Καθημερινες Βολτες

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Γιολο

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Xr BMW
Φίλε μου -χωρις τρόπους- αν υπάρχει ένας σε αυτό το νήμα που κάνει σαν μικρό παιδί είσαι εσύ. Δεν καταλαβαίνω γιατί έχεις ύφος και μιλάς με αυτό τον τρόπο σε ανθρώπους που δεν γνωρίζεις. Θα σου πρότεινα να αλλάξεις τρόπο αν θες να γίνεις μέρος της παρέας. Καυστικά σχόλια, υπονοούμενα, χαρακτηρισμοί μάλλον δεν είναι η σωστή αρχή σε αυτό το φόρουμ. Ας με διορθώσουν οι διαχειριστές, εάν κριθεί σκόπιμο.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Και εσυ αλλος ενας απο την παρεα των σαρανταρηδων που δεν εχουν τι να κανουν ζηστε λιγο τη ζωη εξω απο τονκινητο γτ σας λυπηθηκα ειδη και δεν εχω ουτε 3 μερες εδω μεσα,πεζει να στε τπτ παιδακια με γυαλιά που τρωγατε μπουλινκ απο μικρα παιδια και τωρα εχετε μια μηχανη του 85 και την ειδατε οτι κατι καταφερατε...αν μπορουσα θα σας βοηθουσα αλλα ο μονος που μπορει ειναι ο εαυτος σας δυστυχως
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ADVRIDEWITHMONGOLS.Gr ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΝΑΜΕ για το σιτε σας θα κανει παταγο
Οκ.....είμαι σε ηλικία που δεν μαλώνω με πίτσι, οπότε σου εύχομαι καλή συνέχεια και το νου σου
 

Adventuristas

Μέλος
Περιοχή
Βάρκιζα
Όνομα
Ιωσήφ
Μοτό
KTM ADVENTURE 1090R
Και εσυ αλλος ενας απο την παρεα των σαρανταρηδων που δεν εχουν τι να κανουν ζηστε λιγο τη ζωη εξω απο τονκινητο γτ σας λυπηθηκα ειδη και δεν εχω ουτε 3 μερες εδω μεσα,πεζει να στε τπτ παιδακια με γυαλιά που τρωγατε μπουλινκ απο μικρα παιδια και τωρα εχετε μια μηχανη του 85 και την ειδατε οτι κατι καταφερατε...αν μπορουσα θα σας βοηθουσα αλλα ο μονος που μπορει ειναι ο εαυτος σας δυστυχως
Δεν ξέρω αν μπορείς να κάνεις κάτι για να βελτιώσεις τους τρόπους σου και το χαρακτήρα σου, αλλά σίγουρα μπορείς για τη ορθογραφία σου! Υπάρχει και το Google και το auto correct, Μας έβγαλες τα μάτια! Δεν ξέρω αν στο σχολείο έκανες ή δέχθηκες μπουλινγκ πάντως στην τάξη δεν φαίνεται να έμπαινες...
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Επειδη παντα ειμαι προκατειλημμενος αλλα σκεπτομαι θετικα, θελω να πιστευω οτι ηταν ο Σαββας με αλλο nickname και επιτελους καταλαβε οτι δεν φταινε οι προκαταληψεις που πιστευε αλλα οι συμπεριφορες.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Επειδη παντα ειμαι προκατειλημμενος αλλα σκεπτομαι θετικα, θελω να πιστευω οτι ηταν ο Σαββας με αλλο nickname και επιτελους καταλαβε οτι δεν φταινε οι προκαταληψεις που πιστευε αλλα οι συμπεριφορες.
Σατανά....:dnl:

Πάντως τα νέα παιδιά συνήθως δεν συμπεριφέρονται έτσι.
Αν δεν είναι τρολ ο Γιώργης, μπορεί να προσπαθήσει ξανά.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Επειδη παντα ειμαι προκατειλημμενος αλλα σκεπτομαι θετικα, θελω να πιστευω οτι ηταν ο Σαββας με αλλο nickname και επιτελους καταλαβε οτι δεν φταινε οι προκαταληψεις που πιστευε αλλα οι συμπεριφορες.
Το ίδιο πήγα να γράψω.... μάλλον έτσι είναι..
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Το ίδιο πήγα να γράψω.... μάλλον έτσι είναι..
Δεν τσιμπησε παντως με το Θέρμο, χλωμο.
Αν εμπαινε πιο συχνα το πουλι, θα μαθαιναμε.
Μια να τον ρωτουσε για ζωδιο και τετοια, θα γλυτωναμε και το Δηλεσι - Σουνιο ολο απο βουνα.
:ha
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom