Καλησπέρα παίδες !!!

jaygmiata

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Tenere 700 23'
Καλησπέρες, είδα φώς και μπήκα;)

Οδηγώντας απο τα 16 μου street μοτοσυκλέτες απο 8 μέχρι κοντά 200 άλογα νοιώθω οτι θέλω να πάρω τα βουνά, θές η κορονα θες οτι έκανα δεύτερο παιδί , όλα μαζι. Θα ψαχουλέψω το φόρουμ να δώ γνώμες και εμπειρίες μπας και κατασταλάξω.

Οι επιλογές μου εστιάζουν σε πώληση της μοτοσυκλέτας μου και αγορά tenere 700 ή μήπως και το κρατήσω και πάρω ενα εντουράκι ή μεταχειρισμένο adv.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλώς ήρθες στο Advride.

Αν δεν κάνεις χρήση στο cbr δωστο και πάρε τ700.
Αν κάνεις χρήση....και ψάξεις για ονοφ μεταχειρω..έμπλεξες εδώ μεσα:D
 

jaygmiata

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Tenere 700 23'
Καλώς ήρθες στο Advride.

Αν δεν κάνεις χρήση στο cbr δωστο και πάρε τ700.
Αν κάνεις χρήση....και ψάξεις για ονοφ μεταχειρω..έμπλεξες εδώ μεσα:D
Ευχαριστώ πολύ, η αλήθεια είναι οτι πήρα το cbr γτ πούλησα το mt07 21' που είχα οταν φουσκώσαμε και βάραγα το κεφάλι μου , δεν μπορώ χωρίς μοτοσυκλέτα. Μια φορά τη βδομάδα βολτάρω για να πάρω τη δόση μου, δεν παίζει να εχω μηχανη και να κάθεται :)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

jaygmiata

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Tenere 700 23'
Καλώς όρισες Γιάννη...!:ok:
Θα έχεις ακούσει για το χωματοβακτηρίδιο φαντάζομαι...

Η αλήθεια είναι πως δεν το έχω ακούσει , αλλά πρώτη φορά μου γαργάλισε το μυαλό την πρώτη μέρα που μπήκα στου Χελιώτη πρίν περίπου 5 χρόνια που είχα μπλεξει με ένα duke II , επίσης μένω Θρακομακεδόνες και βλέπω παρεάκια και ακούω πρά πρά συχνα πυκνά απο το σαλόνι μου και ζηλέυω :p
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Καλώς όρισες !
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Καλώς τον.κρατας το cbr και παίρνεις ένα μονοκυλινδρο dual sport για να γνωρίσεις το χώμα και τις βόλτες
 
Top Bottom