Καλώς σας βρήκα

ladams

Μέλος
Όνομα
lampros
Μοτό
Yamaha MT 07 / 2018
Καλημέρα σας και καλώς σας βρήκα. Πάντα μου άρεσε η κατηγορία ον οφ αλλά πρόσφατα πήρα το YAMAHA MT 700 λόγω χαμηλού ύψους και βάρους. Μου άρεσε το VERSYS 650 αλλά ήταν λίγο ψηλό για τα δικά μου δεδομένα. Πριν είχα το HONDA INTEGRA 750 του 2015, πολύ καλό αλλά και αυτό με δυσκολία το έφτανα και ήταν και βαρύ 240 κιλά και ψηλά το κέντρο βάρους , οπότε αρκετά επικίνδυνο στους επιτόπου ελιγμούς έκανα 33.000 χλμ και το άλλαξα πριν ξανασπάσω το πόδι μου. Μου άρεσε και το BENELLI TRK 501 και στα μέτρα μου αλλά δεν εμπιστεύομαι τα Ιταλικά και έχει και μικρή ιπποδύναμη λίγα κυβικά. Οπότε τι μένει; Μόνο BMW GS 850 που χαμηλώνει η σέλα τους αλλά είναι αρκετά ακριβά και έχουν ληστρικό aftersales & service. Ίδωμεν αργότερα....
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Λάμπρο...!!!:ok:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Καλημέρα σας και καλώς σας βρήκα. Πάντα μου άρεσε η κατηγορία ον οφ αλλά πρόσφατα πήρα το YAMAHA MT 700 λόγω χαμηλού ύψους και βάρους. Μου άρεσε το VERSYS 650 αλλά ήταν λίγο ψηλό για τα δικά μου δεδομένα. Πριν είχα το HONDA INTEGRA 750 του 2015, πολύ καλό αλλά και αυτό με δυσκολία το έφτανα και ήταν και βαρύ 240 κιλά και ψηλά το κέντρο βάρους , οπότε αρκετά επικίνδυνο στους επιτόπου ελιγμούς έκανα 33.000 χλμ και το άλλαξα πριν ξανασπάσω το πόδι μου. Μου άρεσε και το BENELLI TRK 501 και στα μέτρα μου αλλά δεν εμπιστεύομαι τα Ιταλικά και έχει και μικρή ιπποδύναμη λίγα κυβικά. Οπότε τι μένει; Μόνο BMW GS 850 που χαμηλώνει η σέλα τους αλλά είναι αρκετά ακριβά και έχουν ληστρικό aftersales & service. Ίδωμεν αργότερα....
απο οτι καταλαβα με τις πληροφοριες που εδωσες , μαλλον μολις ανεβηκε ο μεσος ορος ηλικιας του φορουμ....
:friend: .................:friendship::friendship::friendship:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Καλώς όρισες
 

ladams

Μέλος
Όνομα
lampros
Μοτό
Yamaha MT 07 / 2018
απο οτι καταλαβα με τις πληροφοριες που εδωσες , μαλλον μολις ανεβηκε ο μεσος ορος ηλικιας του φορουμ....
:friend: .................:friendship::friendship::friendship:
χαχαχαχα ναι είμαι ο παππούς σας αλλά με τρέλα και κορδέλα!!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλώς ήρθες!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Υπάρχει δηλαδή και άλλος παππούς;
Δεν έχεις ακούσει για τους Πουροντούρους...???o_O
Αδιάβαστο σε βρίσκω...:waiting:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Υπάρχει δηλαδή και άλλος παππούς;
Δεν έχεις ακούσει για τους Πουροντούρους...???o_O
Αδιάβαστο σε βρίσκω...:waiting:
δεν προκειται για την ηλικια...
σας βρισκω λαθος και τους δυο.....

η καρεκλα που τριζει αφορα την ''κυριαρχια'' καποιου στην τρελλα και κορδελα , σε κρεμες , σε πιστολακια, σε μεικ-απ, σε ρολλευ κλπ κλπ κλπ.....:p:laugh::laugh::laugh::laugh:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
καλως ηρθες στο ΑντβεΦορουμ...:)οσο για την ηλικια...λεγαμε καποτε να κανουμε μια εντουραδα δικαβαλοι με σκουτερακια με φιμωμενη εξατμιση..το βλεπω να ρχεται..ανεβαινει η ομαδααα :fun:laugh::p
 
Top Bottom