Καλησπέρες!

2Stroker

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM LC4 640 ADV
Καλησπέρες παιδιά!

Το nickname μου παραπέμπει σε κάποιο δίχρονο διαολάκι αλλά τα φαινόμενα απατούν! Αυτό είχα επιλέξει περίπου 17 χρόνια πρίν όταν ξεκίνησα το ταξίδι μου στον μοτοσυκλετιστικό χώρο με ενα Kdx200, και μιας και λενε οτι η πρώτη αγάπη είναι και η παντοτινή πορευομαι πάντα με αυτό.

Παλιός εντουράς που οι συνθήκες και οι καταστασεις με αφησαν εκτός για πολλά χρόνια. Εκείνες τις εποχές ανέβαινα βουνο με το kdx και αργότερα με ενα Klx300R. Τελευταία φορά που πάτησα χώμα ήταν το 2011, έκτοτε πέρασαν απο τα χέρια μου διάφορα μηχανάκια, έμεινα χωρίς καθόλου μηχανάκι το 2019 και πρίν μερικούς μήνες κατάφερα και πάλι να αποκτήσω ενα KΤΜ 640 Adventure. Το χαμόγελο μου εφτασε στα αυτιά και η μοτοψυχοθεραπεία ξεκίνησε και πάλι μετά απο τόσα χρόνια. Πρός το παρόν βολτάρω στην άσφαλτο αλλά με τρώει και πάλι να μπώ στο χωμά σε χαλάρες flat διαδρομές. Η καρδιά μου αναπολεί τα καφριλίκια στο βουνό αλλα η μέση και ο αυχενας μου έχουν άλλη άποψη. Είδωμεν λοιπόν!

Καλώς σας βρήκα και πάλι!

Γιώργος.

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Γιώργη...! :ok:

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Καλώς όρισες !

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Γιώργο καλώς ήρθες.

Ζω το ανάλογο στα 51 μου μόλις μπω για προπόνηση(μετά από χροοοοοονια) με την κόρη μου σε γήπεδο βόλεϊ..
ΌΛΑ μα ΟΛΑ τρίζουν... 3 κήλες στη μέση,3 στον αυχένα,παραμελημένο μυϊκό σύστημα..
"""Κούραση δεν νιώθω""" γιατί το αγαπάω,αλλά..

Είσαι μικρότερος κι εύχομαι να είναι μικροπροβλήματα αυτά που έχεις κι όχι ανάλογα με τα δικά μου.

Μηχανάκι πήρες!!! Δώσε προσοχή στην φυσική σου κατάσταση.Γυμναστήριο,γιατί όχι; Το αποτέλεσμα θα το βρεις μπροστά σου.Θα δυναμώσεις στα σημεία και δεν θα γίνεται μαρτύριο η απόλαυση..

Εφόσον είσαι Αθήνα μην διστάσεις να επικοινωνήσεις με παιδιά της παρέας που έχουν ανάλογη αγάπη και να μπεις σε παρεάκι(αν δεν έχεις) εξορμήσεων..

Εύχομαι τα καλύτερα και περιμένουμε φωτογραφίες-κειμενα από τις εξορμήσεις σου.

Πάλι σαν μπάρμπας έγραψα..

:ha

Τελευταία επεξεργασία:

2Stroker

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM LC4 640 ADV
Γιώργο καλώς ήρθες.

Ζω το ανάλογο στα 51 μου μόλις μπω για προπόνηση(μετά από χροοοοοονια) με την κόρη μου σε γήπεδο βόλεϊ..
ΌΛΑ μα ΟΛΑ τρίζουν... 3 κήλες στη μέση,3 στον αυχένα,παραμελημένο μυϊκό σύστημα..
"""Κούραση δεν νιώθω""" γιατί το αγαπάω,αλλά..

Είσαι μικρότερος κι εύχομαι να είναι μικροπροβλήματα αυτά που έχεις κι όχι ανάλογα με τα δικά μου.

Μηχανάκι πήρες!!! Δώσε προσοχή στην φυσική σου κατάσταση.Γυμναστήριο,γιατί όχι; Το αποτέλεσμα θα το βρεις μπροστά σου.Θα δυναμώσεις στα σημεία και δεν θα γίνετε μαρτύριο η απόλαυση..

Εφόσον είσαι Αθήνα μην διστάσεις να επικοινωνήσεις με παιδιά της παρέας που έχουν ανάλογη αγάπη και να μπεις σε παρεάκι(αν δεν έχεις) εξορμήσεων..

Εύχομαι τα καλύτερα και περιμένουμε φωτογραφίες-κειμενα από τις εξορμήσεις σου.

Πάλι σαν μπάρμπας έγραψα..

:ha
Ηλικιακα ειμαστε κοντα Δημητρη, 45 ειμαι αλλα εχω μπαρμπαδεψει και εγω απο τα 40!Χαχαχαχα!!

Εχω ξεκινησει κολυμβητηριο ωστε να ειναι σε μια σχετικα καλη κατασταση το σωμα μου. Διαφορετικα αν βγω βουνο, βλεπω να με κολλανε με σελοτειπ για να αντεξω! :ha

Σε ευχαριστω για το καλοσωρισμα και τα tips!
:friendship:

Top Bottom