Καλως σας βρηκα

mariosktm

Μέλος
Όνομα
μαριος
Μοτό
Ktm adventure
Μαααλιστααα!!που να θυμάμαι δε σε ηξερα πριν μάλλον γιαυτο!!μικρο το χωριο μας ολοι γνωστοί βγαινουμε!!
 

mariosktm

Μέλος
Όνομα
μαριος
Μοτό
Ktm adventure
Καλως ηρθες Μαριε!Το 1190 το εχει ο αδερφος μου!Απιστευτο μηχανακι!Αν θες μπορει να σε κατατοπισει τι,πως,που μολις δει το post!;)
Δεν του λες να μου κανει ενα τηλεφωνακι αν μπορει να τον ρωτησω κανα 2 πραγματα?ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Καλωσορισες Μαριε και με το καλο το νεο σου θηριο :friendship:

ΥΓ Εγω θαπαιρνα το απλο (οχι το R) με 19-17 τροχους.
 

mariosktm

Μέλος
Όνομα
μαριος
Μοτό
Ktm adventure
Καλωσορισες Μαριε και με το καλο το νεο σου θηριο :friendship:

ΥΓ Εγω θαπαιρνα το απλο (οχι το R) με 19-17 τροχους.
Αυτο σηκωνει κουβεντα φιλε μου...ποσο χωμα πας κτλ.αυριο θα ανεβω αθηνα να παω να δω το r απο κοντα γιτι λογο υψους δεν ξερω καν αν φτανω κατω (γαμω το 1.71 μου)
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Αυτο σηκωνει κουβεντα φιλε μου...ποσο χωμα πας κτλ.αυριο θα ανεβω αθηνα να παω να δω το r απο κοντα γιτι λογο υψους δεν ξερω καν αν φτανω κατω (γαμω το 1.71 μου)
Σωστο υψος αναβατη ειναι must σ'αυτο το μηχανακι αν παει κανεις σοβαρο χωμα, αν δεν παει τοτε ειναι φυσικα λαθος αγορα (το R). Γνωμη μου ειναι οτι χρειαζεται αναβατη 1.85+ καθως εχει υψος σελας 89εκ και η σελα του ανοιγει και λιγο τα ποδια.
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Καλώς ήρθες φίλε μου Μάριε. Φοβερό εργαλείο και πολύ καλή επιλογή, το 1190!!! Ήτανε μέσα στις επιλογές μου
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Καλώς όρισες !
 
Top Bottom