι το χω το νου μου .μου φαίνονται καλές σε τιμή αλλά είναι ανθεκτικές;θα μου πεις καλύτερα θα είναι απο τις πατέντες που κανω με αποστάτες,λάστιχα,λαμάκια κλπ ...
Σε ευχαριστώ
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Και οι δικές μου στο CCM είναι made by Kασιμης και τις έχω πολλά χρόνια.

Έχουν φάει πολύ ξύλο αλλά αντέχουν.
 

Bandit

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Moto Guzzi v11 Le Mans, Honda xl250s ,Honda xl500r Paris Dakar
Κάποια παραπάνω πληροφορία για τον κ. Κασίμη , για εμάς που δεν τον ξέρουμε;
 

batman

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
ktm 640 lc4 2000 respect
bmw r 1150 gs adventure 2003
Καλημέρα
Παύλος Κασσίμης παλιός εντουρας έφτιαχνε κυρίως σχάρες για μοτό κλπ

 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Έχω πάρει και εγώ από κασίμη. Δεν έχεις άλλη φθηνή επιλογή. Απλώς θέλει δύο διορθώσεις και είσαι κομπλέ.

Αν θέλεις στα δίνω για δοκιμή.
 

batman

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
ktm 640 lc4 2000 respect
bmw r 1150 gs adventure 2003
Έχω πάρει και εγώ από κασίμη. Δεν έχεις άλλη φθηνή επιλογή. Απλώς θέλει δύο διορθώσεις και είσαι κομπλέ.

Αν θέλεις στα δίνω για δοκιμή.
Σε ευχαριστώ πολυ για τη προταση.
Τρέχω λίγο αυτή τη βδομάδα.Πειραια είσαι;Έχεις 640;Απο την άλλη Τρίτη Τετάρτη, ίσως πεταχτω με το 640,κάποια στιγμή,να συναντηθούμε κάπου,όχι να στα πάρω,αλλά να προβάρω πάνω τα σαμάρια να δω πως κάθονται,να μου πεις και τι διορθώσεις και αν είναι περνώ και από Κασσίμη.Στα τοποθετεί κιόλας ή τα βάζεις εσύ;
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Ναι Πειραιά νέο Φάληρο. Οπότε θες κανονίζουμε.

Στάλθηκε από το SM-G990B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

xaotikos

Μέλος
Όνομα
ΚΙΜΩΝ
Μοτό
KTM 1290SAS
Aprilia Tuareg 660
KTM LC4 640E
Αυτός ο Κασσίμης έχει καμια πρόταση και σε σχάρα για 640? Γιατί τελευταία που κοίταξα δεν υπήρχε τίποτα οικονομικό στο car
 

batman

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
ktm 640 lc4 2000 respect
bmw r 1150 gs adventure 2003
Αυτός ο Κασσίμης έχει καμια πρόταση και σε σχάρα για 640? Γιατί τελευταία που κοίταξα δεν υπήρχε τίποτα οικονομικό στο car
Πάρτον τηλέφωνο.στην ιστοσελίδα που έβαλα πιο πάνω,έχει ένα σταθερό που δεν ισχύει πλέον,και ένα κινητό που ισχύει.να συνεννοηθείτε.
 

batman

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
ktm 640 lc4 2000 respect
bmw r 1150 gs adventure 2003
Έχω πάρει και εγώ από κασίμη. Δεν έχεις άλλη φθηνή επιλογή. Απλώς θέλει δύο διορθώσεις και είσαι κομπλέ.

Αν θέλεις στα δίνω για δοκιμή.
Καλημέρα.ειχα πει θα σε επερνα να βρεθούμε να δω τα κάγκελα από κοντά,αλλά δεν βλέπω να προλαβαίνω.τι εννοείς διορθώσεις;μπορώ γω να τις κάνω ή θέλει μάστορα κλπ;εχω απλό 640 του 2000 ,όχι adv
 

batman

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
ktm 640 lc4 2000 respect
bmw r 1150 gs adventure 2003
Από τις φωτό του καταστήματος,βλέπω ότι πιάνουν στη βάση των μαρσπιε και στις πίσω τρύπες του πίσω φτερού.θελςι κάτι άλλο;
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Εκεί που πιάνει στα μααρσιπιε ο κασιμης δίνει μια μεγάλη ροδέλα για κόντρα. Πρέπει να κόψεις ένα λαμακι και να το βάλεις για κόντρα. Θα βάλω φώτο το απόγευμα να καταλάβεις.
 

batman

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
ktm 640 lc4 2000 respect
bmw r 1150 gs adventure 2003
Εκεί που πιάνει στα μααρσιπιε ο κασιμης δίνει μια μεγάλη ροδέλα για κόντρα. Πρέπει να κόψεις ένα λαμακι και να το βάλεις για κόντρα. Θα βάλω φώτο το απόγευμα να καταλάβεις.
Καλησπέρα.τελικα λόγω μεγάλης έλλειψης χρόνου αυτές τις μέρες,μίλησα με το Κασσίμη,πετάχτηκα σήμερα και τα πήρα ..
Λαμάκι έχει στο σετάκι με ροδελες και βίδες.εχει 2 λαμάκια για τα κενα στις βάσεις του μαρσπιε. Αυτά λες;
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Ναι αυτά. Εμένα δεν είχε λαμακια μόνο δύο ροδέλες και τις 2 βίδες

Στάλθηκε από το SM-G990B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom