Κάποιος φίλος Απο Θεσσαλονίκη

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Καλησπέρα παιδιά. Αν υπάρχει κάποιος φίλος απο Θεσσαλονίκη για μια μικρή εξυπηρέτηση ζητάω.

Έχω βρει για αγορά ένα τεπόζιτο, δεν θα ήθελα να το αγοράσω γουρούνι στο σακί, να το δει οτι είναι σε καλή κατάσταση χωρίς προβλήματα που ίσως να μην φαίνονται στις foto και να μου το βάλει στο Κτελ να το πάρω.

Απ ότι μου είπε το παλλικάρι 5 λεπτά είναι απο το κέντρο.

Ευχαριστώ προκαταβολικά και κερνάω καφεδάκι, σουβλάκια, κοκορέτσι, ότι γουστάρετε..:friendship:
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Καλησπέρα παιδιά. Αν υπάρχει κάποιος φίλος απο Θεσσαλονίκη για μια μικρή εξυπηρέτηση ζητάω.

Έχω βρει για αγορά ένα τεπόζιτο, δεν θα ήθελα να το αγοράσω γουρούνι στο σακί, να το δει οτι είναι σε καλή κατάσταση χωρίς προβλήματα που ίσως να μην φαίνονται στις foto και να μου το βάλει στο Κτελ να το πάρω.

Απ ότι μου είπε το παλλικάρι 5 λεπτά είναι απο το κέντρο.

Ευχαριστώ προκαταβολικά και κερνάω καφεδάκι, σουβλάκια, κοκορέτσι, ότι γουστάρετε..:friendship:
Δεν ειμαι απο Θεσσ, δεν μπορω να βοηθησω αλλα θελω κοκορετσι, πως θα το κανουμε?? :p
 

xurxes

"καφέ#αρκούδα"
Περιοχή
Salonika
Όνομα
Basil
Μοτό
KTM 690 ENDURO R
BMW R1200 GSA
Καλησπέρα παιδιά. Αν υπάρχει κάποιος φίλος απο Θεσσαλονίκη για μια μικρή εξυπηρέτηση ζητάω.

Έχω βρει για αγορά ένα τεπόζιτο, δεν θα ήθελα να το αγοράσω γουρούνι στο σακί, να το δει οτι είναι σε καλή κατάσταση χωρίς προβλήματα που ίσως να μην φαίνονται στις foto και να μου το βάλει στο Κτελ να το πάρω.

Απ ότι μου είπε το παλλικάρι 5 λεπτά είναι απο το κέντρο.

Ευχαριστώ προκαταβολικά και κερνάω καφεδάκι, σουβλάκια, κοκορέτσι, ότι γουστάρετε..:friendship:
μιλάμε αύριο το πρωί για λεπτομέρειες. .....το κιν μου ειναι αναρτημένο ;)

ps. θα κεράσεις μια βόλτα στα βουνά, κ γω θα βάλω το τσίπουρο :p
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Δεν ειμαι απο Θεσσ, δεν μπορω να βοηθησω αλλα θελω κοκορετσι, πως θα το κανουμε?? :p
άμα κατέβω Κρήτη όποτε γουστάρεις.. Εϊμαι απο Ρέθυμνο όμως, νομίζω στο φαράγγι στη λίμνη των ποταμών μπορούμε να τα βρούμε σαν τοποθεσία και να τακτοποιήσουμε κάνα αντικρυστό..:yew:
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
άμα κατέβω Κρήτη όποτε γουστάρεις.. Εϊμαι απο Ρέθυμνο όμως, νομίζω στο φαράγγι στη λίμνη των ποταμών μπορούμε να τα βρούμε σαν τοποθεσία και να τακτοποιήσουμε κάνα αντικρυστό..:yew:
Παντού μπορεί να τα βρούμε σαν τοποθεσία ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Παιδιά, κάτι τέτοιες περιπτώσεις είναι πραγματικά να χαίρεσαι για τον χώρο μας, ξέρω οι μοτοσυκλετιστές δεν είναι όλοι ίδιοι, ούτε είναι όλοι οι άνθρωποι σωστοί αλλά υπάρχουν παιδιά διαμάντια πραγματικά και ευτυχώς είναι πολλοί ειδικά εδω μέσα σε αυτό το παρεάκι.

Μεγάλες ευχαριστίες καταρχήν στον Πασχάλη, στον Βασίλη αλλά και στον Ηλία που ήταν πρόθυμοι να βοηθήσουν και μόνο η σκέψη τους και η διάθεση τους αρκούσε.

Ήρθα σε επικοινωνία με τον Δημήτρη (Sahara) Που μου έγραψε και αρχικά, έτρεξε ο άνθρωπος, συναντήθηκε με το παλλικάρι που πούλαγε το τεπόζιτο, το έλεγξε για λογαριασμό μου και μου το έβαλε και στο ΚΤΕΛ και μάλιστα δεν μου δίνει και λογαριασμό να του βάλω τα 10€ που έδωσε στο ΚΤΕΛ αλλά και τις βενζίνες του και με κάνει και νιώθω άσχημα πραγματικά γιατί δεν θέλω να γίνομαι βάρος, ούτε να ξοδέψει κάποιος χρήματα για λογαριασμό μου. Υποσχέθηκε όμως πως σύντομα θα κατέβει Αθήνα ή όταν ανέβω εγώ θα με αφήσει να βγάλω την υποχρέωση και το σημείωσα και περιμένω!

Εννοείται βέβαια πως απο την μεριά μου όπως έχω κάνει και στο παρελθόν για φίλους και σύντροχους, αν περνάει κάτι απ το χέρι μου πάντα είμαι και θα είμαι διαθέσιμος όπως και να χει και ας μήν έχω χρόνο θα βρω.

ΝΑ σημειώσω εδώ πως το παλλικάρι που πούλαγε το τεπόζιτο, αν και σπάνιο αν και τα άξιζε τα λεφτά του, μου έκανε απο μόνος του και επιπλεον έκπτωση.

Γενικά τα καρντάσια με εξυπηρέτησαν με το παραπάνω και πραγματικά ευχαριστώ απο καρδιάς..:friendship::friendship:

:hailbig::hailbig:
 

virus

Μέλος
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
αδιευκρινιστο
μπραβο στα παιδια!!!!!!!!!!!!!!!

με τα πλαστικα τι εκανες ;
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Καλησπέρα!Να μην ανοίγω άλλο θέμα μπορεί κάποιος απο Σαλλόνικα να δεί κάτι που θέλω?Ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Δημήτρη ένα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ(και λίγο είναι),για την βοήθεια,την όρεξη και την αμεσότητα σου να βοηθήσεις.Μένω ΥΠΟΧΡΕΟΣ και ΧΡΩΣΤΑΩ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ!
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Καλησπέρα!Να μην ανοίγω άλλο θέμα μπορεί κάποιος απο Σαλλόνικα να δεί κάτι που θέλω?Ευχαριστώ προκαταβολικά!
Όλο θες και θες... τι θέλεις πχοια, δεν υπάρχει ίδιο 1200αρι σαν το δικό μου μην το ψάχνεις :p
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Δημήτρη ένα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ(και λίγο είναι),για την βοήθεια,την όρεξη και την αμεσότητα σου να βοηθήσεις.Μένω ΥΠΟΧΡΕΟΣ και ΧΡΩΣΤΑΩ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ!
Χαρα μου να βοηθησω οσο μπορω .. Μακαρι να γινει η δουλεια σου..
Σας εχω και αδυναμια εσας τους συντεκνους εκια..:secret::yew:
 
Top Bottom