Καλώς σας βρήκα αδέρφια!!!

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Η κατοχύρωση ονόματος του advride έγινε για να προστατευτεί το όνομα και ο χώρος.
Δηλαδή, αν χρειαστεί να ξανά βγάλω αυτοκόλλητα και ξανά μοιράσω στον κόσμο, ΜΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΈΞΟΔΑ, γιατί έτσι απλά μου έκανε κέφι (εμένα το άσχετο μέλος του φόρουμ), θα πρέπει να σας ζητήσω την άδεια πλέον?????




(Και επειδή τα γραπτά εύκολα τα παρεξηγείς αν θες, πλακιτσα κάνω....)
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
το επιβεβαιώνει επιστημονικά κι η εξέλιξη των ειδών...;)
Δεν έχουμε κατέβει όλοι από τα δέντρα, δεν μας κόβει ακόμα τόσο...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δηλαδή, αν χρειαστεί να ξανά βγάλω αυτοκόλλητα και ξανά μοιράσω στον κόσμο, ΜΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΈΞΟΔΑ, γιατί έτσι απλά μου έκανε κέφι (εμένα το άσχετο μέλος του φόρουμ), θα πρέπει να σας ζητήσω την άδεια πλέον?????




(Και επειδή τα γραπτά εύκολα τα παρεξηγείς αν θες, πλακιτσα κάνω....)
Όχι βέβαια...:happy:
( :secret:Αρκεί να τα δώσεις σε καλή τιμή...) :fun :friend:
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Θέλω να παρακαλέσω την ανοιχτή ή και την κλειστή διαχείριση
να προχωρήσει στην άμεση διαγραφή του λογαριασμού μου.
Η αιτιολογία είναι πως διαφωνώ με την κίνηση εμπορικής κατοχύρωσης
του ονόματος του παρόντος ιστότοπου που εντόπισα και η οποία προφανώς έχει γίνει με σκοπό το κέρδος.
Θεωρώ εξαιρετικά παραπλανητικό το γεγονός ότι αυτή έγινε 3 και κάτι χρόνια μετά την έναρξη λειτουργίας του φόρουμ
ενω παράλληλα,ακόμα και σήμερα, στους κανόνες λειτουργίας η ιστοσελίδα περιγράφεται αλλά και λειτουργεί ως μη κερδοσκοπική.

Κανόνες λειτουργίας
''Το ADVride αποτελεί μια μη κερδοσκοπική πύλη διαδυκτιακής επικοινωνίας , που δημιουργήθηκε από μια ομάδα ανθρώπων με πάθος για το μοτοσυκλετισμό, τα ταξίδια και την περιπέτεια''

Καταλαβαίνετε πως δεν έχω καμμία διάθεση και δεν θέλω να υπάρξει η παραμικρή πιθανότητα τα γραφόμενα μου,τα μικρά μου διαμελισμένα ήδη απο το φωτομπάκετ άρθρα και όλη μου η όποια συμμετοχή να μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο μέλλον ως τμήμα υπεραξίας ενος κερδοσκοπικού ιστότοπου.
Σας ευχαριστω για τη φιλοξενία και την κατανόηση.
Για να ξέρουμε και εμείς τα καινούργια μέλη, μπορείς να πείς λίγα παραπάνω για το τι εννοείς με το "κατοχύρωση ονόματος με σκοπό το κέρδος;"
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Eγω λεω και για καθε εκδρομη που βαζουν τα παρεακια να δινουμε συνδρομη.

:friendship::yew:
Ε αντε ντε, να μην ξαναμπαρκαρομε χαχαχα
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
τι βλακείες ειναι αυτες; Καψτε βενζινα βρε να μην καει το μυαλο σας. Απο φαγωμάρα σε καυγά. Φτανει! Οι περισσοτεροι ειμαστε μεγαλα παιδια στα πρωτα ηντα και ακομα μυαλο δεν βαλαμε.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Όποιος μελος περνάει απο Κιθαιρώνα θα πληρώνει ανάλογα τον κυβισμό της μηχανής ενα συμβολικό ποσό.
Να εξηγούμαστε.
Περισσότερες @@ με π.μ
:p
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Όποιος μελος περνάει απο Κιθαιρώνα θα πληρώνει ανάλογα τον κυβισμό της μηχανής ενα συμβολικό ποσό.
Να εξηγούμαστε.
Περισσότερες @@ με π.μ
:p
Απο την πισω μερια ε? Γιατι απο μπροστα θα βαλω εγω διοδια στη βρυση της Τσιας...
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Απο την πισω μερια ε? Γιατι απο μπροστα θα βαλω εγω διοδια στη βρυση της Τσιας...
Δεν θα μπω στα χωράφια σου δεν είμαι παρτακιας
 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
Ε τώρα αφού τα είπε δημόσια, να συνεχιστεί παρακαλώ η συζήτηση δημόσια.
Μα τι γίνεται;; Τι δι@λο φαγωμαρα είναι αυτή κάθε λίγο και λιγάκι;

Αντί ο κόσμος να επικεντρωθεί σε αυτό που γουστάρει να κάνει, κάθεται και σκέφτεται τις εμπορικές ονομασίες, την κατοχύρωση ονόματος και ότι άλλο ΔΕΝ συνάδει με ένα μοτοσυκλετιστικο φόρουμ;;;;

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom