Καλώς σας βρήκα όλους!!!

OLDSCHOOLRIDER43

Μέλος
Όνομα
ΑΛΕΞΗΣ
Μοτό
YAMAHA CRYPTON X 135 (2014)
DREAMBIKE: YAMAHA TRACER 9 GT+
Καλώς σας βρήκα σύντροχοι!
Σας εύχομαι υγεία οικογενειακή και προσωπική!!!
Έκανα εγγραφή στο forum σας γιατί μου άρεσε που έχετε ποικιλλία συζητήσεων και επίσης μιλάτε και για τα κινέζικα ZONTES και VOGE ενα εκ των οποίων είναι και ο στόχος μου για αγορά.
DREAM BIKE είναι το YAMAHA TRACER GT9+ σε camo χρωματισμό γιατί αγαπάω πολύ τη YAMAHA η οποία βγάζει (κατ΄έμέ) τα καλύτερα μηχανάκια στον πλανήτη σε θέματα αξιοπιστίας και δύναμης.
Απλά τα βαλάντια της τσέπης μου φτάνουν μεχρι Κινέζα και πολύ μου είναι.
Στόχος προς το παρόν να πουληθεί το Crypton X και να αγοράσω ή το VOGE 500DS ή το ΖΟΝΤΕS Χ2-350 του 2023.
Αυτά απο εμένα...
Εύχομαι σε όλους ένα όμορφο απόγευμα Κυριακής και με το καλό να μας μπεί αύριο η νέα εβδομάδα!!!
 

mpachnis

Μέλος
Όνομα
Μηνάς
Μοτό
Yamaha, Tracer 9 GT
:welcome:

δεν ειναι ότι θέλω να σου γκρεμίσω τ' όνειρο, αλλά μηχανή/έκδοση που θες δεν βγαίνει σε αυτό το χρώμα!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες...!
 

OLDSCHOOLRIDER43

Μέλος
Όνομα
ΑΛΕΞΗΣ
Μοτό
YAMAHA CRYPTON X 135 (2014)
DREAMBIKE: YAMAHA TRACER 9 GT+
:welcome:

δεν ειναι ότι θέλω να σου γκρεμίσω τ' όνειρο, αλλά μηχανή/έκδοση που θες δεν βγαίνει σε αυτό το χρώμα!
Respect γιατί ΣΙΓΟΥΡΑ γνωρίζεις καλύτερα σαν κάτοχος...Δεν είμαι τελικά σωστά ενημερωμένος...ωραίο όμως το camo...
Να το χαίρεσαι το μηχανάκι σου και πάντα όρθιος!!!
Πανέμορφο αδερφέ!!!
 

mpachnis

Μέλος
Όνομα
Μηνάς
Μοτό
Yamaha, Tracer 9 GT
Respect γιατί ΣΙΓΟΥΡΑ γνωρίζεις καλύτερα σαν κάτοχος...Δεν είμαι τελικά σωστά ενημερωμένος...ωραίο όμως το camo...
Να το χαίρεσαι το μηχανάκι σου και πάντα όρθιος!!!
Πανέμορφο αδερφέ!!!
Να είσαι καλά, σ’ ευχαριστώ! Με το καλό να το πάρεις κι εσύ.
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Καλωσηρθες στο AdvRide, μπορεί σε tec camo να μη βγαίνει από μαμά ,υπάρχει όμως αυτοκόλλητο που το κάνεις εσύ με το ανάλογο αντιτιμο
 
Top Bottom