Καλως σας βρηκα απο Ντοιτσλαιν!

Pelekanone

Μέλος
Όνομα
Jannis
Μοτό
BMW 1200 GS, Suzuki DR 650
Καλησπέρα στην ομάδα

Ονομάζομαι Γιάννης και ζω εδώ και χρόνια στη Γερμανία κοντά στα σύνορα με Ολλανδία! Exw μια BMW 800 GS με την οποία συμμετέχω συχνά σε συγκεντρώσεις όπως της Horizons Unlimited . επίσης πηγαίνω συχνά σε εκπαιδεύσεις enduro , και με κάθε ευκαιρία ειδικά στις διακοπές μου ψάχνω διαδρομές στα Βαλκάνια κυρίως τις offroad!

Δυστυχώς στη Γερμανία υπάρχουν ελάχιστες δυνατοτητες για οδήγηση στο χώμα .για αυτό σκέφτομαι να αγοράσω μια μηχανή (την οποία θα έχω μόνιμα στην Ελλάδα) για οδήγηση στα ελληνικά βουνά, και σε offroad διαδρομές παντού στην πατρίδα αλλά και στις γύρω χώρες των Βαλκανίων.
Βρήκα στο car.gr μια BMW XChallenge στην Αθήνα. Δυστυχώς καταγομαι από Θεσσαλονίκη και δε με βολευει καθολου να οργανώσω την αγορά αυτής της μηχανής από Γερμανία.
Υπάρχει κάποιος που θα μπορούσε για λογαριασμό μου να ειναι παρον οταν θα γινεται ο τεχνικός έλεγχος στην αντιπροσωπεία?

Ή μήπως έχει κανείς καμμία καλύτερη ιδέα? Είδα ότι έχει συζητηθεί η συγκεκριμένη αγγελία

Πολλούς χαιρετισμούς

Γιάννης
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλώς ήρθες στο advride..
Έχουμε κάποια παιδιά με μεγάλη εμπειρία στο συγκεκριμένο μοντέλο και σίγουρα θα βρεθεί άκρη.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Καλώς ήρθες Γιάννη!
Και με το καλό το νέο Χ σου ;)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Γιάννη και με το καλό να βρεθούμε στα χώματά μας...!!!:ok:
Για το άλλο που ζητάς άνοιξε ενα θεμα στην κατάλληλη ενότητα Aλληλεγγύη, προσφορά & ευαισθησία και όλο και κάποια βοήθεια θα βρεθεί.;)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
:welcome::prft::ltg::fly::ang3::zzz::2ob::biker::brbq::id2::hlb::ltg::bmw:
 
Top Bottom