Καλώς σας βρήκα!

braz

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα - Τρίκαλα
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
V-Strom 650
Καλησπέρες, καλή εβδομάδα και καλό μήνα σε όλη την ομάδα! Άργησα να πω ένα γεια, αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ...
Πριν από περίπου ένα 7μηνο, βρήκα το forum τυχαία στο google και γράφτηκα για να διαβάσω ένα ταξιδιωτικό (το πέρασμα από τις Άλπεις του @North_explorer). Από τότε, διαβάζω αραιά και που στα κλεφτά κάποιες από τις πανέμορφες ιστορίες και μοτοβόλτες σας!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ, γιατί μετά από τόσο καιρό σας "ζήλεψα" και σκέφτομαι να προγραμματίσω μια εξόρμηση, μετά από σχεδόν 2 χρόνια απραξίας! Βέβαια μιλάμε πάντα για ασφάλτινα χλμ, γιατί αν είχε λαλιά το v-stromaki θα φώναζε "δεν πατάω χώμα ούτε με σφαίρες".
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
φιλε αφου σε σηκωσαμε!!!απο την πολυθρονα τοτενες καλως ορισες
και αν θελεις πληροφοριες η χαρτες διαδρομων μην ακους κανεναν μονο εμενα!!!!!
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Καλησπέρες, καλή εβδομάδα και καλό μήνα σε όλη την ομάδα! Άργησα να πω ένα γεια, αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ...
Πριν από περίπου ένα 7μηνο, βρήκα το forum τυχαία στο google και γράφτηκα για να διαβάσω ένα ταξιδιωτικό (το πέρασμα από τις Άλπεις του @North_explorer). Από τότε, διαβάζω αραιά και που στα κλεφτά κάποιες από τις πανέμορφες ιστορίες και μοτοβόλτες σας!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ, γιατί μετά από τόσο καιρό σας "ζήλεψα" και σκέφτομαι να προγραμματίσω μια εξόρμηση, μετά από σχεδόν 2 χρόνια απραξίας! Βέβαια μιλάμε πάντα για ασφάλτινα χλμ, γιατί αν είχε λαλιά το v-stromaki θα φώναζε "δεν πατάω χώμα ούτε με σφαίρες".

:welcome::welcome:

Καλως όρισες !!! Χαίρομαι ιδιαίτερα γιατί μέσα από μια αφήγηση ενος εκδρομικού, μπήκες σε αυτήν την μεγάλη παρέα του AdvRide. Θυμάμαι και εγω πριν από κανα δυο χρονιά, ηταν


ακριβώς ο ίδιος λόγος που είχα γραφτεί και ασχολήθηκα με φόρουμ ( τα εκδρομικά που διάβαζα και σχεδίαζα να κάνω). Και από τοτε, μόνο ωραίες εμπειρίες και γνωριμίες έχω , ειδικά από αυτήν εδω την ΤΡΕΛΉ ΠΑΡΈΑ!!!:stm:


Ελπιζω να γνωριστούμε και από κοντά σύντομα σε καμια εξόρμηση , μιας και από Τρίκαλα ειναι αδερφός εκεί !! @ZyGo !!:friendship:
 

braz

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα - Τρίκαλα
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
V-Strom 650
Καλωσορισες στο advride
Πολλοί δεν πατούσαν μέχρι που βρέθηκαν σε αυτό το διαβολικό μέρος


