Καλυψη αναγκών προτυπου νηπιοτροφειου καλλιθεας

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Doc.DD εγώ λόγω τράπεζας εξωτερικού χρειάζομαι και το ΒIC (πέρα από ονοματεπώνυμο).
Με λίγα λόγια χρειάζεται να ξέρω σε ποια τράπεζα αναφέρεσαι. Ευχαριστώ.
Γιώργο το γενικό SWIFT/BIC CODE της ALPHA BANK είναι CRBAGRAA. Νομίζω πως αυτό σε συνδυασμό με το IBAN αρκούν.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Doc.DD εγώ λόγω τράπεζας εξωτερικού χρειάζομαι και το ΒIC (πέρα από ονοματεπώνυμο).
Με λίγα λόγια χρειάζεται να ξέρω σε ποια τράπεζα αναφέρεσαι. Ευχαριστώ.
Alpha Bank είναι η τράπεζα. Αν το BIC είναι κάποιος κωδικός θα το βρω αυριο
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Παιδιά σορρυ έλλειψη λίγο έχασα το τοπι.αν όντως χρειαζόμαστε όνομα, bic ή οτιδήποτε άλλο, θα τα ψάξω αυριο αν δεν έχετε βρει άκρη. Σόρυ που δεν μπόρεσα να βοηθήσω απόψε, αλλά δεν θα μπορουσα και βράδυ να τους παρω τηλεφωνο
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Για όσους ψάχνουν τον δικαιούχο.



Daggers in Brothel
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Καλημέρα !

Πληρώνει κανονικά και απο Revolut όσοι έχουν

Δεν υπαρχει τπτ Σημαντικότερο απο τα Παιδιά

Μπράβο για την σκέψη & την κίνηση



Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Παιδιά από Alpha Bank δεν ζητάει όνομα δικαιούχου το βγάζει αυτόματα...
Μεταφορες χρηματων απο λογαριασμο σε λογαριασμο της ιδιας τραπεζας, δεν ζηταει ονομα δικαιουχου καμμια τραπεζα (αυτο εχω παρατηρησει με τα χρόνια). Το βγαζει μονο του οπως λες, γιατι τον εχει στο συστημα της ηδη!!!
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Σήμερα από ΑΤΜ της Άλφα..βγάζει αυτόματα τον δικαιούχο (το Ίδρυμα) ζητάει ένα τηλέφωνο κ ποιός κάνει τη κατάθεση (από advride,)..

Μπράβο σε όλους για αυτή την υπέροχη πράξη...!!!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Απο διαφορετικη τραπεζα, ζηταει τον δικαιουχο με λατινικους χαρακτηρες.
Αν καταφερω να γραψω το ΝΗΠΙΟΤΡΟΦΕΙΟ σωστα μεχρι τα παιδια να πανε δημοτικο, εχει καλως. :happy:

Περιμενουμε τον Δημητρη. Μπραβο κι απο μενα.
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Οκ και από εμένα, ίσος χρειάζεται κάποιες μέρες λόγω διαφορετικής τράπεζας για να φανούν...
Το ονοματεπώνυμο παραλήπτη το έβαλα με ελληνικά κεφαλαία και το πήρε
Γιατρέ ευχαριστούμε για την δυνατότητα που μας έδωσες...
 

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Οκ και γω...
Doc.DD συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία και αν δεν πετύχεις το στόχο, μας ξαναλές.....

Note: Από Πειραιώς ζητάει δικαιούχο οπότε βάζουμε "Φιλανθρωπικό...." και όλα οκ...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οκ και από εμενα
Δεν με άφησε να γράψω advride, ζητούσε ελληνικά... Οπότε αντβεραιντ και όλα οκ

Να είσαι καλά γιατρέ για όλη την προσπάθεια.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Έτοιμος και γω...
Εύχομαι πραγματικά να πιάσουν τόπο!
Ευχαριστούμε ντοκτορ...!
 

rantanplan

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Μαλκότση
Οκ και γω...
Doc.DD συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία και αν δεν πετύχεις το στόχο, μας ξαναλές.....

