Καλυψη αναγκών προτυπου νηπιοτροφειου καλλιθεας

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
ΟΚ η κατάθεση, ,μόλις φτιάξει η γυναίκα μου τα πακέτα θα σου στείλω μνμ να μου πεις που και πότε να στα φέρω, προτιμώ να τα πας εσύ, που έχεις επικοινωνία. Εννοείτε ότι αν χρειάζεσαι βοήθεια στη μεταφορά θα έρθω μαζί. Για την στέγη θηλέων γίνονται κινήσεις για βοήθεια και από το mrcg,
Εσύ που έχεις επικοινωνία και γνωρίζεις τις ανάγκες να μας "σκουντάς" κατά καιρούς να βοηθάμε όσο και όπως μπορεί ο καθένας.
Ειδικά σε περιόδους εκτός γιορτών που χρειάζεται μια .. αφύπνιση η ευαισθησία μας
Όποτε θες μου λες. Θα τα φορτώσω στ αμάξι να τα παω δεν έχω θέμα κανενα.στη στέγη μαζεψα φάρμακα να τα παω αυτές τις μέρες και θα παω και φαγητά τώρα. Μετά τις γιορτές θα σας χτυπήσω την πορτα και για τη στέγη κάποια στιγμή ;)
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Γιατρέ μήπως από φαρμακείο χρειάζονται κάτι??σίγουρα θα θέλουν ,αλλά να τους πάω κάτι που έχουν ανάγκη.
Έχουν Γιώργο, Αντιβηχικα βρήκα εγώ, θα ψάξω παλι τη λίστα με τα φάρμακα και θα τα ανεβάσω. Σ ευχαριστώ πολύ
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Κυριοι να προσθεσω στη λίστα αν περισσευουν σε κανέναν κάποια χάλια η μοκέτες να βάλουμε στα παιδικα δωμάτια γιατί πηγα από εκεί και είναι παγωμενα τα πλακακια κάτω χειμωνιάτικα. Αν περρισευουν και σε όποιον περισσεύουν ας ρίξει ένα μήνυμα. Επίσης με ενημέρωσαν από το νηπιοτροφειο για δυο νέες αφίξεις 8 μηνών και 17 μηνών οπότε αν περισσευουν και μωρουδιακα καλοδεχούμενα :)
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Κυριοι να προσθεσω στη λίστα αν περισσευουν σε κανέναν κάποια χάλια η μοκέτες να βάλουμε στα παιδικα δωμάτια γιατί πηγα από εκεί και είναι παγωμενα τα πλακακια κάτω χειμωνιάτικα. Αν περρισευουν και σε όποιον περισσεύουν ας ρίξει ένα μήνυμα. Επίσης με ενημέρωσαν από το νηπιοτροφειο για δυο νέες αφίξεις 8 μηνών και 17 μηνών οπότε αν περισσευουν και μωρουδιακα καλοδεχούμενα :)
Δημητρη κατι εχω απο ταπετα σε πολυ καλη κατασταση κ πλυμενα κ φυλαγμενα λογω αλλαγων στο σπιτι
δεν ειναι πολλα,νομιζω 3-4 αλλα κατι θα βολεψουν

επισης κ ρουχα εχουμε απο τον μικρο,καθαρα ετοιμα,ειναι για αγορακι
οποτε θες να βρεθουμε να στα δωσω,μενω Λουτσα
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ζήτησα κ από το Συλ. Γονέων κ Κηδεμόνων αν μπορούμε να βοηθήσουμε κάπου.
Υπάρχουν χαλιά κ φαντάζομαι κ άλλα πράγματα.
Μολις τα μαζέψουμε μέσα στην εβδομάδα θα σε πάρω τηλέφωνο Δημήτρη.
Είσαι πολύ τυχερός με αυτό που κάνεις.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Δημητρη κατι εχω απο ταπετα σε πολυ καλη κατασταση κ πλυμενα κ φυλαγμενα λογω αλλαγων στο σπιτι
δεν ειναι πολλα,νομιζω 3-4 αλλα κατι θα βολεψουν

