Καλυψη αναγκών προτυπου νηπιοτροφειου καλλιθεας

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Τα τελευταία χρόνια έχω την τυχη να θεραπευω αφιλοκερδώς τα παιδια δυο ιδρυμάτων της περιοχης μου.ειναι μεγάλη χαρά να συμβάλεις σε παιδικα χαμόγελα και νομίζω ότι όσοι είστε γονείς το καταλαβαίνετε λίγο παραπανω. Το κακό είναι ότι οι περισσοτεροι σκεφτόμαστε τα παιδακια αυτά ή τα οποιαδήποτε ιδρύματα μόνο τη περιοδο των Χριστουγέννων. Κατά καιρούς μες τη χρονιά προσπαθουμε με φίλους να βοηθήσουμε σε διάφορες ανάγκες καθημερινές που έχουν αλλα κατά καιρούς χρειάζονται πράγματα που δεν μας βρίσκονται παντα.
Εναμιση χρόνο τώρα στο φόρουμ και βλέποντας την ποιοτητα των μελών του παίρνω το θάρρος να ζητήσω τη συμβολή σας. Το πρότυπο εθνικό νηπιαγωγείο Καλλιθέας ζητάει περαν ρούχων φαγητών και άλλων που μπορούν να τα βρουν και ατομικά κάποιοι, τα εξής κατοθι
Ένα αιρκοντίσιον 9000btu
Μια τηλεόραση άνω των 50 ιντσών
Ένα DVD player
Ένα CD player

Ιδανικά θα ήταν να βρεθούν κάποια από αυτά, στο παταρι κανενός και να τα παμε, αλλιώς να βάζαμε από ένα συμβολικό ποσο τυπου 5 ευρώ και να παμε να τα αγοράσουμε. Για την τοποθέτηση του αιρκοντίσιον αν βρεθεί έχω ήδη βρει φίλο να το τοποθετήσει.
Επίσης αν κάποιοι έχουν παιδικα ρουχα ή παπουτσια σε καλή κατάσταση για αγοράκια κοριτσάκια μεταξυ 5 και 11 χρονών μπορουμε να τα μαζέψουμε σε δευτερο χρόνο
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ρούχα έχω μαζέψει της μικρής που δεν φοράει μόνο κοριτσίστικα και θα τα έδινα έτσι και αλλιώς, μία χαρά ακούγεται αυτό.


Εννοείται μέσα και για τα άλλα. Να δω αν υπάρχει λειτουργικό ηλεκτρονικό κάτι γιατί δεν έχουν δουλέψει πολλά χρόνια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μπράβο βρε ντοκτορ...!
Αν και περισσεύουν ρούχα βάλε καλύτερα κάποιο IBAN.
Πιο χρήσιμα θα είναι τα χρήματα που θα μαζευτούν...
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Σαν το παιδικο χαμογελο δεν υπαρχει τπτ στον κοσμο!!
εξαιρετικη ιδεα κ προσπαθεια.Μπραβο σας!
ουτε κ γω εχω κανενα τετοιο μηχανημα αλλα ειμαι μεσα στην συλλογη ενος ποσου ωστε να τα αγοραστουν καινουργια να χαρουν περισσοτερο!!
δωσε ΙΒΑΝ
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γειά σου ρε Μητσαρα λεβεντιά!
Και εγώ σε χρηματικό θα μπορώ να συνεισφέρω..
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Δημήτρη πάντα αξιέπαινη η προσφορά σου και φυσικά είμαι μέσα, θα κοιτάξω τί υπάρχει απο ρούχα και φυσικά στο χρηματικό.

Αν θές να οργανώσουμε εκεί και προς τα Χριστούγεννα και μια εξόρμηση με τις μοτοσυκλέτες προς τα πιτσιρίκια να κάνουμε λίγο φασαρία να γουστάρουν και να βάλουμε και καμιά στολή αγιου Βασίλη να τους πάμε και δωράκια και σε αυτό μέσα είμαι και πιστεύω και πολλοί ακόμα.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Αν θές να οργανώσουμε εκεί και προς τα Χριστούγεννα και μια εξόρμηση με τις μοτοσυκλέτες προς τα πιτσιρίκια να κάνουμε λίγο φασαρία να γουστάρουν και να βάλουμε και καμιά στολή αγιου Βασίλη να τους πάμε και δωράκια και σε αυτό μέσα είμαι και πιστεύω και πολλοί ακόμα.
Είχε γίνει και παλιότερα με μεγάλη επιτυχία από την τοπική λέσχη σε παιδιά απομακρυσμένων χωριών του νομού.
Πολύ καλή ιδέα!
Να το πραγματοποιήσετε αν γίνεται...
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Μπράβο ρε γιατρέ.. Μου έφτιαξες την μέρα.
Βαλε ένα Iban να σου βάλουμε κανένα 10ρικο για τα πιτσι.
Εχω προβλημα με δικό μου iban. Θα πρεπει να κόβω τα λεφτά όλα σε αποδείξεις δυστυχώς. Παίζει να βρουμε κάποιο iban να μην έχει τέτοιο προβλημα να τα μαζέψουμε εκεί?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εχω προβλημα με δικό μου iban. Θα πρεπει να κόβω τα λεφτά όλα σε αποδείξεις δυστυχώς. Παίζει να βρουμε κάποιο iban να μην έχει τέτοιο προβλημα να τα μαζέψουμε εκεί?
Το δικό τους??
Να πάνε απευθείας?
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Μέσα σε ότι αποφασιστεί..
Είχαμε πάει με το γλυκόΓιωργη- Αλεξάνδρα..κ τα club αφρικανων-βαραντερο στο ΠΙΚΠΑ Πεντέλης τις γιορτές με πολλά δώρα παλαιότερα..
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
εχω dvd player.....
εχω και cd player.....
εχω και μια sony 40 ιντσες....
με ολη μου την καρδια μπορω να τα διαθεσω αμεσα

επισης μπορω να συμβαλλω και στο οικονομικο για το αιρ-κοντισιον.....

ειμαι στο Ναυπλιο ομως....
οποτε πρεπει να μιλησουμε Δημητρη Doc.DD ....

τηλεφωνο θα βρεις στο προφιλ μου sugariasgeorge ....
εαν δεν απαντησω παρε τηλεφωνο την γυναικα μου .... Alexandra ...

:wtng::friendship:
 
Top Bottom