Καινούργιο Aprilia Tuareg 660 vs μεταχειρισμένο KTM 890

@spyro

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Spyros
Μοτό
KTM 990 ADV
Όποιος αγοράζει μηχανή -τη σήμερον ημέρα- και αλλάζει αναρτήσεις αμέσως απλά έχει πάρει λάθος μηχανή (και δεν αναφέρομαι στην αλλαγή ενός ελατηρίου). Αντί να αλλάξει την ανάρτηση καλά θα κάνει να αλλάξει τη μηχανή.

......
Ως γνωστόν.... δεν φταίει το μηχανάκι αν κάποιος δε μπορεί να το "πάει" και ανάποδα δε πάει μόνο του το μηχανάκι επειδή έχει γκάζια και WP.

Για να πω κι εγώ τη γνώμη μου στον Αντώνη antsoar

Σενάρια:
1....
2....
3. Μου αρέσει και.... τέλος! Θα συμφωνήσω, η ζωή είναι μικρή.


"στα λέω ωραία; στα εξηγώ όμορφα;"

:friendship:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πρόσφατα οδήγησα το Touareg σε άσφαλτο και χώμα και με κάλυψε αφού τα κάνει όλα πολύ καλά.
Στα συν και η τετραετής εγγύηση.
Εάν θες κάτι να σε εξιτάρει τότε πήγαινε στο 890...
 

bmw320is

Μέλος
Όνομα
ALEX
Μοτό
XLV650
990 ADVENTURE
TENERE 700
HUSKY 701 ENDURO
Στα 12000 ευρώ Τι θα επιλέγατε και για ποιους λόγους:

Aprilia Tuareg κούτα ή KTM 890 μεταχειρισμένο;
Μεταχειρισμένο φίλε εννοείται.....και μεταχειρισμένο ΚΤΜ ακόμα καλύτερα φίλος........να πιάσουν τόπο τα 12.000€.......
 

@spyro

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Spyros
Μοτό
KTM 990 ADV
Βέβαια ο πιο ειδικός στο να απαντήσει αυτό το ερώτημα,, σε σχέση τόσο με την εμπειρία του (πρώην κάτοχος 990, νυν κάτοχος Tuareg, active χρήστης του εκδρομικού εντούρο κτλ κτλ) όσο και με το γεγονός οτι γνωρίζει το μοτο-χρακτήρα σου, παραμένει ο Mariner
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Βέβαια ο πιο ειδικός στο να απαντήσει αυτό το ερώτημα,, σε σχέση τόσο με την εμπειρία του (πρώην κάτοχος 990, νυν κάτοχος Tuareg, active χρήστης του εκδρομικού εντούρο κτλ κτλ) όσο και με το γεγονός οτι γνωρίζει το μοτο-χρακτήρα σου, παραμένει ο Mariner
Ο Mariner προφέρθηκε ήδη να μου δώσει το Tuareg για βόλτα, αλλά είμαι εξαιρετικά διστακτικός όταν πρόκειται για καινούργιο μηχανάκι.
 

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
αλλά είμαι εξαιρετικά διστακτικός όταν πρόκειται για καινούργιο μηχανάκι.
Άσε μας κουκλίτσε μου.. Χωρίς βόλτα άκρη δεν βγάινει.. Το έχει οδηγήσει ήδη άλλος γνωστός-αγνωστος σιδεροφάγος οπότε αν ήταν να πάθει κάτι θα είχε πάθει ήδη :D
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Επίσης να πούμε και ότι ο Μαρίνος Mariner ειναι ο ΤΕΤ Greece Ambassador :friendship:
 

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
Επίσης να πούμε και ότι ο Μαρίνος Mariner ειναι ο ΤΕΤ Greece Ambassador :friendship:
Ε όχι κ ambassador, απλός υπηρέτης του λαού είμαι και που και που ζωγραφίζω καμια γραμμή στο χάρτη :)

:friendship:
 
Top Bottom