Καμάριζα 23/1/22 με τα παγοθραυστικά...

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Και τον ψεκαζμενο της γενιας μου.....κανε μια καλη ηλεκτροκολληση και θα σε βγαλει κανενα χρονο ακομα:p
Παντα με χαμογελο .....:friendship:






Με τις ιδέες που ρίχναμε και τα σκουριασμέν σύρματα που βρίσκαμε γύρο γύρο, μπορεί και να την επισκευαζαμε τελικά και να άντεχε αλλά τόσα χρόνια.:yup:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οταν πηγαίνετε βόλτα με το μάνιακ μέχρι και οι κάμερες θα χαλάνε...όταν πηγαίνετε με το Πουλί θα βλέπετε ουράνια τόξα χωρίς βροχή...θα πηγαίνουν όλα πρίμα...μπουνάτσα με Πουλί, αβαρίες με μάνιακ. Διαλέξτε ελεύθερα...
Βόλτα με Μανιακ... Καναπέ με τον δικό σου!
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Βάλαμε ΗD από την αρχή και τα σχόλια είναι:
  1. πολυ ωραίο βιντεο με φανταστικά περάσματα!
  2. πολυ αγριεμένος ο Gandhi!!
Ίδιες παρατηρήσεις θα έκανα ακριβώς ;)
Κάτι έκανε με τα κοκορακια νομίζω :inlove:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μπράβο ρε κομαντα...! :ok:
Οι βόλτες δε του kordix είναι εγγύηση!
Σειρά του ΛΕΩΝΙΔΑΣ. τώρα...;)
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Τελευταία επεξεργασία:

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Σήμερα έκανα ποδήλατο στην Λαυρεωτική και είδα μια παρέα να κάνει την διαδρομή που κάναμε παρέα.

Χαιρετίσατε όλοι ένα πολύχρωμο τσούρμο ποδηλάτες βουνού και μπράβο σας, πολυ το χάρηκα αυτό. Στην παρέα σας είδα και ένα CCM μαύρο. Είχε πολύ ωραίο τερέν, σίγουρα θα το ευχαριστηθήκατε

:friendship:
 

Andreaskaf

Μέλος
Όνομα
Αντρέας
Μοτό
Ccm 404 ds
Καλησπέρα Κώστα! Ήμουν εγω με το ccm, που συστηθήκαμε την περασμένη εβδομάδα στη βόλτα που διοργάνωσες, με τον nosPa21 και άλλους 4! Όντως το τερραιν ήταν ιδανικό! Επιλέξαμε τη διαδρομή που μας πήγες, μιας και είχε από όλα!
Άντε και στην επόμενη!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Καλησπέρα Κώστα! Ήμουν εγω με το ccm, που συστηθήκαμε την περασμένη εβδομάδα στη βόλτα που διοργάνωσες, με τον nosPa21 και άλλους 4! Όντως το τερραιν ήταν ιδανικό! Επιλέξαμε τη διαδρομή που μας πήγες, μιας και είχε από όλα!
Άντε και στην επόμενη!
Μπράβο σας, σήμερα ήταν τέλεια μετά για βουνό.
 
Top Bottom