Καιρός να πατήσω χώμα!

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Το Σάββατο 1 Απρίλη ή Την Κυριακή 2, εάν δεν βρέχει, θα ήθελα να πατήσω χώμα.
Θα με ενδιέφεραν χωμάτινοι δασικοί δρόμοι και όχι μονοπάτια. Για κάποιο λόγο ο Υμηττός, μου προκαλεί μια ασφάλεια, οπότε δεν θα έλεγα όχι στο να πάμε από Παπάγο - Κορωπί για παράδειγμα. Είναι ο μόνος πατημένος δασικός που ξέρω, για αυτό το λέω. Εάν κάποιος ξέρει κάτι αντίστοιχο, ακολουθώ με πάρα πολύ ευχαρίστηση. Υπάρχει και ένα μέρος που μαζεύονται για motocross στον Βύρωνα, αλλά δεν ξέρω πως πάμε.
Δεν με νοιάζει να κάνω δύσκολα περάσματα, δεν έχω να αποδείξω κάτι, είμαι παντελώς άσχετος. :cool: Θέλω απλά να δω πως είναι η αίσθηση στο χώμα.

Κατανοώ πως κατά πάσα πιθανότητα, θα είναι "βαρετό" για κάποιον έμπειρο, οπότε αν δεν υπάρχουν συμμετοχές, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

edit: To κάνουμε για Κυριακή, για να έχουμε το Σάββατο ελεύθερο που είναι ανοιχτά και τα μαγαζιά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Το Σάββατο 1 Απρίλη ή την Κυριακή 2, εάν δεν βρέχει, θα ήθελα να πατήσω χώμα.
Θα με ενδιέφεραν χωμάτινοι δασικοί δρόμοι και όχι μονοπάτια. Για κάποιο λόγο ο Υμηττός, μου προκαλεί μια ασφάλεια, οπότε δεν θα έλεγα όχι στο να πάμε από Παπάγο - Κορωπί για παράδειγμα. Είναι ο μόνος πατημένος δασικός που ξέρω, για αυτό το λέω. Εάν κάποιος ξέρει κάτι αντίστοιχο, ακολουθώ με πάρα πολύ ευχαρίστηση. Υπάρχει και ένα μέρος που μαζεύονται για motocross στον Βύρωνα, αλλά δεν ξέρω πως πάμε.
Δεν με νοιάζει να κάνω δύσκολα περάσματα, δεν έχω να αποδείξω κάτι, είμαι παντελώς άσχετος. :cool: Θέλω απλά να δω πως είναι η αίσθηση στο χώμα.

Κατανοώ πως κατά πάσα πιθανότητα, θα είναι "βαρετό" για κάποιον έμπειρο, οπότε αν δεν υπάρχουν συμμετοχές, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.
εγω το βλέπω πάντως ;)
We’ll be in touch
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Σάββατο προς μεσημεράκι (μετά τις 12) θα το κοίταγα και εγώ. Μου έκανε τικ ολα τα κουτάκια η περιγραφή σου!
 

John400

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Xrv750
Εάν πάτε ψιλό αργά δλδ μετά τις 12 θα έρθω και εγώ ´η έρχομαι να σας βρω
επισης ωραίο terain για πρώτο χώμα είναι και το Ποικίλο
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Τo κάνουμε για Κυριακή, για να έχουμε το Σάββατο ελεύθερο που είναι ανοιχτά και τα μαγαζιά.
Κατά τις 12:00-13:00 το ραντεβού μας, για να έχουμε ένα μπούσουλα με τις ώρες και φυσικά να κοιμηθούμε το πρωί :cool:
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Τo κάνουμε για Κυριακή, για να έχουμε το Σάββατο ελεύθερο που είναι ανοιχτά και τα μαγαζιά.
Κατά τις 12:00-13:00 το ραντεβού μας, για να έχουμε ένα μπούσουλα με τις ώρες και φυσικά να κοιμηθούμε το πρωί :cool:
Δε μπορώ Κυριακή ρε γμτ... Την επόμενη φορά!
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Εάν πάτε ψιλό αργά δλδ μετά τις 12 θα έρθω και εγώ ´η έρχομαι να σας βρω
επισης ωραίο terain για πρώτο χώμα είναι και το Ποικίλο
ρε συ Γιάννο, που βρήκες χώμα στο Ποικίλο ? γέρασα κι ακόμα δεν έχω βρει ... :laugh:
 

