Καγκελα f 650 gs

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Ψαχνω αν εχει καποιο μελος καγκελα για το f 650 gs το μονοκυλινδρο και για την προστασία μπροστα και για βαλιτσες.για βαλιτσες δεν ψαχνω συγκεκριμένη εταιρεία διοτι σαμαρια χρησιμοποιω.
Αν υπαρχει κατι θα ταν ευχαριστο γιατι η εναλλακτικη ειναι παραγγελια απο τους Ρουμανους και υπομονη.

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Ψαχνω αν εχει καποιο μελος καγκελα για το f 650 gs το μονοκυλινδρο και για την προστασία μπροστα και για βαλιτσες.για βαλιτσες δεν ψαχνω συγκεκριμένη εταιρεία διοτι σαμαρια χρησιμοποιω.
Αν υπαρχει κατι θα ταν ευχαριστο γιατι η εναλλακτικη ειναι παραγγελια απο τους Ρουμανους και υπομονη.

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ακή, εγώ έχω της touratech για προστασία, τα δυο ζευγάρια, πάνω και κάτω! Δεν θα τα πρότεινα μάλλον, γιατί εκτός από ακριβά, έχω δει και καλύτερες λύσεις! Επίσης, τα κάτω τα έχω αφαιρέσει πλέον! Για σαμάρια δεν έχω! Μόνο τις βάσεις για τις γνήσιες vario βαλίτσες!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Ακή, εγώ έχω της touratech για προστασία, τα δυο ζευγάρια, πάνω και κάτω! Δεν θα τα πρότεινα μάλλον, γιατί εκτός από ακριβά, έχω δει και καλύτερες λύσεις! Επίσης, τα κάτω τα έχω αφαιρέσει πλέον! Για σαμάρια δεν έχω! Μόνο τις βάσεις για τις γνήσιες vario βαλίτσες!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Σκεφτομαι αν δεν βρεθει κατι να παραγγειλω απο τους heavy duties που ειναι και σχετικα φθηνα και φαινονται ποιοτικα...Αυτες οι βασεις η αληθεια ειναι εξυπηρετουν μονο για τις γνησιες βαλιτσες..τις ειχα και γω στο προηγούμενο f 650.

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Hellmarine

Μέλος
Περιοχή
Ζωγράφου
Όνομα
Δημος
Μοτό
Bmw f800gs
Πίσω βάση μπορείς να φτιάξεις και μονος σου με λίγο κόπο... Εγώ έχω φτιάξει με σωλήνα(δεν θυμάμαι φ) ένα φλογιστρο και μια ηλεκτροκολληση.. Δεν είναι ότι ομορφότερο υπάρχει αλλα είναι πολύ bulletproof... Και το κόστος κάνα 15αρι €
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Ερώτηση...θα φτιαξω μονος μου καγκελα...οσοι το χετε επιχειρήσει τι παχος τουμποσωληνα χρησιμοποιείται;2mm

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom