Κάποιος με Held Carese ;

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το κορυφαίο, κατά την άποψή μου, 4 εποχών τζάκετ Held Carese. Επειδή όμως Ελλάδα από όσο γνωρίζω δεν υπάρχει πουθενά, μονόδρομος είναι από έξω. Και εντάξει, έχω δει το size chart του εν λόγω τζάκετ, αλλά είναι διαφορετικό το να το δοκιμάζεις ο ίδιος.

Η ερώτηση λοιπόν είναι η προφανής. Υπάρχει κάποιος συμφορουμίτης που το έχει για να μου πει δυο-τρία πράγματα ή ακόμη και να το δοκιμάσω?
 

R2D2

Μέλος
Περιοχή
Δράμα
Όνομα
Manolios
Μοτό
R 1200 GS '08
αν και σιγουρα θα το ειδες και μονος σου, στα βιντεο του το revzilla, κανει και ενα μικρο σχολιο σχετικά με το πώς "κάθεται" το κάθε ρούχο στο εκαστοτε ατομο-μοντέλο τους αναφέροντας τις διαστάσεις του. ισως μπορεις να σχηματισεις μια καποια "ιδεα" για τη γραμμη του ρουχου απο εκει.
 

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το κορυφαίο, κατά την άποψή μου, 4 εποχών τζάκετ Held Carese. Επειδή όμως Ελλάδα από όσο γνωρίζω δεν υπάρχει πουθενά, μονόδρομος είναι από έξω. Και εντάξει, έχω δει το size chart του εν λόγω τζάκετ, αλλά είναι διαφορετικό το να το δοκιμάζεις ο ίδιος.

Η ερώτηση λοιπόν είναι η προφανής. Υπάρχει κάποιος συμφορουμίτης που το έχει για να μου πει δυο-τρία πράγματα ή ακόμη και να το δοκιμάσω?
Δεν ξέρω αν σε βοηθάω.. Έχω το Held 4 touring. Φαντάζομαι το sizing τους θα είναι πάνω κάτω το ίδιο..
 
Top Bottom