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
Ζητείται δανεική μηχανή για κοντές :p
Υπάρχει και άλλη λύση, παίρνεις εντουρομπότες, τις πας σε τσαγκάρη του δείχνεις το παρακάτω και του λές θέλω τέτοια σόλα! :p

 

Potis

Μέλος
Περιοχή
Athens
Όνομα
Panos
Μοτό
Adventure 950
Τo κάνουμε για Κυριακή, για να έχουμε το Σάββατο ελεύθερο που είναι ανοιχτά και τα μαγαζιά.
Κατά τις 12:00-13:00 το ραντεβού μας, για να έχουμε ένα μπούσουλα με τις ώρες και φυσικά να κοιμηθούμε το πρωί :cool:
Αν είμαι ελεύθερος μέσα! Θα ξέρω προς το τέλος της εβδομάδας
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Άκυρο ποστ μάλλον κατέβηκε το reel
 
Τελευταία επεξεργασία:

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Το Σάββατο 1 Απρίλη ή Την Κυριακή 2, εάν δεν βρέχει, θα ήθελα να πατήσω χώμα.
Θα με ενδιέφεραν χωμάτινοι δασικοί δρόμοι και όχι μονοπάτια. Για κάποιο λόγο ο Υμηττός, μου προκαλεί μια ασφάλεια, οπότε δεν θα έλεγα όχι στο να πάμε από Παπάγο - Κορωπί για παράδειγμα. Είναι ο μόνος πατημένος δασικός που ξέρω, για αυτό το λέω. Εάν κάποιος ξέρει κάτι αντίστοιχο, ακολουθώ με πάρα πολύ ευχαρίστηση. Υπάρχει και ένα μέρος που μαζεύονται για motocross στον Βύρωνα, αλλά δεν ξέρω πως πάμε.
Δεν με νοιάζει να κάνω δύσκολα περάσματα, δεν έχω να αποδείξω κάτι, είμαι παντελώς άσχετος. :cool: Θέλω απλά να δω πως είναι η αίσθηση στο χώμα.

Κατανοώ πως κατά πάσα πιθανότητα, θα είναι "βαρετό" για κάποιον έμπειρο, οπότε αν δεν υπάρχουν συμμετοχές, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

edit: To κάνουμε για Κυριακή, για να έχουμε το Σάββατο ελεύθερο που είναι ανοιχτά και τα μαγαζιά.
Αν ειναι για Κυριακή νωρίς Νίκο θα μπορω να ερθω Υμηττό για κανα 2 ώρες...Αλλιως το κανονίζουμε άλλη φορά(12.30-13.00 δύσκολο θελω να ειμαι πίσω)
 
Τελευταία επεξεργασία:

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Αν πάτε αργά μπορεί να έρθω και εγώ αλλά θα πάω το πρωί ποδήλατο και αν σας προλάβω θα έρθω
 

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
Πολύ πιθανό να έρθω και εγώ την Κυριακή.
Θα ξέρω το Σάββατο το απόγευμα!
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
nick_89 έχεις σημαδέψει κάπου την διαδρομή που έχεις κατα νου σε περίπτωση που πάω τελικά Σάββατο με έναν φίλο εκτός φορουμ?
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Αν θέλετε μια χαλαρή κυκλική επιλογή
με αρχή και τέλος το πυροφυλάκιο Τρίστρατο
Προσοχή μόνο γιατί σ/κ μαζεύει πολύ κόσμο ο Υμηττός

 
Top Bottom