Note: Από Πειραιώς ζητάει δικαιούχο οπότε βάζουμε "Φιλανθρωπικό...." και όλα οκ...
Στην Πειραιώς το Φιλαν.... σε λατινικά το έγραψες??? εμένα μου το ζητάει στα λατινικά
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Ρε παλικαρια, με εχετε συγκινήσει!!! Για εμάς μπορεί να είναι μια μανετα λιγότερη, αλλά η σουμα στο συνολο της μετράει και κάνει τη διαφορά.
Σας είπα και στη πρωτη παραγραφο. Αν θέλετε κ εσεις θα το ξανακάνουμε. Κάθε μήνα έχουν ανάγκη τα ιδρύματα. Έλεγα τέλος Γενάρη αρχές Φλεβάρη μήπως βοηθούσαμε και τη στέγη θηλέων παλαιου Φαλήρου Άγιος Αλέξανδρος που φιλοξενεί 15 κορίτσια. Και λέω τότε γιατί είναι μια περιοδος νεκρή που κανείς δεν σκέφτεται τέτοιου είδους βοήθειες.δυστυχώς να γνωρίζετε πώς το κράτος δεν βοηθάει τα ιδρύματα τα οποία κατά βάση ζουν από εισφορές και δωρεές ιδιωτών.σκεφτείτε λοιπόν μόνο τις καθημερινές ανάγκες σε φαγητό τόσων παιδιών
Να σας πω επίσης για την επίσκεψη με τις μηχανές που προτεινατε. Δυστυχώς το παρον υγειονομικό πρωτοκολο δεν μας το επιτρέπει, αλλά μας είπαν ότι με την πρωτη ευκαιρία να το οργανώσουμε να επισκεφτουμε τα πιτσιρικια θα χαρουν πολυ.
Να σας πω επίσης ότι τα παιδια χαίρονται με το κάθε τι που λαμβάνουν, τα βλέπεις ότι πραγματικα σ ευχαριστουν για όσα τους προσφερεις. Εμένα μου δίνουν μεγάλη χαρά όταν έρχονται χαμογελάνε μου φέρνουν ζωγραφιές και μου δείχνουν την αγάπη τους. Με την πρωτη ευκαιρία να παμε μαζί όσοι θέλετε να τα δουμε απο κοντά
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Ρε παλικαρια, με εχετε συγκινήσει!!! Για εμάς μπορεί να είναι μια μανετα λιγότερη, αλλά η σουμα στο συνολο της μετράει και κάνει τη διαφορά.
Σας είπα και στη πρωτη παραγραφο. Αν θέλετε κ εσεις θα το ξανακάνουμε. Κάθε μήνα έχουν ανάγκη τα ιδρύματα. Έλεγα τέλος Γενάρη αρχές Φλεβάρη μήπως βοηθούσαμε και τη στέγη θηλέων παλαιου Φαλήρου Άγιος Αλέξανδρος που φιλοξενεί 15 κορίτσια. Και λέω τότε γιατί είναι μια περιοδος νεκρή που κανείς δεν σκέφτεται τέτοιου είδους βοήθειες.δυστυχώς να γνωρίζετε πώς το κράτος δεν βοηθάει τα ιδρύματα τα οποία κατά βάση ζουν από εισφορές και δωρεές ιδιωτών.σκεφτείτε λοιπόν μόνο τις καθημερινές ανάγκες σε φαγητό τόσων παιδιών
Να σας πω επίσης για την επίσκεψη με τις μηχανές που προτεινατε. Δυστυχώς το παρον υγειονομικό πρωτοκολο δεν μας το επιτρέπει, αλλά μας είπαν ότι με την πρωτη ευκαιρία να το οργανώσουμε να επισκεφτουμε τα πιτσιρικια θα χαρουν πολυ.
Να σας πω επίσης ότι τα παιδια χαίρονται με το κάθε τι που λαμβάνουν, τα βλέπεις ότι πραγματικα σ ευχαριστουν για όσα τους προσφερεις. Εμένα μου δίνουν μεγάλη χαρά όταν έρχονται χαμογελάνε μου φέρνουν ζωγραφιές και μου δείχνουν την αγάπη τους. Με την πρωτη ευκαιρία να παμε μαζί όσοι θέλετε να τα δουμε απο κοντά
αμα ''ενας'' καφες λιγοτερος μπορει να δωσει εστω κ ενα μικρο παιδικο χαμογελακι τοτε σιγουρα (πιστευω) μπορουμε να βοηθησουμε ξανα...
εδω μεσα πλεον ειμαστε σχεδον ολοι με φαμιλιες κ παιδια κ σιγουρα ξερουμε τι θα πει παιδικη ψυχη,παιδικη ελπιδα,παιδικο χαμογελο!!

''Υπερασπίσου το παιδί,
γιατί αν γλιτώσει το παιδί
υπάρχει ελπίδα ''
 
Top Bottom