επισης κ ρουχα εχουμε απο τον μικρο,καθαρα ετοιμα,ειναι για αγορακι
οποτε θες να βρεθουμε να στα δωσω,μενω Λουτσα
Γιώργη θα κανονιστει συντομα καφές στη λουτσα ώστε να περασω με τ αμάξι να τα παρω να μπορέσω να τους τα παω. Και τα λίγα είναι πολλα. Ένα ο καθένας να έδινε από ότι περισσευει θα γίνουν όλα όπως πρεπει
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Γιώργη θα κανονιστει συντομα καφές στη λουτσα ώστε να περασω με τ αμάξι να τα παρω να μπορέσω να τους τα παω. Και τα λίγα είναι πολλα. Ένα ο καθένας να έδινε από ότι περισσευει θα γίνουν όλα όπως πρεπει
Οπότε θες Δημήτρη
Σου έστειλα πμ το τηλ
Ακόμα κ εδώ να μην μπορέσεις να έρθεις βρισκόμαστε κάπου ενδιάμεσα πχ Παλλήνη, Καντζα κ στα φέρνω!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Κυριοι να προσθεσω στη λίστα αν περισσευουν σε κανέναν κάποια χάλια η μοκέτες να βάλουμε στα παιδικα δωμάτια γιατί πηγα από εκεί και είναι παγωμενα τα πλακακια κάτω χειμωνιάτικα. Αν περρισευουν και σε όποιον περισσεύουν ας ρίξει ένα μήνυμα. Επίσης με ενημέρωσαν από το νηπιοτροφειο για δυο νέες αφίξεις 8 μηνών και 17 μηνών οπότε αν περισσευουν και μωρουδιακα καλοδεχούμενα :)
Καλημέρα.
Εάν υπάρχει περίπτωση να παραλάβετε δέμα από κάποια μεταφορική πες μου να στείλω ότι δεν χρειάζομαι...
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Καλημέρα.
Εάν υπάρχει περίπτωση να παραλάβετε δέμα από κάποια μεταφορική πες μου να στείλω ότι δεν χρειάζομαι...
Εννοείται ότι το συνενοουμαστε και τα στέλνεις ;)
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Κυριοι τα πρωτα πραγματα πηγανε. Πηγαμε ρουχα και ηλεκτρονικα και έπεται συνέχεια. Σας ευχαριστω ολους για τη βοήθεια και τη συμμετοχή σας. Από Δευτέρα θα κοιτάξω να μαζέψω και τις υπόλοιπες προσφορες. Μπράβο σε όλους!!!
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Από Δευτέρα θα κοιτάξω................
να ενημερωσεις σχετικα με τα παπουτσια.......
τι νουμερα........ κλπ κλπ κλπ.....

:wtng::wtng::wtng::wtng::wtng::wtng::wtng::wtng:







αιντε ......ολο καθεσαι.....τιποτα δεν κανεις.....:friend:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλημέρες!
Φεύγουν σήμερα δύο τσάντες με ρούχα και παπούτσια για Νέα Σμύρνη.
Δημήτρη θα μιλήσουμε για την παραλαβή τους από εκεί...;)
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Να ρωτήσω κάτι γιατί δεν έχω καταλάβει για τι ηλικίες μιλάμε.
Έχω δύο ποδήλατα σε άριστη κατάσταση. Το ένα είναι για παιδάκι που κάνει πρώτη φορά, μόνο που δεν έχει τις βοηθητικές, τις έχω πετάξει. Το άλλο είναι για παιδί πέμπτης δημοτικού - πρώτης Γυμνασίου.
Αν θεωρείς ότι θα είναι χρήσιμα είναι στην διάθεσή σας.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Έχω και εγώ ένα ποδήλατο για κορίτσι για ηλικία 6+ και ένα καρότσι βόλτας 8+ μηνών
Τα έχω ανεβάσει και στα χαρίζουμε...
Μήπως να τα πάμε μαζί ρε Λιακο σε μια βόλτα;
 
Top Bottom