Καλοριζικοοοοοοο

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ουσιαστικά ποτέ δε χάθηκε κάποιος ;)

Τώρα όμως έχουμε το χώρο μας:):):):):)


Εύχομαι να τσουλήσουμε τόσο ομαλά, όπως ξεκίνησε αυτή η προσπάθεια. Αφού ποστάρισα για την καλή αρχή, ξεκίνησα το ψάξιμο.
Αρχικά από τους κανόνες λειτουργίας. Τους βρήκα πλήρης, απλούς - κατανοητούς και κυρίως περιεκτικούς!!! Ίσως το πλέον "μαζεμένο" ποστ λειτουργίας! Μπράβο!
Δεύτερη διαπίστωση: Ρίξατε πολύ δουλειά μάγκες στο στήσιμο και φαίνεται! Φαίνεται από τα θέματα που κάτσατε και μαζέψατε, φαίνεται από διάρθρωση της θεματολογίας, από το επίπεδο λειτουργίας και λειτουργικότητας από το 1ο δευτερόλεπτο!
Και πάλι μπράβο σας!!!


Καλές μας βόλτες. Προς το παρόν, θα ρίξω κανά δυο γύρους (όχι με πίτα) εδώ μέσα, να το μάθω καλά:):):)
 

VKon

Μέλος
Περιοχή
Καβάλα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F 800 GS
Θοδωρή καλή αρχή και να συνταξιδέψουμε πάλι στο θεσμό των Ασφάλτινων βουνών.;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Θοδωρή καλή αρχή και να συνταξιδέψουμε πάλι στο θεσμό των Ασφάλτινων βουνών.;)

Βεβαίως, βεβαίως!!!
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Εύχομαι να τσουλήσουμε τόσο ομαλά, όπως ξεκίνησε αυτή η προσπάθεια. Αφού ποστάρισα για την καλή αρχή, ξεκίνησα το ψάξιμο.
Αρχικά από τους κανόνες λειτουργίας. Τους βρήκα πλήρης, απλούς - κατανοητούς και κυρίως περιεκτικούς!!! Ίσως το πλέον "μαζεμένο" ποστ λειτουργίας! Μπράβο!
Δεύτερη διαπίστωση: Ρίξατε πολύ δουλειά μάγκες στο στήσιμο και φαίνεται! Φαίνεται από τα θέματα που κάτσατε και μαζέψατε, φαίνεται από διάρθρωση της θεματολογίας, από το επίπεδο λειτουργίας και λειτουργικότητας από το 1ο δευτερόλεπτο!
Και πάλι μπράβο σας!!!
Καλώς ήρθες Θοδωρή! Τέτοια λέγε να πάρουν αέρα τα μυαλά κάποιων εδώ μέσα... :p
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Καλώς ήρθες Θοδωρή! Τέτοια λέγε να πάρουν αέρα τα μυαλά κάποιων εδώ μέσα... :p

Γιάννη διακρίνομαι για τον αυθορμητισμό και την ειλικρίνειά μου, σε τέτοιο βαθμό, που μάλλον με βλάπτει!!!

Αμα είχατε κάνει πατάτα, θα σας την έλεγα στα ίσα! Όπως θα το κάνω, όταν "την κάνετε":D:D


Μέχρι τώρα έχω εκλπαγεί από τη λειτουργικότητα και την ευκολία. Βλέπεις ειδοποιήσεις , μηνύματα, το προφίλ σου, επεξεργάζεσαι υπογραφή και τόσα άλλα, με μια ματιά κι ένα κλικ στην 1η σελίδα!!!

Πραγματικά πολύ όμορφο παίδες!!!!:happy::happy::happy:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Η αλήθεια είναι πως το ψάξαμε απίστευτα πριν το δοκιμάσουμε και ακόμα και τότε φάγαμε άπειρες ώρες να το τεστάρουμε... Σίγουρα θα υπάρχουν ακόμα μικρά bugs και θα μας άρεσε να τα βλέπουμε για να τα βελτιώσουμε. Και πάλι καλή διαμονή να'χεις! :)
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Καλώς ήρθες Θόδωρα!!!Αυθορμητισμή σαν τον δικό σου μονο καλό κάνουν!!!Καλά χλμ!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
καλως ορισες τεο ειμαι το πλι!!και ειμαι αδιευκρινιστος!!!!!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
καλως ορισες τεο ειμαι το πλι!!και ειμαι αδιευκρινιστος!!!!!!
Μμμμμμ



Δηλαδη αν δε μου λεγες οτι εισαι ο αδιευκρινιστος, ακομα θα εψαχνα να βρω ποιος ειναι, ε;;;;

Πλι μ´ δεν παιζεσαι ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Η αλήθεια είναι πως το ψάξαμε απίστευτα πριν το δοκιμάσουμε και ακόμα και τότε φάγαμε άπειρες ώρες να το τεστάρουμε... Σίγουρα θα υπάρχουν ακόμα μικρά bugs και θα μας άρεσε να τα βλέπουμε για να τα βελτιώσουμε. Και πάλι καλή διαμονή να'χεις! :)
Γιαννη φαινεται οτι εχει πεσει δουλεια και μαλιστα απο γνωστες;)
 
Reactions: yns

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Γεια σου Θοδωρή να περασεις πολυ καλα μαζι μας ☆☆☆
Σοφια αυτο ειναι παραπανω απο βεβαιο!!! :)
 
Top Bottom