Σεντ φρομ μαη αηφον γιουζινκ ταπατοκ
Καλώς σας βρήκα! Με τις πρόσφατες φωτό που ανεβάζετε από πάρνωνα και κίσσαβο, είμαι κάπως έτσι :pc:.
Εκτός από μεγάλη κουλομαρία βέβαια, έχω και κάτι δισκοκοίλες, που κάνουν τη σέλα βάσανο ακόμα και στην άσφαλτο. Αλλά ποτέ δεν ξέρεις :)
 

braz

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα - Τρίκαλα
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
V-Strom 650
φιλε αφου σε σηκωσαμε!!!απο την πολυθρονα τοτενες καλως ορισες
και αν θελεις πληροφοριες η χαρτες διαδρομων μην ακους κανεναν μονο εμενα!!!!!
Καλώς σας βρήκα :) Αν θέλω λέει, εννοείται! Έκλεισε, θα κλείσω τα αυτιά μου στις υπόλοιπες σειρήνες της παρέας :secret:. χαχαχα
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Καλώς ήρθες
 

braz

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα - Τρίκαλα
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
V-Strom 650
:welcome::welcome:

Καλως όρισες !!! Χαίρομαι ιδιαίτερα γιατί μέσα από μια αφήγηση ενος εκδρομικού, μπήκες σε αυτήν την μεγάλη παρέα του AdvRide. Θυμάμαι και εγω πριν από κανα δυο χρονιά, ηταν


ακριβώς ο ίδιος λόγος που είχα γραφτεί και ασχολήθηκα με φόρουμ ( τα εκδρομικά που διάβαζα και σχεδίαζα να κάνω). Και από τοτε, μόνο ωραίες εμπειρίες και γνωριμίες έχω , ειδικά από αυτήν εδω την ΤΡΕΛΉ ΠΑΡΈΑ!!!:stm:


Ελπιζω να γνωριστούμε και από κοντά σύντομα σε καμια εξόρμηση , μιας και από Τρίκαλα ειναι αδερφός εκεί !! @ZyGo !!:friendship:
Εκείνο το οδοιπορικό πραγματικά με πήγε στις Άλπεις, μέσα σε ένα βράδυ μονομιας! Αν έρθουν όλα όπως πρέπει, σύντομα θα είμαι Τρίκαλα και γύρω περιοχές για 2-3 ημέρες. Θα ανοίξω ένα νεό thread για πληροφορίες, διαδρομές και φυσικά όποιος θέλει κανονίζουμε να βρεθούμε! θα είναι μεγάλη μου χαρά! και οι :crs: δικές μου!
 

ZyGo

Μέλος
Όνομα
Nada
Μοτό
nada
:thanx: πατρίδα!
και πατρίδα...και Vstrom(Ιαπωνία τα κάναμε τα Τρίκαλα!!!)...
και κολλητάρι με τον λόγο που γράφτηκες στο όμορφο παρεάκι( @North_explorer )...
και κάτσε να δεις...κι αυτό το "δεν πατάω χώμα ούτε με σφαίρες" κάτι μου θυμίζει ε @Χαπάλεξ !!???
...αδερφέ...έχεις μπλέξει...με το καλό να βολτάρουμε και παρέα!!!:wacky::D:p:roflmao:
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Καλησπέρες, καλή εβδομάδα και καλό μήνα σε όλη την ομάδα! Άργησα να πω ένα γεια, αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ...
Πριν από περίπου ένα 7μηνο, βρήκα το forum τυχαία στο google και γράφτηκα για να διαβάσω ένα ταξιδιωτικό (το πέρασμα από τις Άλπεις του @North_explorer). Από τότε, διαβάζω αραιά και που στα κλεφτά κάποιες από τις πανέμορφες ιστορίες και μοτοβόλτες σας!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ, γιατί μετά από τόσο καιρό σας "ζήλεψα" και σκέφτομαι να προγραμματίσω μια εξόρμηση, μετά από σχεδόν 2 χρόνια απραξίας! Βέβαια μιλάμε πάντα για ασφάλτινα χλμ, γιατί αν είχε λαλιά το v-stromaki θα φώναζε "δεν πατάω χώμα ούτε με σφαίρες".
Καλωςηρθες.
ΔΕν χρειαζεται σφαιρες,δυο λαστιχα αρκουν
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες κοντοχωριανέ...!!!;):ok:
 
Top Bottom